Založenie s. r. o., a. s. v ČR

Mám záujem o ponuku
 • Dokumenty pripravené advokátom
 • Overená spoločnosť od roku 2008
 • Zmluvne garantovaná cena
 • Výhodný balík plný ďalších služieb
 • Podpis dokumentov v Bratislave
 • Garantovaný termín zápisu do OR

Keď chcete začať podnikať v Českej republike, môžete si tam firmu založiť alebo si priamo kúpiť firmu na to určenú – tzv. ready made spoločnosť. Kúpa ready made je pre Vás výhodná, ak chcete ušetriť čas a vyhnúť sa byrokracii spojenej so zakladaním firmy. Založenie s. r. o. s registráciou na DÚ trvá v ČR priemerne 2-4 týždne.

Samozrejme, vďaka využitiu našich služieb Vás založenie firmy v ČR bude stáť minimum energie a financií. Pre začiatok podnikania v Českej republike Vám doporučujeme najjednoduchšiu a najrýchlejšiu možnosť, a to zakúpenie predpripravenej ready made spoločnosti z našej ponuky. Konateľom nami predávanej ready made sa stávate do 72 hodín od prvého kontaktu. Vo firme uskutočníme podľa Vašich požiadaviek zmeny (zmena konateľa, spoločníka, sídla, obchodného mena, rozšírenie predmetov podnikania, a pod.) a môžete okamžite podnikať. Zápis zmien do obchodného registra má iba deklaratórny (potvrdzujúci) účinok.

Pozieť ponuku českých ready made spoločností na predaj.

Založenie s. r. o. v Českej republike za 999 € zahŕňa:

 • Bezplatnú konzultáciu právnika v ČR
 • Prípravu všetkých dokumentov (zakladateľskej listiny, resp. spoločenskej zmluvy, čestného vyhlásenia, vyhlásenia správcu vkladu, a pod.) nevyhnutných pre založenie spoločnosti.
 • Vypracovanie návrhu na vydanie živnostenský oprávnení, jeho ohlásenie, ako aj prevzatie vydaných živnostenských opatretní.
 • Úhradu všetkých poplatkov súvisiacich so založením spoločnosti (najmä súdnych, notárskych, správnych, atď.). Vklad základného imania a založenie technického účtu si musí klient zariadiť individuálne.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a vyzdvihnutie jej výpisu.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb. Za doplatok je možné spoločnosť registrovať i ako platcu DPH.
 • Vystavenie jednej koncovej faktúry, namiesto viacerých čiastkových faktúr.

Mám záujem o založenie s. r. o. spoločnosti v ČR za 999 €

Založenie akciovej spoločnosti v Českej republike za 3499 €

Samozrejme, že Vám vieme založiť v Českej republike aj akciovú spoločnosť za cenu 3499 €. Pre viac informácií ohľadom postupu a ceny nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle: 02/21 029 988. Tak, ako aj v prípade podnikania formou s. r. o., aj v prípade podnikania formou a. s. v Českej republike, doporučujeme priamo zakúpenie ready made akciovej spoločnosti

Mám záujem o založenie a. s. spoločnosti v ČR za 3499 €

Založenie SE v Českej republike za 4499 €

V prípade ak máte záujem podnikať formou SE v Českej republike, odporúčame Vám využiť službu predaja českej ready made SE.

Aktuálna ponuka Českých ready made SE nájdete na adrese: Európsku spoločnosť - SE.

Mám záujem o založenie SE spoločnosti v ČR za 4499 €

pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"So službami spoločnosti M2 Business pri založení mojej spoločnosti zaoberajúcej sa predajom a montážou tepelných čerpadiel som bol absolútne spokojný. V podstate som len podpísal pripravené dokumenty a o nič iné sa nestaral. Všetku administratívu za mňa vybavili zamestanci vašej spoločnosti. Príjemná bola platba až po zápise firmy. Len odporúčam. "

Ing. Juraj Kočár, konateľ www.neota.sk
NEOTA SK s.r.o.

Máte otázky k službe: Založenie s. r. o., a. s. v ČR

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a ready made si môžete zakúpiť so zľavou 100 €.

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré využíva už viac ako 50 spoločností.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

V spolupráci s externými grafickými štúdiami Vám v prípade záujmu navrhneme jednoduché logo zadarmo alebo personalizované logo a kompletnú firemnú identitu, pečiatku a propagačné materiály na mieru. Stačí si vybrať, ktorý z variantov je pre Vás zaujímavý v závislosti od typu Vášho podnikania a rozpočtu.

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Kontaktný formulár

Mám záujem o službu:
Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.