Na prenájom kancelária o rozlohe 54m2 v Bratislave v industriálnom projekte MLYNICA

4. Marec 2019
Novinky
 • Máme pre Vás k dispozícií na prenájom nádhernú kanceláriu  o rozlohe 54m2 v originálnom industriálnom projekte MLYNICA. Celý projekt je situovaný v Bratislave - Novom Meste na Turbínovej ulici medzi Rožňavskou a Vajnorskou ulicou. 
 • Priestor bude k dispozícii od 1.8.2019 - prípadne aj skôr - na základe dohody s aktuálnym nájomcom. 
 • Cena 11€ + DPH/m2 + energie
 • Aktuálny nájomca (eventová agentúra) sa rozrástla a potrebuje väčšie priestory. Zhodou okolností v tejto istej nehnuteľnosti zostáva a kúpila posledný voľný priestor. To len dokumentuje spokojnosť s danou nehnuteľnosťou. 
 • Vynikajúca lokalita v blízkosti Kuchajdy, klientkého centra na Tomášikovej ulici, Farmárskej tržnice vzdialená 3 min od diaľnice. 
 • Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2018. 
 • Celý projekt MLYNICA je originálny projekt realizovaný v industriálnom štýle - viac informácií o projekte www.mlynica.com
 • Súčasťou projektu MLYNICA sú otvorené priestory, Co-workingové centrá, Event hall 
 • Máte možnosť si prenajať pomerne "malý priestor" len  54m2, čo je vzhľadom k druhu priestoru veľmi ojedinelá ponuka. 


 • Priestor je vhodný pre každého, kto vie oceniť originalitu celého projektu - architekti, reklamná agentúra, IT firmy. V danej nehnuteľnosti však sídlia aj právnici, finační poradcovia. Celý projekt stavala "pre seba" známa a overená stavebná firma ISE, ktorá v priestoroch má taktiež svoje sídlo a kancelárie. V projekte sídli aj známa agentúra Istropolitana Ogilvy. 
 • K priestoru sú k dispozícii 2 parkovacie miesta. 

Cena prenájmu je: 

11€ bez DPH za m2/mesiac plus energie 

Prenájom 2 parkovacích miest = 100€/mesiac. 


Viac informácií a obhliadky p. Mizerák:  0918 851 613

Fotografie budovy: Vizualizácia projektu, pre lepšiu ilustráciu ako projekt a priestory vyzerajú + reálne fotografie - prenajímaný priestor je kancelária vpravo 


Pôdorys, pôvodné vizualizácie a fotografie prenajímaného priestoru: 

Celý priestor bol navrhnutý architektkou a zrealizovaný v našej réžií. V priestore je priznaná kabeláž, na mieru vyrábaný drevený dvere a parapety,  kuchynská linka, originálne svietidlá, kvalitná sanita,pohľadový betón - treba vidieť a nasať atmosféru naživo. 

Pôdorys priestoru: 
Kontakt p. Mizerák: 0918 851 613

Bol pre vás tento článok užitočný?
Zdieľajte ho s priateľmi.

Prihláste sa na odber noviniek

AUTOR ČLÁNKU

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc., predseda predstavenstva M2B a.s.

Ondrej je absolventom Münster University of Applied Sciences a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíne. Doteraz rozbehol tri úspešné projekty. Dva z nich konzultačnú firmu v oblasti el. podpisov a stavebno - obchodnú firmu predal, aby sa mohol venovať M2B a.s.. Tu zodpovedá za celkovú orgranizáciu, spoluprácu s partnermi, obchod, marketing. Je ženatý, má 2 deti a žije v Bratislave. Je optimista milujúci pohyb. Jeho knižnicu tvoria knihy Briana Tracyho, Dale Carnegieho, Roberta Kiysakiho, Robina Sharmu, Richarda Bransona či Simona Sineka. 

Ďalšie články z kategórie Novinky

Ďalšie články z kategórie Novinky