M2 Business Blog

- blog o zakladní, predaji a správe firiem

Chcete dostávať informácie o nových článkoch a pravidelne sa vzdelávať? Prihláste sa k odberu nášho newsletra.

JUDr. Marônek v rozhovore pre Hospodárske noviny

Mgr. Dominika Zsigová | 13.06.2014

Hospodárske noviny 09.06.2014 v časti PODNIKANIE sa venovali téme daňových licencií a ich reálneho dopadu na podnikateľské prostredie. Danú tému je výborne a prakticky spracovaná. Pri väčšine článkov bola použitá ako hlavný zdroj informácií práve webstránka našej spoločnosti M2 Business s.r.o. - www.m2b.sk na čo sme patrične hrdí. Dodatočne pre dovysvetlenie detailov, podnetov na zlepšenie a súvislostí požiadala pani redaktorka o rozhovor majiteľa našej spoločnosti M2 Business s.r.o. pána JUDr. Marônka, na čo sme taktiež náležite hrdí.

Dlhodobo publikujeme články a rady k téme daňových licencií - likvidácii, konkurzov, fúzií a odpredaja starších či novších spoločností nielen na webstránke našej spoločnosti www.m2b.sk ale ina webstránke pre podnikateľov www.podnikam.sk. Obnovenie spolupráce s Hospodárskymi novinami je pre nás pozitívnym signálom zaznamenalo i veľmi pozitívne hodnotenie medzi našimi fanúšikmi na facebooku: www.facebook.com/m2business

V prípade ak máte spoločnosť, ktorú dlhodobo nevyužívate a rozmýšľate, ako podnikanie korektne ukončiť - zavolajte nám a podľa konkrétneho stavu vašej spoločnosti Vám navrhneme optimálne riešenie.

Kontakt: 0221 029 980

Viac informácií o M2 Business s. r. o.

M2 Business s. r. o. pôsobí od roku 2008 v oblasti zakladania, akvizícií a predaja starších aj nových, tzv. ready made spoločností. Rovnako pre Vás zabezpečujeme tiež zápisy všetkých zmien do obchodného registra, služby virtuálneho sídla a vedenie podvojného účtovníctva.

Náš interný a externý tím tvorí 14 odborníkov z oblasti práva, účtovníctva a marketingu. Naše služby využilo a pravidelne využíva viac 2500 spoločností.

K aktuálnym témam v oblasti korporátneho práva sa pravidelne vyjadrujeme aj pre média, akými sú týždenník TREND, Hospodárske noviny, RTVS, televíziu TA3, podnikam.sk. Taktiež pravidelne publikujeme na našom blogu.

Mimoriadne si zakladáme na kvalite všetkých služieb a osobnom prístupe. Referencie tisícov klientov sú pre nás odmenou, najlepším marketingom, ale taktiež záväzkom do budúcnosti. Ak sa aj Vy rozhodnete využiť služby na www.m2b.sk, tak Vám garantujeme 100 % spokojnosť.

M. Sc. Ondrej Mizerák, konateľ M2 Business s. r. o.

Novinky a rady priamo na váš mail