Likvidácia firmy je najčistejším a optimálnym riešením ako ukončiť podnikanie pre bezproblémové firmy bez dlhov. Služba likvidácia firmy a jej výmaz z obchodného registra pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze, ktorú je dôležité uskutočniť čím skôr vaša firma vstúpi do likvidácie a od tohto momentu vám už nenarastá výška daňovej licencie. V druhej fáze je firma vymazaná z obchodného registra. Celý proces likvidácie trvá 4 -6 mesiacov v závislosti od majetku firmy a jej histórie.

Pripravili sme pre vás ebook: Likvidácia firmu v roku 2017. V ňom sa dozviete detailný návod ako prebieha likvidácia spoločnosti, aké dokumenty budete potrebovať, aké úrady musíte navštíviť, koľko vás bude likvidácia firmy stáť a koľko bude celý proces trvať. Stiahnuť ebook.

Chcete vedieť viac o likvidácií spoločnosti?

Stiahnite si tento ebook zdarma

Služba likvidácia firmy a jej výmaz z obchodného registra pozostáva z dvoch fáz. V prvej fáze, ktorú je dôležité uskutočniť čím skôr vaša firma vstúpi do likvidácie a od tohto momentu vám už nenarastá výška daňovej licencie. V druhej fáze je firma vymazaná z obchodného registra. Celý proces likvidácie trvá 4 -6 mesiacov v závislosti od majetku firmy a jej histórie.

1. Fáza: Vstup firmy do likvidácie za 199€

Vstupom vašej spoločnosti do likvidácie sa začína celý proces likvidácie. Je zároveň dôležitá i z ďalšieho dôvodu. Vstupom do likvidácie sa oslobodíte od platenia daňových licencií.

Dôležité: Ak firmu nevyužívate, neodkladajte vstup vašej firmy do likvidácie. Každý mesiac nečinnosti vám narastá výška daňovej licencie za rok 2017. Konkrétne tak strácate 40 € mesačne ak vlastníte neplatiteľa DPH a 80 € mesačne ak vlastníte platiteľa DPH. Čím skôr do likvidácie vstúpite, tým skôr zastavíte náklady s firmou spojené.

Služba vstup firmy do likvidácie za 199€ zahŕňa kompletnú prípravu dokumentov advokátskou kanceláriou, vysvetlenie celého procesu a zápis vstupu spoločnosti do likvidácie v obchodnom registri vrátane úhrady všetkých poplatkov na súde.

Dôležité: Po vstupe firmy do likvidácie vám už nenarastá výška daňovej licencie. Teda ak vstúpite do likvidácie napr. v júli 2017, tak budete platiť daňovú licenciu za 6 mesiacov. Nezáleží na tom o koľko mesiacov bude firma vymazaná z obchodného registra. Preto ak nepodnikáte nie je čo odkladať. Minimálne vstup do likvidácie je optimálne urobiť čím skôr.

Využitím našich služieb ušetríte veľké množstvo času, budete mať dokumenty potrebné pre vstup do likvidácie pripravené advokátskou kanceláriou, a tiež istotu, že Vám vstup do likvidácie obchodný register zapíše (áno, ak by ste urobili chybu, register Vám vstup do likvidácie nezapíše a prídete o súdny poplatok 66 €, notárske poplatky, čas a ešte k tomu zaplatite aj daňovú licenciu.

Máte záujem o vstup do likvidácie za 199 €?

2. Fáza: Výmaz spoločnosti z obchodného registra za 399 €

V druhej fáze procesu je potrebné si vyžiadať súhlasy úradov s výmazom firmy z obchodného registra a pripraviť príslušné dokumenty. Štandardne celý proces trvá 4-6 mesiacov. Všetko zabezpečíme a Vy sa o nič nestaráte. Ako celý proces likvidácie firmy prebieha sa dočítate v našom návode: 7 krokov ako zlikvidovať spoločnosť, alebo detailne v ebooku. V cene služby 399 euro sú už zahrnuté aj súdne poplatky v hodnote 109 €. Využite služby profesionálov a ozvite sa nám ešte dnes. Ak už nechcete podnikať a máte čistú spoločnosť nemá význam likvidáciu spoločnosti odkladať.

Zvýhodnená ponuka: Pri objednávke a úhrade kompletnej likvidácie spoločnosti, ktorá obsahuje vstup spoločnosti do likvidácie ako i jej následný výmaz z obchodného registra naraz, získate zľavu 100€. Likvidácia firmy vás teda bude stať zvýhodnených 498€.

Máte záujem o kompletnú lividáciu firmy = 1. + 2. fáza za 498 €?

Naše odporúčanie: Ak vlastníte čistú firmu nešpekulujte, firmu legálne vymažte z obchodného registra prostredníctvom likvidácie a budete môcť pokojne spávať. Nereagujte na "lákavé ponuky" zlúčení v priebehu pár dní či hodín. Nikdy neviete s akými firmami vašu firmu "sprostredkovatelia tejto služby" zlúčia a s kým budete v budúcnosti spájaný.

Problematike zániku obchodných spoločností sa venujeme na najvyššej profesionálnej a odbornej úrovni od roku 2008. Dôkazom je nespočetné množstvo zverejnených článkov, ale aj články v Hospodárskych novinách s odkazom na zdroj M2 Business. Články pre Vás pripravuje JUDr. Ján Marônek, ktorý získal ako málokto na Slovensku titul doktora práv z problematiky zrušenia a zániku obchodných spoločností. Jeho rigorózna práca bola ohodnotená výborným výsledkom a jej znenie si môžete prečítať tu. Ak oslovíte nás, máte teda istotu, že oslovíte odborníkov a že celý proces likvidácie spoločnosti prebehne ako má

Čo o nás hovoria naši klienti

Vybrané referencie

Máte otázky k službe Likvidácia firmy?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Kontaktný formulár

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.