Zápis zmeny vo firme do obchodného registra

Mám záujem o ponuku

Zápis zmeny vo firme do obchodného registra si vyžaduje čas a odbornú spôsobilosť. V niektorých prípadoch (prevody obchodných podielov, znižovanie základného imania) je dokonca zložitejší, než založenie firmy. Využite služieb odborníkov s praxou (viac ako 800 zápisov zmien do OR) a vyhnite sa administratíve. Všetky dokumenty sú pripravené partnerskými advokátmi, dostanete garanciu zápisu do OR v dohodnutej lehote a platíte až po zápise zmeny do OR. 

 • Neplatíte nič vopred
 • Dokumenty pripravené advokátom
 • Overená spoločnosť od roku 2008
 • Zmluvne garantovaná cena
 • Výhodný balík plný ďalších služieb
 • Garantovaný termín zápisu do OR

 

11 dôvodov, prečo využiť pri zápise zmeny do OR naše služby:

 1. Úspora času: Dodáte nám informácie o tom, čo konkrétne chcete vo firme zmeniť, podpíšete dokumenty a viac sa o zápis zmien do OR nestaráte, pretože všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká, ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za naše služby platíte až po tom, čo sú zmeny zapísané do obchodného registra. Dokonca i súdne poplatky platíme počas procesu za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis zmeny do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je zmena v OR zapísaná v priebehu 23 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme zapísali zmeny vo viac ako 800 firmách a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business
 7. Finančná garancia: V našich cenách je už započítaný súdny poplatok. Kompletná cena za zápis zmeny do OR je vždy transparentná a zmluvne dohodnutá.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis zabezpečujeme zápis zmien po celej republike. Môžete ich teda využiť v ktoromkoľvek meste na Slovensku.
 10. V cene je zahrnuté tiež oznámenie zmien na daňovom úrade
 11. Vernostný program
pozrieť všetky referencie

Naši spokojní klienti, ktorých je už viac ako 2500.

Vyjadrenie klienta:

"Spoločnosť GPCREDIT s. r. o. bola spokojná s profesionálnym prístupom M2 Business s. r. o., promptné vybavenie, bezproblémové. Budeme doporučovať ďalej."

Emília Bučeková, konateľ spoločnosti
GPCREDIT s. r. o.

Máte otázky k službe: Zápis zmeny vo firme do obchodného registra

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Pozrieť možnosti

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Pozrieť možnosti

Logo a firemná identita

Partnerské grafické štúdia Vám navrhnú logo a kompletnú firemnú identitu, webstránku, pečiatku a propagačné materiály na mieru za zvýhodnených podmienok. Stačí si vybrať a využiť zvýhodnených podmienok, ktoré vďaka nám získate. 

Pozrieť možnosti

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Mám záujem o zápis zmeny vo firme do obchodného registra


Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.