Založenie s. r. o. za 399€

Mám záujem o ponuku

Založenie s.r.o. cez M2B.sk využilo od roku 2008 viac ako 1000 klientov. V referenciách klienti najviac oceňujú: Obrovskú úsporu času, energie ako i úsporu 50% súdnych a notárskych poplatkov. Zároveň klienti vyzdvihli i bezplatné konzultácie a prípravu dokumentov na mieru právnikmi namiesto neosobných online formulárov. Ako jediná firma garantujeme založenie s.r.o. v dohodnutej lehote alebo zadarmo, platba je až po založení firmy. Ak i vy hľadáte kombináciu odbornosti, najvyššej kvality služieb za dostupnú cenu - ste na správnej adrese. 

Celý proces sme pre Vás podrobne popísali v  ebooku Založenie s. r. o. v roku 2016. Môžete si ho zadarmo stiahnuť a následne sa rozhodnúť či využijete služby odborníkov. 


Cena založenia s.r.o. 399€ je konečná a je v nej zahrnuté :

 • Konzultácie právnika pri všetkých úkonoch súvisiacich so založením spoločnosti.
 • Príprava všetkých dokumentov potrebných pre založenie s.r.o. partnerskými advokátkymi kanceláriami. 
 • Všetky notárske poplatky plus zabezpečujeme i prítomnosť notára priamo v našej kancelárií - nemusíte nikam chodiť a šetríte tak čas a energiu
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 300 €. Pri využití nášho zaručeného elektronického podpisu klesá na polovicu. 
 • Komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia, ohlásenie a prevzatie osvedčenia o živnostenskom oprávnení resp. iného podnikateľského oprávnenia
 • Ohlásenie živností cez elektronický podpis vďaka čomu štandardný klient s 15 predmetmi podnikania ušetrí na poplatkoch 75 €.
 • Vypracovanie a podanie žiadosti o vydanie súhlasu správcu dane.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra advokátskou kanceláriou.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a výpisu z obchodného registra.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb 
 • Odovzdanie všetkých dokumentov v elektronickej i papierovej podobe

Mám záujem o založenie s.r.o. spoločnosti za €399

 

Postupnosť krokov:

 1. Prejavíte záujem o naše služby telefonicky na tel. čísle 02/21 029 980 resp. prostredníctvom formulára nižšie.
 2. Konzultácia - zodpovieme všetky vaše otázky spojené so zakladaním s.r.o. 
 3. Odovzdáte nám podklady - prepošlete resp. odovzdáte nám údaje potrebné k príprave dokumentov 
 4. Podpis dokumentov - po obdržaní podkladov pripravíme všetky dokumenty, ktoré podpíšete buď v sídle našej firmy pred notárom alebo na základe inštrukcií v mieste vášho bydliska. Od tohto okamihu sa o založenie s.r.o. vôbec nestaráte. 
 5. Zápis firmy do Obchodného registra
 6. Registrácia firmy na daňovom úrade pre daň z príjmu právnických osôb.
 7. Odovzdanie všetkých dokumentov. Následne sa stretneme a odovzdáme vám všetky dokumenty, výpisy, registrácie ako i podklady v papierovej i elekronickej podobe.  

Dôvody prečo už viac ako 1000 klientov založilo s.r.o. cez M2B.sk:

 • Úspora času a energie - Dodáte nám údaje (majiteľ, konateľ, sídlo,...), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 • Radšej platba za kvalitné služby ako poplatky štátu - Náklady na založenie s.r.o. cez nás alebo svojpomocne sú prakticky rovnaké. Odmena pre nás sú peniaze, ktoré vám vďaka elektronickému podpisu ušetríme na súdnych (150€), živnostenských a notárskych ( cca 90€) poplatkoch.  
 • Garancia založenia s.r.o. v lehote alebo zadarmo - Garantujeme zápis firmy v dohodnutej lehote alebo máte naše služby zadarmo
 • Platba až po založení firmy - u nás neplatíte nič vopred, dokonca i súdne a notárske poplatky platí naša spoločnosť. 
 • Referencie - na webe je k dispozícií viac ako 500 citácií konkrétnych konateľov a spoločníkov firiem, ktorí využili naše služby a boli spokojní.
 • Profesionalita - všetky dokumenty potrebné k založeniu s.r.o. pripravujú advokátske kancelárie.
 • Dostupnosť - sídlime v Bratislave vo vlastných kanceláriach o rozlohe 200 m2Tu prebieha i podpis dokumentov pri založení firmy pre klientov z Bratislavy a okolia. Notár príchádza a overuje dokumenty v sídle našej spoločnosti. 
 • Know how a vzdelávanie - Pripravili sme 7 vzdelávacích ebookov, od roku 2008 píšeme články na blogu, vyjadrujeme sa k zmenám v legislatíve pre televízie, týždenníky i mesačníky: TA3, RTVS, TREND, HN, Finweb, podnikám.sk.
 • Výhodné balíčky služieb - obľúbenou kombináciou je založenie s.r.o. spolu s virtuálnym sídlom, ktorú využíva 32% klientov. V tomto balíčku získajú klienti 200€ na založenie firmy.
 • Vernostný program 

 

 

pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"Asistencia pri založení spoločností prebehla podľa predstáv. Za obe spoločnosti vyjadrujem spokojnosť za vybavenie štandardnej služby s nadštandardným prístupom. "

Filip Kusalík, konateľ
Beves s.r.o. a Posuvné brány s.r.o.

Máte otázky k službe: Založenie s. r. o.

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a spoločnosť Vám založíme so zľavou 200 €. Založenie novej s. r. o. Vás tak bude stáť len 199 € (v cene 199 € je už započítaný aj súdny poplatok v sume 150 €).

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Podľa možností Vám poskytneme najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu. Viac informácií o ponuke firemnej identity a propagačných materiálov.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Mám záujem o založenie s. r. o.Doplnkové služby

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.