Pri štarte podnikania má kúpa už existujúcej novej ready made alebo staršej spoločnosti niekoľko zásadných výhod. V prvom rade ušetríte čas a s ním spojené financie, vyhnete sa nepríjemnej byrokracií na úradoch, ušetríte si energiu na skutočné podnikanie. Celý predaj okrem predaja zabehnutých firiem prebehne rýchlo a na jednom krátkom stretnutí v sídle našej spoločnosti kam príde aj notár. 

Máme najširšie portfólio firiem, z ktorého si určite vyberiete:

 • Predaj firiem s DPH registráciou

  Predaj firiem registrovaných k DPH za výhodné ceny pripravené k okamžitému predaju. Dokumenty k predaju pripravované advokátom.

  Prejsť k ponuke

 • Predaj ready made s.r.o

  Predaj ready made s. r. o. rýchlo a za výhodné ceny. Firmy predávame od roku 2008, máme 2500+ klientov. Ebook zadarmo, 10+ firiem skladom.

  Prejsť k ponuke

 • Predaj ready made a.s.

  Najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta ako vlastniť a. s. Má splatené základné imanie, je Vaša v priebehu pár hodín a ďaľšie výhody.

  Prejsť k ponuke

 • Predaj Európskej spoločnosti - SE (Societas Europaea)

  Kúpa predzaloženej tzv. ready made Európskej spoločnosti je najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako získať túto spoločnosť. Vyberte si z ponuky nami predávaných ready made SE.

  Prejsť k ponuke

 • České firmy na predaj

  Najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako začať podnikať v ČR, je kúpa ready made. Podpis dokumentov v Bratislave, 100 % splatené imanie a ďaľšie výhody

  Prejsť k ponuke

 • Inzercia firiem

  Sekcia Inzercia firiem je určená pre zverejnenie ponúk firiem na predaj, ktoré neprešli auditom a kontrolou. Pre niektorých záujemcov môžu byť tieto firmy atraktívne pre nižšie ceny oproti novozaloženým ready made spoločnostiam alebo starším spoločnostiam s riadne vykonaným auditom, pri ktorých je štandardne vyššia cena.

  Prejsť k ponuke

 • Dopyty investorov na kúpu firiem

  V M2B.sk máme dopyty investorov po akvizícií špoločností s konkrétnymi parametrami. Pozrite si zoznam dopytovaných firiem, možno bude medzi nimi aj tá vaša.

  Prejsť k ponuke

 • Firma hľadá investora, spoločníka, pôžičku

  Predaj aktívnych fungujúcich firiem s prevádzkou, zamestnancami, ziskami. Investujte do rozbehnutých firiem po účtovnom a právnom audite a podnikajte ihneď.

  Prejsť k ponuke

 • Predaj aktívnych firiem, projektov a nehnuteľností

  Predaj aktívnych fungujúcich firiem s prevádzkou, zamestnancami, ziskami. Investujte do rozbehnutých firiem. V ponuke aj komerčné nehnuteľnosti či investičné projekty.

  Prejsť k ponuke

Aktuálna ponuka firiem na predaj sa skladá z:

 1. Ready made firmy na predaj – ide o spoločnosti, ktoré boli založené výhradne za účelom ďalšieho predaja a nikdy nevykonávali žiadnu činnosť. Pokiaľ chcete už dnes začať podnikať, toto je najjednoduchší spôsob. V ponuke máme: Ready made spoločnosti s ručením obmedzeným (s. r. o.), Ready made akciové spoločnosti (a. s.), a ako prvá slovenská firma ponúkame tiež ready made európske spoločnosti (SE).
 2. Predaj firiem registrovaných k DPH – ide o spoločnosti, ktoré sú účtovne i právne vyčistené, bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok, sú určené na ďalší predaj. Ich hlavným benefitom je, že už sú platcami DPH, nie je preto potrebné prechádzať zložitým procesom registrácie k DPH, ktorý trvá niekedy aj viac ako 90 dní a zároveň nie je potrebné skladať žiadne zábezpeky. Garanciu 100 % čistoty a bezdlžnosti spoločností garantuje predávajúci v zmluve o prevode obchodného podielu, prípadne na požiadanie inou zmluvou, notárskou zápisnicou, atď., čo je skôr záležitosťou vzájomnej dohody.
 3. Neplatci DPH s históriou – ide o spoločnosti s históriou, ktoré sú účtovne i právne vyčistené, bez akýchkoľvek záväzkov a pohľadávok, sú určené na ďalší predaj. Ich hlavným benefitom je história spoločnosti, ktorá môže byť podmienkou, a to napríklad pri žiadosti o eurofondy, úvery v banke alebo marketing spoločnosti. Garanciu 100 % čistoty a bezdlžnosti spoločností garantuje predávajúci v zmluve o prevode obchodného podielu, prípadne na požiadanie inou zmluvou, notárskou zápisnicou, atď., čo je skôr záležitosťou vzájomnej dohody.
 4. Predaj českých ready made spoločností - ide o spoločnosti v Českej republike, ktoré boli založené výhradne za účelom ďaľšieho predaja a nikdy nevykonávali žiadnu činnosť. Predávame české ready made s. r. o., české ready made akciové spoločnosti, ako aj české ready made európske spoločnosti. Štandardne sú spoločnosti predávané ako neplatci DPH. Na požiadanie ich však vieme doregistrovať ako platcov DPH. V ponuke však máme tiež českých platiteľov DPH za vyššiu sumu.
 5. Predaj aktívnych firiem s prevádzkou - ide o stále fungujúce spoločnosti, ktoré majú prevádzky, zamestnancov, majetok. Ich majitelia sa však rozhodli ich predať. Kúpte si jednu z nich.

Prečo firmy od M2B a.s.

Účtovný a právny audit

Účtovný a právny audit

Sme na trhu už od roku 2008

Sme na trhu už od roku 2008

100% garancia čistoty firmy

100% garancia čistoty firmy

Platci i neplatci DPH v ponuke

Platci i neplatci DPH v ponuke

Predaj s. r. o., a. s., SE

Predaj s. r. o., a. s., SE

Garantovaný termín zápisu do OR

Garantovaný termín zápisu do OR

Čo o nás hovoria naši klienti

Vybrané referencie

Máte otázky k službe Predaja firiem?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Čítať viac

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré využíva už viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Čítať viac

Mám záujem o predaj firiem

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.