M2B v médiách

V M2B.sk dlhodobo publikujeme články a rady z oblastí, v ktorých podnikáme. Bezplatne radíme aby sme si získali dôveru vás - budúcich klientov. Blog M2B pravidelne mesačne navštívi a číta ako 10 000 čitateľov, čo je číslo na ktoré sme mimoriadne hrdí. Postupne si nás všimli i redaktori tých najvýznamnejších médií, ktoré tvoria obsah pre podnikateľov a začali nás žiadať o stanoviská a vyjadrenia v nimi pripravovaných článkoch. Dopracovali sme sa k bližším spoluprácam ako poradenstvo v online poradni Hospodárskych novín či k príprave celých seriálov článkov ku konkrétnym témam s týždenníkom TREND či portálom podnikam.sk. K dnešnému dňu evidujeme viac ako 300 publikácií, na ktoré nájdete odkazy nižšie. 

Dôverujú a spolupracujú s nami redaktori z najvýznamnejších médií. Stavte preto na istotu a rozhodnite sa využiť naše služby a odborné znalosti aj Vy.

Najnovšie články

TA3 Hospodárske noviny TREND RTVS PODNIKAM.sk Ľudskou rečou
 • Máte eseročku? Takto sa vám oplatí

  Publikovaný 30.07.2015.

  Ako obmedzovať výdavky či kedy využiť odvodovú výnimku. Na reálne situácie z praxe odpovedajú odborníci.

 • Máte firmu? Aj v nej možno ušetriť

  Publikovaný 30.07.2015.

  Čo je v tomto roku lepšie, živnosť alebo eseročka? Takto zistíte, čo je pre vás najvýhodnejšie z hľadiska odvodov a daní. Prinášame vám výber z otázok našej poradne. Odpovedal právnik Ján Marônek z firmy M2 Business.

 • Eseročku už založíte aj bez peňazí

  Publikovaný 28.07.2015.

  Ak budete chcieť budúci rok zrušiť firmu, ušetríte. Z likvidačného zostatku nebude treba platiť zdravotné odvody.

 • Zmeny pri eseročkách. Od nového roka ušetríte

  Publikovaný 27.07.2015.

  Založiť firmu a neskôr ju aj zrušiť, bude od nového roka ľahšie. Teda aspoň pre eseročky. Pozrite sa, čo sa chystá.

 • Vytiahnite peniaze z firmy. Pre seba

  Publikovaný 27.07.2015.

  "Koncom minulého roka som si založil eseročku, predpokladám, že tento rok dosiahnem mierny zisk,“ tvrdí podnikateľ Ján Švárny. Uvažuje, ako je pre neho najvýhodnejšie pracovať a získať čo najviac pre seba.

 • Peniaze už nebude netreba vložiť do banky. Stačí vyhlásenie

  Publikovaný 12.07.2015.

  Zmeny vo firmách. Kyvadlo zmien v s.r.o. sa nezastavilo. Vláda po dvoch rokoch vracia odmietnuté pravidlo. Nové sa totiž neosvedčilo.

 • Ničia vašu živnosť odvody? Ani eseročka nie je práve výhrou

  Publikovaný 01.06.2015.

  Je to aj prípad nášho čitateľa Jána z HN Poradne, ktorý nás ako podnikateľ žiada o radu. „Mám pozastavenú živnosť, a to už tretí rok. Popri tom podnikám ako eseročka, kde som zamestnaný za minimálnu mzdu. Dá sa z toho vyťažiť ešte viac? Napríklad kombináciou príjmov medzi živnosťou a eseročkou,“…

 • Akcie Váhostavu? Len ak by zaručili jeho kontrolu a výmenu vedenia

  Publikovaný 06.05.2015.

  Aká je hodnota akcií Váhostavu a oplatí sa ich veriteľom získať? Odborníci hovoria, že za súčasného stavu nie.

 • Vzal vám sused kus pôdy? Poradíme vám ako ju získate späť

  Publikovaný 20.04.2015.

  Dvadsať rád ako si vyriešite prípadné spory okolo pozemkov, vybavíte veci na katastri atď. Odpovedajú experti Hospodárskych novín.

 • 20 rád, ako si chrániť svoj pozemok

  Publikovaný 19.04.2015.

  Vlani sa zmenili zákony o pôde, od budúceho roka má platiť nová legislatíva o katastri. Ľudí však stále trápia „bežné“ problémy. Chcú vedieť, ako získajú pôdu, ktorú užíva cudzia osoba, alebo ak ju spravuje štát, lebo nie sú známi vlastníci. V poradni vám povieme, ako sa dajú riešiť konkrétne…

« Previous 1 2 3 Next »