Likvidácia firmy za 498€

Mám záujem o ponuku

Likvidácia firmy je najčistejším a optimálnym riešením ako ukončiť podnikanie pre bezproblémové firmy bez dlhov. 

Odporúčanie M2 Business: Ak vlastníte čistú firmu nešpekulujte, firmu legálne vymažte z obchodného registra prostredníctvom likvidácie a budete môcť pokojne spávať. Nereagujte na "lákavé ponuky" zlúčení v priebehu pár dní či hodín. Nikdy neviete s akými firmami vašu firmu "sprostredkovatelia tejto služby" zlúčia a s kým budete v budúcnosti spájaný. 

Pripravili sme pre vás ebook: Likvidácia firmu v roku 2016. V ňom sa dozviete detailný návod ako prebieha likvidácia spoločnosti, aké dokumenty budete potrebovať, aké úrady musíte navštíviť, koľko vás bude likvidácia firmy stáť a koľko bude celý proces trvať.  Stiahnuť ebook.

Služba likvidácia firmy a jej výmaz z obchodného registra pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze, ktorú je dôležité uskutočniť čím skôr vaša firma vstúpi do likvidácie a od tohto momentu vám už nenarastá výška daňovej licencie. V druhej fáze je firma vymazaná z obchodného registra. Celý proces likvidácie trvá 4 -6 mesiacov v závislosti od majetku firmy a jej histórie. 

1. Fáza:  Vstup firmy do likvidácie za 199€

Vstupom vašej spoločnosti do likvidácie sa začína celý proces likvidácie. Je zároveň dôležitá i z ďalšieho dôvodu. Vstupom do likvidácie sa oslobodíte od platenia daňových licencií. 

Dôležité: Ak firmu nevyužívate, neodkladajte vstup vašej firmy do likvidácie. Každý mesiac nečinnosti vám narastá výška daňovej licencie za rok 2016. Konkrétne tak strácate 40 € mesačne ak vlastníte neplatiteľa DPH a 80 € mesačne ak vlastníte platiteľa DPH. Čím skôr do likvidácie vstúpite, tým skôr zastavíte náklady s firmou spojené. 

Služba vstup firmy do likvidácie za 199€  zahŕňa kompletnú prípravu dokumentov advokátskou kanceláriou, vysvetlenie celého procesu a zápis vstupu spoločnosti do likvidácie v obchodnom registri vrátane úhrady všetkých poplatkov na súde. 

Dôležité: Po vstupe firmy do likvidácie vám už nenarastá výška daňovej licencie. Teda ak vstúpite do likvidácie napr. v mají 2016, tak budete platiť daňovú licenciu za 5 mesiacov. Nezáleží na tom o koľko mesiacov bude firma  vymazaná z obchodného registra. Preto ak nepodnikáte nie je čo odkladať. Minimálne vstup do likvidácie je optimálne urobiť čím skôr. 

Využitím našich služieb ušetríte veľké množstvo času, budete mať dokumenty potrebné pre vstup do likvidácie pripravené advokátskou kanceláriou, a tiež istotu, že Vám vstup do likvidácie obchodný register zapíše (áno, ak by ste urobili chybu, register Vám vstup do likvidácie nezapíše a prídete o súdny poplatok 66 €, notárske poplatky, čas a ešte k tomu zaplatite aj daňovú licenciu. 

Mám záujem o vstup do likvidácie za 199 €

2. Fáza:  Výmaz spoločnosti z obchodného registra za 399 €

V druhej fáze procesu je potrebné si vyžiadať súhlasy úradov s výmazom firmy z obchodného registra a pripraviť príslušné dokumenty. Štandardne celý proces trvá 4-6 mesiacov. Všetko zabezpečíme a Vy sa o nič nestaráte. Ako celý proces likvidácie firmy prebieha sa dočítate v našom návode: 7 krokov ako zlikvidovať spoločnosť, alebo detailne v ebooku. V cene služby 399 euro sú už zahrnuté aj súdne poplatky v hodnote 109 €. Využite služby profesionálov a ozvite sa nám ešte dnes. Ak už nechcete podnikať a máte čistú spoločnosť nemá význam likvidáciu spoločnosti odkladať. 

Zvýhodnená ponuka: Pri objednávke a úhrade kompletnej likvidácie spoločnosti, ktorá obsahuje vstup spoločnosti do likvidácie ako i jej následný výmaz z obchodného registra naraz, získate zľavu 100€.  Likvidácia firmy vás teda bude stať zvýhodnených 498€. 

 Objednať kompletnú likvidáciu firmy = 1. + 2. fáza za 498€ 

 


Problematike zániku obchodných spoločností sa venujeme na najvyššej profesionálnej a odbornej úrovni od roku 2008. Dôkazom je nespočetné množstvo zverejnených článkov, ale aj články v Hospodárskych novinách s odkazom na zdroj M2 Business. Články pre Vás pripravuje JUDr. Ján Marônek, ktorý získal ako málokto na Slovensku titul doktora práv z problematiky zrušenia a zániku obchodných spoločností. Jeho rigorózna práca bola ohodnotená výborným výsledkom a jej znenie si môžete prečítať tu. Ak oslovíte nás, máte teda istotu, že oslovíte odborníkov a že celý proces likvidácie spoločnosti prebehne ako má.

pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"Vzhľadom k tomu, že som mala skoro nefunkčnú s.r.o. a chcela som sa vyhnúť plateniu daňovej licencie, využila som možnosť spolupráce so spoločnosťou M2Business, s.r.o., ku ktorej som sa dostala prostredníctvom portálu Podnikam.sk. Služby boli skutočne na profesionálnej úrovni, veľmi promptne všetky činnosti boli zahájené a špeciálne spolupráca s p. Karkesovou bola úžasná, všetko mi vysvetlila, pripravila potrebné dokumenty, usmernila - celá komunikácia sa diala prostredníctvom emailov a pošty, nemusela som vôbec nikde cestovať, žiadať, vypisovat formuláre - čo mi ušetrilo veľa drahocenného času a nervov, keďže nemám veľmi skúsenosti s takouto činnosťou. Určite by likvidácia neprebehla tak ľahko a rýchlo, nebyť pani Karkesovej, jej ochotného prístupu a vysokej profesionality. Odporúčam všetkým využiť služby spoločnosti M2Business,s.r.o. "

Ing. Beata Mikulášová Luptáková
BeiMia s. r. o.

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Kontaktný formulár
Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.

Stiahnúť ebook Likvidácia firmy v roku 2016

Vyplňte prosím Vaše meno, priezvisko a e-mail. Stiahnutím e-booku zadarmo súhlasíte so zaradením do newslettra.