O nás

M2 Business s. r. o. pôsobí od roku 2008 v oblasti predaja starších aj nových ready made firiem. Okrem “štandardných” eseročiek. predávame aj akciové spoločnosti a európske akciové spoločnosti. Predali sme už viac ako 1000 firiem a postupne z nuly vybudovali značku M2B.sk. Firmy od nás klienti kupujú na základe odporúčaní svojich advokátov, účtovníkov alebo iných spokojných klientov. Okrem predaja zabezpečujeme na jednom mieste i súvisiace služby virtuálneho sídla a vedenie podvojného účtovníctva.

 

Náš interný a externý tím tvorí 14 odborníkov z oblasti práva, účtovníctva, IT a marketingu. Zároveň spoluprujeme a využívame služby partnerských advokátskych kancelárií, auditorov či daňových poradcov. Naše služby využilo a pravidelne využíva viac 2500 spoločností.
K aktuálnym témam pravidelne publikujeme články na našom blogu. Zároveň sme získali okrem advokátov, účtovníkov a iných poradcov aj dôveru redaktorov v médiach. Vďaka tomu sa pravidelne vyjadrujeme pre najvýznamnejšie média na Slovensku. Spomeňme týždenník TREND, Hospodárske noviny, RTVS, televíziu TA3, podnikam.sk.

 

Mimoriadne si zakladáme na kvalite všetkých služieb a osobnom prístupe. Referencie tisícov klientov sú pre nás odmenou, najlepším marketingom, ale taktiež záväzkom do budúcnosti. Keď sa aj Vy rozhodnete využiť naše služby tak Vám garantujeme maximálnu spokojnosť.

 

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc.

konateľ M2 Business s. r. o. 


 


Naše kancelárie: