Založenie a. s. za 1499€

Mám záujem o ponuku

Založenie akciovej spoločnosti (a. s.) je komplikovaný právny proces, ktorého zvládnutie si vyžaduje prax v odbore a znalosť právnych predpisov. Pre našich klientov zakladáme priemerne jednu spoločnosť denne, od roku 2008 sme ich založili už viac ako 1000. Využitím našich služieb získate čas, vyhnete sa byrokracii na úradoch, stresu z odmietnutia zápisu firmy do OR. Zároveň Vám znížime súdny poplatok na polovicu. Využívame elektronický podpis, to znamená, že súdny poplatok za založenie Vašej akciovej spoločnosti je vďaka využitiu našich služieb znížený zo 750 € na 375 €. Všetky dokumenty sú pripravované partnerskou advokátskou kanceláriou.

Pripravili sme pre vás ebook Založenie akciovej spoločnosti v roku 2016. Obsahuje informácie o výhodách akciovej spoločnosti, aké dokumenty je potrebné vyhotoviť a čo všetko proces založenia akciovej spoločnosti obnáša. Stiahnuť ebook.

Ako celý proces založenia a. s. prebieha:

 1. Objednáte si službu založenia akciovej spoločnosti.
 2. Skontaktujeme sa a potvrdíme objednávku. Dodáte nám údaje potrebné k príprave zakladateľských dokumentov, a to najmä meno a priezvisko akcionárov, predsedu a členov predstavenstva, ako aj členov dozornej rady, informáciu o budúcom sídle firmy, obchodnom mene, predmetov podnikania, atď. Zároveň si dohodneme termín podpisu dokumentov.
 3. Podpíšete pripravené dokumenty a viac sa o zakladanie a. s. nestaráte. Všetky úkony zabezpečujeme na základe plnej moci.
 4. Po zápise spoločnosti do obchodného registra Vás informujeme. Následne doregistrujeme spoločnosť na daňovom úrade pre daň z príjmov a môžete podnikať.

Prečo využiť pri založení a. s. naše služby

 1. Obrovská úspora času: Dodáte nám údaje, podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je veľmi podobná sume, ktorú Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za založenie a. s. u nás platíte až po zápise Vašej firmy do obchodného registra. Poplatky potrebné pre založenie Vašej a. s. platíme za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis firmy do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je nová a. s. založená v priebehu 23 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme založili viac ako 1000 firiem a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business.
 7. Finančná garancia: V našich cenách je už započítaný súdny poplatok, ktorý je štandardne 750 €. Naša firma platí súdny poplatok polovičný, teda 375 € a tým vám znižujeme náklady. V cene sú zahrnuté aj notárske poplatky za vyhotovenie notárskej zápisnice v sume okolo 250 €. Kompletná cena za založenie je vždy zmluvne dohodnutá a sú v nej zahrnuté všetky poplatky.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. V cene je zahrnutá aj registrácia pre daň z príjmov: V rámci maximálneho pohodlia pre Vás, zabezpečíme nielen zápis firmy do OR, ale automaticky aj registráciu spoločnosti na daňovom úrade k dani z príjmov.
 10. Výhodné balíčky služieb: Pri objednaní založenia a. s. spolu s virtuálnym sídlom získate na založenie firmy zľavu 200 €.
 11. Vernostný program: Pri opakovanom využívaní našich služieb získavate atraktívne zľavy až do výšky 15 %.

Cena založenia a. s. 1499 € je konečná a sú v nej zahrnuté:

 • Bezplatná konzultácia právnika pri všetkých úkonoch súvisiacich so založením spoločnosti.
 • Príprava všetkých dokumentov (zakladateľskej listiny, resp. zakladateľskej zmluvy, čestného vyhlásenia, vyhlásenia správcu vkladu, a pod.) nevyhnutných pre založenie spoločnosti.
 • Zabezpečenie notára priamo v našej kancelárii (všetko sa zrealizuje na jednom mieste, čo znamená úsporu Vášho času a energie).
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 750 €. Naša spoločnosť vďaka technológií zaručeného elektronického podpisu platí len 375 €, čím Vám šetrí peniaze.
 • Zaplatenie notárskej zápisnice, ktorá stojí príbližne 250 €.
 • Komplexná komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia, ohlásenie a prevzatie osvedčenia o živnostenskom oprávnení, resp. vybavenie iného podnikateľského oprávnenia.
 • Využitie ohlásenia živností cez elektronický podpis predstavuje úsporu poplatkov za vydanie živnostenských listov. V prípade, ak máte 15 predmetov činnosti, úspora poplatkov je pre Vás 75 €.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a vyzdvihnutie jej výpisu.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb a vyzdvihnutie osvedčenia o registrácii pre daň z príjmov právnických osôb.
 • Odovzdanie všetkých dokumentov v elektronickej podobe na luxusnej USB karte.
 • Vystavenie jednej koncovej faktúry, ktorú si môžete zahrnúť do nákladov novovzniknutej spoločnosti.

Mám záujem o založenie a.s. spoločnosti za 1499 €

pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"Spoločnosť M2 Business môžeme kedykoľvek odporučiť ďalej na základe viacnásobnej výbornej skúsenosti pri zakladaní firmy a servisu k nej. Spolupracovníci sú kompetentní, flexibilní a ochotní splniť každé prianie zákazníkov. Pri zakladaní navyše nedochádza k procesným ani formálnym chybám a to za priaznivých cenových podmienok a vo veľmi krátkej lehote. Veľmi atraktívna je aj ponuka virtuálneho sídla."

Adam Malik, konateľ a spoločník
Horizon Engineering s. r. o.

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a firmu Vám založíme so zľavou 200 €. Založenie novej a. s. vás tak bude stát len 1299 €. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Podľa možností Vám poskytneme najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Kontaktný formulár

Mám záujem o službu:


Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.

Stiahnúť ebook Predaj ready made a. s. v roku 2016

Vyplňte prosím Vaše meno, priezvisko a e-mail. Stiahnutím e-booku zadarmo súhlasíte so zaradením do newslettra.