Založenie s. r. o. za 399€

Mám záujem o ponuku

Založenie s. r. o. je komplikovaný proces, ktorého zvládnutie si vyžaduje prax v odbore a znalosť právnych predpisov. I keď sa dajú nájsť návody, či vzorové dokumenty, často sú však neaktuálne a namiesto toho aby pomohli, skôr uškodia. Využitím našich služieb získate čas, vyhnete sa byrokracii na úradoch, stresu z odmietnutia podania zápisu spoločnosti do obchodného registra. Zároveň Vám znížime súdny poplatok na polovicu. V M2 Business zakladáme priemerne jednu spoločnosť denne, od roku 2008 sme ich založili viac ako 1000! Navyše finálna suma za založenie s. r. o. pri využití našich služieb je prakticky rovnaká, ako keby ste sa pokúsili firmu založiť samostatne, tak prečo riskovať.

Pripravili sme pre vás ebook Založenie s. r. o. v roku 2016. Nájdete v ňom na čo všetko myslieť pri zakladaní firmy, ako celý proces prebieha a akých najčastejších chýb sa vyvarovať. Stiahnuť ebook.

Prečo využiť pri založení s. r. o. naše služby:

 1. Obrovská úspora času: Dodáte nám údaje (majiteľ, konateľ, sídlo, atď.), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká, ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za založenie s. r. o. u nás platíte až po zápise Vašej firmy do obchodného registra. Poplatky potrebné pre založenie Vašej s. r. o. platíme za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis firmy do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je nová s. r. o. založená v priebehu 23 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme založili viac ako 1000 firiem a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business
 7. Finančná garancia: V našich cenách je už započítaný súdny poplatok, ktorý je štandardne 300 €. Naša firma platí súdny poplatok polovičný, teda v sume 150 €. Kompletná cena za založenie je vždy zmluvne dohodnutá a sú v nej zahrnuté všetky poplatky.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Spoločnosti zakladáme vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis po celej republike. Môžete ich teda využiť na založenie firmy v ktoromkoľvek meste na Slovensku.
 10. V cene je zahrnutá aj registrácia pre daň z príjmov: V rámci maximálneho pohodlia pre Vás, zabezpečíme nielen zápis firmy do OR, ale automaticky aj registráciu spoločnosti na príslušnom daňovom úrade pre daň z príjmov.
 11. Výhodné balíčky služieb: Pri objednaní založenia s. r. o. spolu virtuálnym sídlom získate na založenie firmy zľavu 200 €.
 12. Vernostný program: Pri opakovanom využívaní našich služieb získate atraktívne zľavy.

Cena založenia s. r. o. 399 € je konečná a sú v nej zahrnuté :

 • Konzultácie právnika pri všetkých úkonoch súvisiacich so založením spoločnosti.
 • Príprava všetkých dokumentov (zakladateľskej listiny resp. spoločenskej zmluvy, čestného vyhlásenia, vyhlásenia správcu vkladu, a pod.) nevyhnutných pre založenie spoločnosti.
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 300 €. Naša spoločnosť vďaka technológií zaručeného elektronického podpisu platí len 150 €, čím Vám šetrí peniaze.
 • Komplexná komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia, ohlásenie a prevzatie osvedčenia o živnostenskom oprávnení, resp. vybavenie iného podnikateľského oprávnenia.
 • Využitie ohlásenia živností cez elektronický podpis predstavuje úsporu poplatkov za vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení. V prípade ak máte 15 predmetov činnosti, úspora poplatkov je pre Vás 75 €.
 • Vypracovanie a podanie žiadosti o vydanie súhlasu správcu dane.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a vyzdvihnutie výpisu z obchodného registra.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb a vyzdvihnutie osvedčenia o registrácii pre daň z príjmov právnických osôb.
 • Odovzdanie všetkých dokumentov v elektronickej podobe na luxusnej USB karte.
 • Vystavenie jednej koncovej faktúry, ktorú si môžete zahrnúť do nákladov novovzniknutej spoločnosti.

Mám záujem o založenie s.r.o. spoločnosti za €399

Postupnosť krokov:

 1. Prepošlite objednávkový formulár alebo nám rovno zavolajte: 02/21 029 980
 2. Obdržíte zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
 3. Po obdržaní podkladov pripravíme všetky dokumenty, ktoré podpíšete.
 4. Zabezpečíme zapísanie Vašej s. r. o. v obchodnom registri.
 5. Odovzdáme Vám výpis z OR spolu s jednou koncovou faktúrou.

 

 

pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"Asistencia pri založení spoločností prebehla podľa predstáv. Za obe spoločnosti vyjadrujem spokojnosť za vybavenie štandardnej služby s nadštandardným prístupom. "

Filip Kusalík, konateľ
Beves s.r.o. a Posuvné brány s.r.o.

Máte otázky k službe: Založenie s. r. o.

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a spoločnosť Vám založíme so zľavou 200 €. Založenie novej s. r. o. Vás tak bude stáť len 199 € (v cene 199 € je už započítaný aj súdny poplatok v sume 150 €).

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Podľa možností Vám poskytneme najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu. Viac informácií o ponuke firemnej identity a propagačných materiálov.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Mám záujem o založenie s. r. o.Doplnkové služby

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.