České firmy - s.r.o. registrované k DPH aj neplatci DPH opäť v ponuke M2 Business

17. Júl 2017
Novinky

Predaj českých ready made firiem zabezpečujeme pre našich klientov už od roku 2010 a za ten čas sme predali desiatky spoločností. Aktuálne máme v ponuke okrem českých neplatiteľov DPH aj platiteľov DPH, po ktorých je z titulu časovo i administratívne náročnej registrácie k DPH v ČR čoraz väčší dopyt. Firmy z našej ponuky boli založené v roku 2016, majú minimálny obrat do 300 Eur a boli založené výhradne za účelom ďalšieho predaja. 

Okrem platiteľov DPH máme v ponuke aj neplatcov DPH, ktoré sú výrazne lacnejšie. 

Kompletný zoznam spoločností určených na predaj nájdete na stránke:  https://m2b.sk/ceske-firmy-na-...Česká firma s DPH na predajPre viac informácií nás môžete kontaktovať na tel. čísle: 0221 029 988 alebo emailom na info@m2b.sk 


Bol pre vás tento článok užitočný?
Zdieľajte ho s priateľmi.

Prihláste sa na odber noviniek

AUTOR ČLÁNKU

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc.

Ondrej je absolventom Münster University of Applied Sciences a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíne. Doteraz rozbehol tri úspešné projekty. Dva z nich konzultačnú firmu v oblasti el. podpisov a stavebno - obchodnú firmu predal, aby sa mohol venovať M2B a.s.. Tu zodpovedá za celkovú orgranizáciu, spoluprácu s partnermi, obchod, marketing. Je ženatý, má 2 deti a žije v Bratislave. Je optimista milujúci pohyb. Jeho knižnicu tvoria knihy Briana Tracyho, Dale Carnegieho, Roberta Kiysakiho, Robina Sharmu, Richarda Bransona či Simona Sineka. 

Ďalšie články z kategórie Novinky

Ďalšie články z kategórie Novinky