Založenie firmy

Mám záujem o ponuku

Založenie s. r. o.

Založenie s. r. o. rýchlo a profesionálne za 399€. Dokumenty pripravené právnikmi. Platba až po zápise firmy do OR. Na trhu od 2008 s viac ako 2500 klientmi.

Založenie a. s.

Založenie akciovej spoločnosti rýchlo a profesionálne. Dokumenty pripravené právnikmi. Platba až po založení firmy. Na trhu od roku 2008 s 2500+ klientmi.

Založenie s. r. o., a. s. v ČR

Založenie firmy v Českej republike rýchlo a profesionálne. Podpis dokumentov v Bratislave, netraba cestovať do ČR. 2500+ spokojných klientov.

Založenie firmy v Maďarsku

Založenie firmy v Maďarsku na kľúč v priebehu 14 dní. Podpis dokumentov v Bratislave. Referencie 2500+ klientov. Ozvite sa.

Založenie družstva, k. s., v. o. s.

Potrebujete založiť organizačnú zložku, družstvo, komanditnú či verejnú obchodnú spoločnosť? Zavolajte: 0221 029 980 a založenie Vám zabezperčíme na kľúč

 • Neplatíte nič vopred
 • Dokumenty sú pripravené advokátom
 • Sme overená spoločnosť už od roku 2008
 • Zmluvne garantovaná cena
 • Výhodný balík plný ďalších služieb
 • Garantovaný termín zápisu do OR

 

Založenie spoločnosti je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje veľa času, energie, ako aj dostatočné právne povedomie. Pre úspešné založenie s. r. o., a. s., prípadne inej právnej formy, ako sú komanditná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť či organizačná zložka zahraničnej spoločnosti, je preto vhodné využiť služby odborníkov. V M2 Business zakladáme priemerne jednu spoločnosť denne, pričom od roku 2008 sme ich založili už viac ako 1000. Finálna suma za založenie spoločnosti pri využití našich služieb je aj napriek obrovskej úspore času, vyhnutiu sa byrokracii na úradoch, príprave všetkých dokumentov advokátom, garancií zápisu spoločnosti do obchodného registra, či platbe až po zápise firmy do obchodného registra, prakticky rovnaká, ako keby ste sa pokúsili spoločnosť založiť samostatne.

Využívame elektronický podpis, to znamená, že súdny poplatok za založenie vašej spoločnosti bude vďaka využitiu našich služieb polovičný. Konkrétne teda 150 € namiesto 300 € pri založení s. r. o., v. o. s. či k. s. Pri založení akciovej spoločnosti je úspora ešte vyššia. Konkrétne 375 € namiesto 750 €. Okrem založenia slovenských spoločností, Vám vieme založiť spoločnosť v Česku či Maďarsku. Rovnako Vám vieme poskytnúť i zvýhodnené doplnkové služby virtuálneho sídla a účtovníctva.

Prečo využiť pri založení spoločnosti naše služby:

 1. Obrovská úspora času: Dodáte nám údaje (spoločník, konateľ, sídlo, atď.), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za založenie firmy u nás platíte až po zápise Vašej spoločnosti do obchodného registra. Poplatky potrebné pre založenie vašej firmy platíme za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis spoločnosti do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je nová spoločnosť založená v priebehu 20 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme založili viac ako 1000 firiem a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business.
 7. Finančná garancia: V našich cenách sú už započítané súdne poplatky, poplatky za vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení, či poplatok za spísanie notárskej zápisnice o založení spoločnosti v prípade akciovej spoločnosti. Kompletná cena za založenie je vždy zmluvne dohodnutá.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Spoločnosti zakladáme vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis po celej republike. Môžete ich teda využiť na založenie firmy v ktoromkoľvek meste na Slovensku.
 10. V cene je zahrnutá aj registrácia pre daň z príjmov: V rámci maximálneho pohodlia pre Vás, zabezpečíme nielen zápis firmy do OR, ale automaticky aj registráciu spoločnosti na daňovom úrade k dani z príjmov.
 11. Výhodné balíčky služieb: Pri objednaní založenia spoločnosti spolu s virtuálnym sídlom získate na založenie firmy zľavu 200 €.
 12. Vernostný program: Pri opakovanom využívaní našich služieb získavate atraktívne zľavy vo výške až do výšky 15%.
pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"Ďakujem spoločnosti M2 Business s.r.o. za bezproblémový, promptný a profesionálny prístup a pomoc. Využívaním ich služieb som získal viac času na svojich zákazníkov."

konateľ spoločnosti LOCOTEC s. r. o.
LOCOTEC s. r. o.

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Mám záujem o založenie firmy


Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.