Predaj firiem

Mám záujem o ponuku

Pri štarte podnikania má kúpa už existujúcej novej ready made alebo staršej spoločnosti veľmi veľa výhod. Klient ako kupujúci ušetrí čas, taktiež sa vyhne byrokracii na obchodnom registri, živnostenskom úrade či daňovom úrade. Máme najširšie portfólio firiem, z ktorého si určite vyberiete:

Predaj firiem s DPH registraciou

Predaj firiem registrovaných k DPH za výhodné ceny pripravené k okamžitému predaju. Dokumenty k predaju pripravované advokátom.

Predaj ready made s. r. o.

Predaj ready made s. r. o. rýchlo a za výhodné ceny. Firmy predávame od roku 2008, máme 2500+ klientov. Ebook zadarmo, 10+ firiem skladom.

Predaj ready made a. s.

Najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta ako vlastniť a. s. Má splatené základné imanie, je Vaša v priebehu pár hodín a ďaľšie výhody.

Predaj európskej spoločnosti - SE

Najjednoduchší spôsob, ako získať Európsku spoločnosť je kúpiť ju ako ready made.

České firmy na predaj

Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako začať podnikať v ČR, je kúpa ready made. Podpis dokumentov v Bratislave, 100 % splatené imanie a ďaľšie výhody

Predaj aktívnych fungujúcich firiem s prevádzkou

V našej ponuke máme na predaj aktívne fungujúce firmy s prevádzkou, zamestnancami, ziskami. Investujte do takýchto spoločností a podnikajte ihneď.

 • Účtovný a právny audit
 • Overená spoločnosť od roku 2008
 • 100 % garancia čistoty firmy
 • Platci i neplatci DPH v ponuke
 • Predaj s. r. o., a. s., SE
 • Garantovaný termín zápisu do OR

Aktuálna ponuka firiem na predaj sa skladá z:

 1. Ready made firmy na predaj – ide o spoločnosti, ktoré boli založené výhradne za účelom ďalšieho predaja a nikdy nevykonávali žiadnu činnosť. Pokiaľ chcete už dnes začať podnikať, toto je najjednoduchší spôsob. V ponuke máme: Ready made spoločnosti s ručením obmedzeným (s. r. o.), Ready made akciové spoločnosti (a. s.), a ako prvá slovenská firma ponúkame tiež ready made európske spoločnosti (SE).
 2. Predaj firiem registrovaných k DPH – ide o spoločnosti, ktoré sú účtovne i právne vyčistené, bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok, sú určené na ďalší predaj. Ich hlavným benefitom je, že už sú platcami DPH, nie je preto potrebné prechádzať zložitým procesom registrácie k DPH, ktorý trvá niekedy aj viac ako 90 dní a zároveň nie je potrebné skladať žiadne zábezpeky. Garanciu 100 % čistoty a bezdlžnosti spoločností garantuje predávajúci v zmluve o prevode obchodného podielu, prípadne na požiadanie inou zmluvou, notárskou zápisnicou, atď., čo je skôr záležitosťou vzájomnej dohody.
 3. Neplatci DPH s históriou – ide o spoločnosti s históriou, ktoré sú účtovne i právne vyčistené, bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok, sú určené na ďalší predaj. Ich hlavným benefitom je história spoločnosti, ktorá môže byť podmienkou, a to napríklad pri žiadosti o eurofondy, úvery v banke alebo marketing spoločnosti. Garanciu 100 % čistoty a bezdlžnosti spoločností garantuje predávajúci v zmluve o prevode obchodného podielu, prípadne na požiadanie inou zmluvou, notárskou zápisnicou, atď., čo je skôr záležitosťou vzájomnej dohody.
 4. Predaj českých ready made spoločností - ide o spoločnosti v Českej republike, ktoré boli založené výhradne za účelom ďaľšieho predaja a nikdy nevykonávali žiadnu činnosť. Predávame české ready made s. r. o., české ready made akciové spoločnosti, ako aj české ready made európske spoločnosti. Štandardne sú spoločnosti predávané ako neplatci DPH. Na požiadanie ich však vieme doregistrovať ako platcov DPH. V ponuke však máme tiež českých platiteľov DPH za vyššiu sumu.
 5. Predaj aktívnych firiem s prevádzkou - ide o stále fungujúce spoločnosti, ktoré majú prevádzky, zamestnancov, majetok. Ich majitelia sa však rozhodli ich predať. Kúpte si jednu z nich.
pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"So službami spoločnosti M2 Business som bol spokojný. Spoločnosť sprostredkovala odpredaj mojej s.r.o. Novému majiteľovi. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a z jednania zamestnancov som cítil skúsenosti a profesionalitu. Služby spoločnosti M2 Business odporúčam aj iným ľuďom. "

Andrej Pavlík - bývalý konateľ
APK Consulting, s.r.o.

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré využíva už viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Mám záujem o predaj firiem


Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.