Založenie a. s. za 1499€

Mám záujem o ponuku

Založenie akciovej spoločnosti (a.s.) a správne nastavenie vzťahov vo vnútri spoločnosti je náročný proces, ktorý si vyžaduje pomoc odborníka so zodpovedajúcou praxou a referenciami. Cez M2B.sk klienti založili už viac ako 1000 firiem, z ktorých je viac ako 70 akciových spoločností - viz referencie.

Založením akciovej spoločnosti cez M2B.sk ušetríte na súdnych, notárskych a živnostenských poplatkoch približne 475 euro, všetky dokumenty budú pripravené právnikmi z partnerských advokátskych kancelárií, ušetríte obrovské množstvo času a energie. Zároveň garantujeme založenie a.s. v dohodnutej lehote alebo máte naše služby zadarmo

 

Celý proces sme pre vás popísali v ebooku Založenie akciovej spoločnosti v roku 2016. Môžete si ho zadarmo stiahnuť a následne sa rozhodnete koho služby pre založenie vašej a.s. využijete. 

Cena založenia a. s. 1499 € je konečná a sú v nej zahrnuté:

 • Konzultácie právnika pri všetkých úkonoch súvisiacich so založením akciovej spoločnosti.
 • Príprava všetkých dokumentov potrebných pre založenie akciovej spoločnosti partnerskými advokátkymi kanceláriami. 
 • Všetky notárske poplatky vrátane notárskej zápisnice v cene 250 €. Zabezpečujeme i prítomnosť notára priamo v našej kancelárií - nemusíte nikam chodiť a šetríte tak čas a energiu.
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 750 €. Pri využití nášho zaručeného elektronického podpisu klesá na polovicu. 
 • Komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia, ohlásenie a prevzatie osvedčenia o živnostenskom oprávnení resp. iného podnikateľského oprávnenia.
 • Ohlásenie živností cez elektronický podpis vďaka čomu štandardný klient s 15 predmetmi podnikania ušetrí na poplatkoch 75 €.
 • Vypracovanie a podanie žiadosti o vydanie súhlasu správcu dane.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra advokátskou kanceláriou.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a výpisu z obchodného registra.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb. 
 • Odovzdanie všetkých dokumentov v elektronickej i papierovej podobe.

 

Mám záujem o založenie a.s. spoločnosti za 1499 €

 

Ako celý proces založenia a. s. prebieha:

 

 1. Prejavíte záujem o naše služby telefonicky na tel. čísle 02/21 029 980 resp. prostredníctvom formulára nižšie.
 2. Konzultácia - zodpovieme všetky vaše otázky spojené so zakladaním a.s.
 3. Dodáte nám údaje potrebné k príprave zakladateľských dokumentov, a to najmä meno a priezvisko akcionárov, predsedu a členov predstavenstva, ako aj členov dozornej rady, informáciu o budúcom sídle firmy, obchodnom mene, predmetov podnikania, atď. Zároveň si dohodneme termín podpisu dokumentov.
 4. Podpis dokumentov - po obdržaní podkladov pripravíme všetky dokumenty, ktoré podpíšete buď v sídle našej firmy pred notárom. Od tohto okamihu sa o založenie s.r.o. vôbec nestaráte. 
 5. Zápis firmy do Obchodného registra
 6. Registrácia firmy na daňovom úrade pre daň z príjmu právnických osôb.
 7. Odovzdanie všetkých dokumentov. Následne sa stretneme a odovzdáme vám všetky dokumenty, výpisy, registrácie ako i podklady v papierovej i elekronickej podobe.  

Prečo využiť pri založení a. s. naše služby

 

 • Úspora času a energie - Dodáte nám údaje (predstavenstvo, dozorná rada, akcionári,...), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 • Radšej platba za kvalitné služby ako poplatky štátu - Vďaka využitiu našich služieb ušetríte len na súdnych, notárskych a živnostenských poplatkoch približne 475 €. Takto ušetrené = získané peniaze tvoria významnú časť našej odmeny - platíte tak za odbornosť, garancie, úsporu času a komfort. 
 • Garancia založenia a.s. v lehote alebo zadarmo - Garantujeme zápis firmy v dohodnutej lehote alebo máte naše služby zadarmo
 • Platba až po založení firmy - u nás neplatíte nič vopred, dokonca i súdne a notárske poplatky platí naša spoločnosť. 
 • Referencie - na webe je k dispozícií viac ako 500 citácií konkrétnych konateľov a spoločníkov firiem, ktorí využili naše služby a boli spokojní.
 • Profesionalita - všetky dokumenty potrebné k založeniu akciovej spoločnosti pripravujú advokátske kancelárie.
 • Dostupnosť - sídlime v Bratislave vo vlastných kanceláriach o rozlohe 200 m2Tu prebieha i podpis dokumentov. Notár príchádza a overuje dokumenty v sídle našej spoločnosti. 
 • Know how a vzdelávanie - Pripravili sme 7 vzdelávacích ebookov, od roku 2008 píšeme články na blogu, vyjadrujeme sa k zmenám v legislatíve pre televízie, týždenníky i mesačníky: TA3, RTVS, TREND, HN, Finweb, podnikám.sk.
 • Výhodné balíčky služieb - obľúbenou kombináciou je založenie a.s. spolu s virtuálnym sídlom, ktorú využíva 38% klientov. V tomto balíčku získajú klienti zľavu 200€ na založenie a.s..
 • Vernostný program 

 

pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

""So službami pri založení spoločnosti som bol spokojný. Služba bola komplexná ako bolo dohodnuté. V prípade potreby opäť využijem.""

Jozef Červenec, konateľ a spoločník
ATLANTIS MS s.r.o.

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a firmu Vám založíme so zľavou 200 €. Založenie novej a. s. vás tak bude stát len 1299 €. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Podľa možností Vám poskytneme najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Kontaktný formulár

Mám záujem o službu:


Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.

Stiahnúť ebook Predaj ready made a. s. v roku 2016

Vyplňte prosím Vaše meno, priezvisko a e-mail. Stiahnutím e-booku zadarmo súhlasíte so zaradením do newslettra.