Likvidácia firmy za 498€

Mám záujem o ponuku

Likvidácia firmy je najčistejším a optimálnym riešením ako ukončiť podnikanie pre bezproblémové firmy bez dlhov. 

Pripravili sme pre vás ebook: Likvidácia firmu v roku 2017. V ňom sa dozviete detailný návod ako prebieha likvidácia spoločnosti, aké dokumenty budete potrebovať, aké úrady musíte navštíviť, koľko vás bude likvidácia firmy stáť a koľko bude celý proces trvať.  Stiahnuť ebook.

 • "Založenie spoločnosti prebehlo presne ako mi bolo deklarované. Firmu M2 Business som si vybrala na základe predchádzajúcich referencií a bolo to správne rozhodnutie. " Denisa Rathouská, konateľ DELOP REAL s.r.o.
 • "Od M2 Business som už využil založenie firmy, zápisy zmien i virtuálne sídlo. Som spokojný a s čistým svedomím vás ďalej odporúčam. " Ing. Peter Komenda, konateľ Freight consulting s.r.o.
 • "Založenie firmy prebehlo podľa mojich predstáv. V prípade potreby vaše služby opätovne využijem a ďalej odporúčam. " Ing. Igor Tomiš, konateľ IT Solar s.r.o.
 • "Služby M2B.sk sme využili pri založení firmy ako i pri zápise zmien do OR. Som maximálne spokojná s pomerom odbornosť, cena a kvalita. " Ing. Michaela Juríčková, konateľka K2 Projekt s.r.o.
 • "Pre spustenie nového projektu sa vždy obrátim na M2 Business. Zápisy zmien ako i služby virtuálneho sídla sú tiež na najvyššej úrovni. Odporúčam. " Ing. Juraj Kočar – konateľ 3MAS s. r. o.
 • "Od dodávateľov vyžadujem kvalitu a profesionálny prístup preto využívam služby M2B.sk Využili sme ich pri zápise zmien v ORSR, ako aj pri vymáhaní pohľadávok a v oboch prípadoch sme boli spokojní. Môžem len odporučiť." Mgr. Patrik Mareček, konateľ ADVERTI s.r.o.
 • "S M2B.sk ako s obchodným partnerom spolupracujem od roku 2009 a po celý čas je prístup M2B profesionálne i ľudsky na vysokej úrovni. Vaše služby som odporučil i viacerým obchodným partnerom a boli veľmi spokojní. " Miroslav Vilem, CEO www.hladaminvestora.sk
 • "S vašimi službami som bol mimoriadne spokojný. Založenie firmy prebehlo profesionálne, rýchlo a výhodne. Vyzdvihol by som ešte ľudský prísľub a ochotu vášho personálu. " Vladimír Šimončič, konateľ REBRAND s.r.o.
 • "Využil som služby M2B.sk pri štarte podnikania a všetko prebehlo ako bolo deklarované. V súčasnosti využívam i vedenie účtovníctva. Som spokojný. " Vladimír Jakáb, konateľ TRAVERT s.r.o. www.travert.sk
 • "Pre rýchle rozbehnutie nového projektu potreboval náš klient zakúpiť spoločnosť, ktorá by už bola platiteľom DPH. Na základe referencií od kolegov, ako aj jeho publikačnej činnosti sme oslovili M2B.sk Celý predaj prebehol podľa našich predstáv. Služby tejto firmy môžem len odporučiť." JUDr. Peter Lišiak, PhD. advokát
 • "Služby M2B.sk som využila už niekoľko krát. Kupovali sme pre klientov staršiu firmu s DPH registráciou i ready made bez platcovstva. Vždy všetko prebehlo na najvyššej profesionálnej úrovni a k spokojnosti našich klientov a to je to na čom si v našej AK zakladáme. Služby M2B.sk odporúčam." JUDr. Janette Prétiová, advokátka
 • "Spoločnosť M2 Business s.r.o. som oslovila na základe požiadavky klienta za účelom kúpy existujúcej spoločnosti s ručením obmedzeným. So službami spoločnosti som bola veľmi spokojná, poskytovaný servis je komplexný a profesionálny. Služby Vašej spoločnosti odporúčam aj ďalším klientom." Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tomkowa
 • "S celkovým priebehom založenia našej akciovej spoločnosti GoldSafe, a.s. som bol mimoriadne spokojný. Služby spoločnosti sme využili i v minulosti a ako vtedy i teraz všetko prebehlo v dohodnutých lehotách a cenách. Môžem len odporučiť a v prípade potreby vás opäť oslovím." Goldsafe a.s., Ing. Juraj Polák, predseda predstavenstva
 • "Spoločnosť M2 Business s. r. o. som si vybral na základe referencií. Potreboval som zriadiť v maďarsku spoločnosť. Som rád, že som túto firmu oslovil, nakoľko splnili všetky moje očakávania, dokonca urobili i viac ako som čakal. Doporučujem M2B.sk nemusíte mať žiadne obavy." Martin Duras, majiteľ predajní sedačiek PHASE www.sedackyphase.sk
 • "V našej firme si zakladáme na profesionálnom prístupe a prvotriednych službách. Rovnaký prístup požadujeme i od dodávateľov. Služby M2B.sk splnili moje očakávania a bol som veľmi spokojný. Odporúčam. " Juraj Krč, konateľ www.archstyl.com
 • "Pre služby M2B.sk som sa rozhodol na základe referencií a urobil som správne. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť. Máte moje odporúčanie " Michal Holčík, konateľ Saymore Communications, s.r.o.
 • "Uvítali sme možnosť kúpiť "off the shelf" spoločnosť s registráciou platiteľa DPH, s minimálnym počtom transakcií a teda obmedzeným rizikom vyplývajúcim z histórie podnikateľskej činnosti. Je to významná úspora času a nákladov" Monika Zacharová, financial manager TriGranit

Služba likvidácia firmy a jej výmaz z obchodného registra pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze, ktorú je dôležité uskutočniť čím skôr vaša firma vstúpi do likvidácie a od tohto momentu vám už nenarastá výška daňovej licencie. V druhej fáze je firma vymazaná z obchodného registra. Celý proces likvidácie trvá 4 -6 mesiacov v závislosti od majetku firmy a jej histórie. 

1. Fáza:  Vstup firmy do likvidácie za 199€

Vstupom vašej spoločnosti do likvidácie sa začína celý proces likvidácie. Je zároveň dôležitá i z ďalšieho dôvodu. Vstupom do likvidácie sa oslobodíte od platenia daňových licencií. 

Dôležité: Ak firmu nevyužívate, neodkladajte vstup vašej firmy do likvidácie. Každý mesiac nečinnosti vám narastá výška daňovej licencie za rok 2017. Konkrétne tak strácate 40 € mesačne ak vlastníte neplatiteľa DPH a 80 € mesačne ak vlastníte platiteľa DPH. Čím skôr do likvidácie vstúpite, tým skôr zastavíte náklady s firmou spojené. 

Služba vstup firmy do likvidácie za 199€  zahŕňa kompletnú prípravu dokumentov advokátskou kanceláriou, vysvetlenie celého procesu a zápis vstupu spoločnosti do likvidácie v obchodnom registri vrátane úhrady všetkých poplatkov na súde. 

Dôležité: Po vstupe firmy do likvidácie vám už nenarastá výška daňovej licencie. Teda ak vstúpite do likvidácie napr. v júli 2017, tak budete platiť daňovú licenciu za 6 mesiacov. Nezáleží na tom o koľko mesiacov bude firma vymazaná z obchodného registra.  Preto ak nepodnikáte nie je čo odkladať. Minimálne vstup do likvidácie je optimálne urobiť čím skôr. 

Využitím našich služieb ušetríte veľké množstvo času, budete mať dokumenty potrebné pre vstup do likvidácie pripravené advokátskou kanceláriou, a tiež istotu, že Vám vstup do likvidácie obchodný register zapíše (áno, ak by ste urobili chybu, register Vám vstup do likvidácie nezapíše a prídete o súdny poplatok 66 €, notárske poplatky, čas a ešte k tomu zaplatite aj daňovú licenciu. 

Mám záujem o vstup do likvidácie za 199 €

2. Fáza:  Výmaz spoločnosti z obchodného registra za 399 €

V druhej fáze procesu je potrebné si vyžiadať súhlasy úradov s výmazom firmy z obchodného registra a pripraviť príslušné dokumenty. Štandardne celý proces trvá 4-6 mesiacov. Všetko zabezpečíme a Vy sa o nič nestaráte. Ako celý proces likvidácie firmy prebieha sa dočítate v našom návode: 7 krokov ako zlikvidovať spoločnosť, alebo detailne v ebooku. V cene služby 399 euro sú už zahrnuté aj súdne poplatky v hodnote 109 €. Využite služby profesionálov a ozvite sa nám ešte dnes. Ak už nechcete podnikať a máte čistú spoločnosť nemá význam likvidáciu spoločnosti odkladať. 

Zvýhodnená ponuka: Pri objednávke a úhrade kompletnej likvidácie spoločnosti, ktorá obsahuje vstup spoločnosti do likvidácie ako i jej následný výmaz z obchodného registra naraz, získate zľavu 100€.  Likvidácia firmy vás teda bude stať zvýhodnených 498€. 

 Objednať kompletnú likvidáciu firmy = 1. + 2. fáza za 498€ 

 

Naše odporúčanie: Ak vlastníte čistú firmu nešpekulujte, firmu legálne vymažte z obchodného registra prostredníctvom likvidácie a budete môcť pokojne spávať. Nereagujte na "lákavé ponuky" zlúčení v priebehu pár dní či hodín. Nikdy neviete s akými firmami vašu firmu "sprostredkovatelia tejto služby" zlúčia a s kým budete v budúcnosti spájaný. 

 

 


Problematike zániku obchodných spoločností sa venujeme na najvyššej profesionálnej a odbornej úrovni od roku 2008. Dôkazom je nespočetné množstvo zverejnených článkov, ale aj články v Hospodárskych novinách s odkazom na zdroj M2 Business. Články pre Vás pripravuje JUDr. Ján Marônek, ktorý získal ako málokto na Slovensku titul doktora práv z problematiky zrušenia a zániku obchodných spoločností. Jeho rigorózna práca bola ohodnotená výborným výsledkom a jej znenie si môžete prečítať tu. Ak oslovíte nás, máte teda istotu, že oslovíte odborníkov a že celý proces likvidácie spoločnosti prebehne ako má.

Vybrané referencie

Pozrieť všetky referencie

Máte otázky k službe: Likvidácia firmy? Zavolajte (0 221 029 980)

Blog

Pokuty a zodpovednosť zúčastnených pri uplatňovaní "protischránkového zákona" - 6. článok

Aké pokuty, sankcie a trestnoprávna zodpovednosť vyplýva z protischránkového zákona sa dočítate v dnešnom poslednom článku zo seriálu o protischránkovom zákone.  Štatutárovi PVS hrozia pokuty aj…

Čítať viac

Zákon o registri partnerov verejného sektora " v kocke"

Zákon o partneroch verejného sektora familiárne nazývaný “protischránkový zákon”, ktorý nadobudol účinnosť 1.2.2017  je významným krokom k získaniu transparentnosti v tom, kam putujú verejné zdroje…

Čítať viac

Konečný užívateľ výhod podľa protischránkového zákona - 5. článok

Konečný užívateľ výhod bol pojem, ktorý sme spomínali v každom z predchádzajúcich článkov tohto seriálu: Protischránkový zákon, Partner verejného sektora, Register partnerov verejného sektora,…

Čítať viac
pozrieť všetky články

Kontaktný formulár
Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.

Stiahnúť ebook Likvidácia firmy v roku 2017

Vyplňte prosím Vaše meno, priezvisko a e-mail. Stiahnutím e-booku zadarmo súhlasíte so zaradením do newslettra.