Založenie firmy

Mám záujem o ponuku

Založenie s. r. o.

Založenie s. r. o. rýchlo a profesionálne za 399€. Dokumenty pripravené právnikmi. Platba až po zápise firmy do OR. Na trhu od 2008 s viac ako 2500 klientmi.

Založenie a. s.

Založenie akciovej spoločnosti rýchlo a profesionálne. Dokumenty pripravené právnikmi. Platba až po založení firmy. Na trhu od roku 2008 s 2500+ klientmi.

Založenie s. r. o., a. s. v ČR

Založenie firmy v Českej republike rýchlo a profesionálne. Podpis dokumentov v Bratislave, netraba cestovať do ČR. 2500+ spokojných klientov.

Založenie firmy v Maďarsku

Založenie firmy v Maďarsku na kľúč v priebehu 14 dní. Podpis dokumentov v Bratislave. Referencie 2500+ klientov. Ozvite sa.

Založenie družstva, k. s., v. o. s.

Potrebujete založiť organizačnú zložku, družstvo, komanditnú či verejnú obchodnú spoločnosť? Zavolajte: 0221 029 980 a založenie Vám zabezperčíme na kľúč

Založenie živnosti

Založenie živnosti z pohodlia domova vrátane konzultácie s odborníkmi a lacnejšie než pri klasickom zakladaní.

Založenie j. s. a.

Založenie jednoduchej spoločnosti na akcie rýchlo a profesionálne. Platba až po založení firmy. Na trhu od roku 2008 s 2500+ klientmi.

 • "Založenie spoločnosti prebehlo presne ako mi bolo deklarované. Firmu M2 Business som si vybrala na základe predchádzajúcich referencií a bolo to správne rozhodnutie. " Denisa Rathouská, konateľ DELOP REAL s.r.o.
 • "Od M2 Business som už využil založenie firmy, zápisy zmien i virtuálne sídlo. Som spokojný a s čistým svedomím vás ďalej odporúčam. " Ing. Peter Komenda, konateľ Freight consulting s.r.o.
 • "Založenie firmy prebehlo podľa mojich predstáv. V prípade potreby vaše služby opätovne využijem a ďalej odporúčam. " Ing. Igor Tomiš, konateľ IT Solar s.r.o.
 • "Služby M2B.sk sme využili pri založení firmy ako i pri zápise zmien do OR. Som maximálne spokojná s pomerom odbornosť, cena a kvalita. " Ing. Michaela Juríčková, konateľka K2 Projekt s.r.o.
 • "Pre spustenie nového projektu sa vždy obrátim na M2 Business. Zápisy zmien ako i služby virtuálneho sídla sú tiež na najvyššej úrovni. Odporúčam. " Ing. Juraj Kočar – konateľ 3MAS s. r. o.
 • "Od dodávateľov vyžadujem kvalitu a profesionálny prístup preto využívam služby M2B.sk Využili sme ich pri zápise zmien v ORSR, ako aj pri vymáhaní pohľadávok a v oboch prípadoch sme boli spokojní. Môžem len odporučiť." Mgr. Patrik Mareček, konateľ ADVERTI s.r.o.
 • "S M2B.sk ako s obchodným partnerom spolupracujem od roku 2009 a po celý čas je prístup M2B profesionálne i ľudsky na vysokej úrovni. Vaše služby som odporučil i viacerým obchodným partnerom a boli veľmi spokojní. " Miroslav Vilem, CEO www.hladaminvestora.sk
 • "S vašimi službami som bol mimoriadne spokojný. Založenie firmy prebehlo profesionálne, rýchlo a výhodne. Vyzdvihol by som ešte ľudský prísľub a ochotu vášho personálu. " Vladimír Šimončič, konateľ REBRAND s.r.o.
 • "Využil som služby M2B.sk pri štarte podnikania a všetko prebehlo ako bolo deklarované. V súčasnosti využívam i vedenie účtovníctva. Som spokojný. " Vladimír Jakáb, konateľ TRAVERT s.r.o. www.travert.sk
 • "Pre rýchle rozbehnutie nového projektu potreboval náš klient zakúpiť spoločnosť, ktorá by už bola platiteľom DPH. Na základe referencií od kolegov, ako aj jeho publikačnej činnosti sme oslovili M2B.sk Celý predaj prebehol podľa našich predstáv. Služby tejto firmy môžem len odporučiť." JUDr. Peter Lišiak, PhD. advokát
 • "Služby M2B.sk som využila už niekoľko krát. Kupovali sme pre klientov staršiu firmu s DPH registráciou i ready made bez platcovstva. Vždy všetko prebehlo na najvyššej profesionálnej úrovni a k spokojnosti našich klientov a to je to na čom si v našej AK zakladáme. Služby M2B.sk odporúčam." JUDr. Janette Prétiová, advokátka
 • "Spoločnosť M2 Business s.r.o. som oslovila na základe požiadavky klienta za účelom kúpy existujúcej spoločnosti s ručením obmedzeným. So službami spoločnosti som bola veľmi spokojná, poskytovaný servis je komplexný a profesionálny. Služby Vašej spoločnosti odporúčam aj ďalším klientom." Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tomkowa
 • "S celkovým priebehom založenia našej akciovej spoločnosti GoldSafe, a.s. som bol mimoriadne spokojný. Služby spoločnosti sme využili i v minulosti a ako vtedy i teraz všetko prebehlo v dohodnutých lehotách a cenách. Môžem len odporučiť a v prípade potreby vás opäť oslovím." Goldsafe a.s., Ing. Juraj Polák, predseda predstavenstva
 • "Spoločnosť M2 Business s. r. o. som si vybral na základe referencií. Potreboval som zriadiť v maďarsku spoločnosť. Som rád, že som túto firmu oslovil, nakoľko splnili všetky moje očakávania, dokonca urobili i viac ako som čakal. Doporučujem M2B.sk nemusíte mať žiadne obavy." Martin Duras, majiteľ predajní sedačiek PHASE www.sedackyphase.sk
 • "V našej firme si zakladáme na profesionálnom prístupe a prvotriednych službách. Rovnaký prístup požadujeme i od dodávateľov. Služby M2B.sk splnili moje očakávania a bol som veľmi spokojný. Odporúčam. " Juraj Krč, konateľ www.archstyl.com
 • "Pre služby M2B.sk som sa rozhodol na základe referencií a urobil som správne. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť. Máte moje odporúčanie " Michal Holčík, konateľ Saymore Communications, s.r.o.
 • "Uvítali sme možnosť kúpiť "off the shelf" spoločnosť s registráciou platiteľa DPH, s minimálnym počtom transakcií a teda obmedzeným rizikom vyplývajúcim z histórie podnikateľskej činnosti. Je to významná úspora času a nákladov" Monika Zacharová, financial manager TriGranit
 • Neplatíte nič vopred
 • Dokumenty sú pripravené advokátom
 • Sme overená spoločnosť už od roku 2008
 • Zmluvne garantovaná cena
 • Výhodný balík plný ďalších služieb
 • Garantovaný termín zápisu do OR

 

Založenie spoločnosti je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje veľa času, energie, ako aj dostatočné právne povedomie. Pre úspešné založenie s. r. o., a. s., prípadne inej právnej formy, ako sú komanditná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť či organizačná zložka zahraničnej spoločnosti, je preto vhodné využiť služby odborníkov. V M2 Business zakladáme priemerne jednu spoločnosť denne, pričom od roku 2008 sme ich založili už viac ako 1000. Finálna suma za založenie spoločnosti pri využití našich služieb je aj napriek obrovskej úspore času, vyhnutiu sa byrokracii na úradoch, príprave všetkých dokumentov advokátom, garancií zápisu spoločnosti do obchodného registra, či platbe až po zápise firmy do obchodného registra, prakticky rovnaká, ako keby ste sa pokúsili spoločnosť založiť samostatne.

Využívame elektronický podpis, to znamená, že súdny poplatok za založenie vašej spoločnosti bude vďaka využitiu našich služieb polovičný. Konkrétne teda 150 € namiesto 300 € pri založení s. r. o., v. o. s. či k. s. Pri založení akciovej spoločnosti je úspora ešte vyššia. Konkrétne 375 € namiesto 750 €. Okrem založenia slovenských spoločností, Vám vieme založiť spoločnosť v Česku či Maďarsku. Rovnako Vám vieme poskytnúť i zvýhodnené doplnkové služby virtuálneho sídla a účtovníctva.

Prečo využiť pri založení spoločnosti naše služby:

 1. Obrovská úspora času: Dodáte nám údaje (spoločník, konateľ, sídlo, atď.), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za založenie firmy u nás platíte až po zápise Vašej spoločnosti do obchodného registra. Poplatky potrebné pre založenie vašej firmy platíme za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis spoločnosti do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je nová spoločnosť založená v priebehu 20 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme založili viac ako 1000 firiem a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business.
 7. Finančná garancia: V našich cenách sú už započítané súdne poplatky, poplatky za vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení, či poplatok za spísanie notárskej zápisnice o založení spoločnosti v prípade akciovej spoločnosti. Kompletná cena za založenie je vždy zmluvne dohodnutá.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Spoločnosti zakladáme vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis po celej republike. Môžete ich teda využiť na založenie firmy v ktoromkoľvek meste na Slovensku.
 10. V cene je zahrnutá aj registrácia pre daň z príjmov: V rámci maximálneho pohodlia pre Vás, zabezpečíme nielen zápis firmy do OR, ale automaticky aj registráciu spoločnosti na daňovom úrade k dani z príjmov.
 11. Výhodné balíčky služieb: Pri objednaní založenia spoločnosti spolu s virtuálnym sídlom získate na založenie firmy zľavu 200 €.
 12. Vernostný program: Pri opakovanom využívaní našich služieb získavate atraktívne zľavy vo výške až do výšky 15%.

Vybrané referencie

Pozrieť všetky referencie

Máte otázky k službe: Založenie firmy? Zavolajte (0 221 029 980)

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Čítať viac

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Čítať viac

Blog

Pokuty a zodpovednosť zúčastnených pri uplatňovaní "protischránkového zákona" - 6. článok

Aké pokuty, sankcie a trestnoprávna zodpovednosť vyplýva z protischránkového zákona sa dočítate v dnešnom poslednom článku zo seriálu o protischránkovom zákone.  Štatutárovi PVS hrozia pokuty aj…

Čítať viac

Zákon o registri partnerov verejného sektora " v kocke"

Zákon o partneroch verejného sektora familiárne nazývaný “protischránkový zákon”, ktorý nadobudol účinnosť 1.2.2017  je významným krokom k získaniu transparentnosti v tom, kam putujú verejné zdroje…

Čítať viac

Konečný užívateľ výhod podľa protischránkového zákona - 5. článok

Konečný užívateľ výhod bol pojem, ktorý sme spomínali v každom z predchádzajúcich článkov tohto seriálu: Protischránkový zákon, Partner verejného sektora, Register partnerov verejného sektora,…

Čítať viac
pozrieť všetky články

Mám záujem o založenie firmy


Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.