UWS, spol. s r.o. „v likvidácii“

Pri likvidácii našej spoločnosti prostredníctvom M2B a. s. oceňujeme vysokú profesionalitu činností, ktoré táto spoločnosť vykonávala, jednak s príslušnými úradmi a aj s našou firmou. Nevieme si ani len predstaviť, ako by sme našu spoločnosť likvidovali bez tejto služby. Celý priebeh likvidácie nám dával pocit absolútnej spoľahlivosti v úspešné zavŕšenie procesu likvidácie spoločnosti.

Ing. Miroslav Pavelka - konateľ UWS, spol. s r.o. „v likvidácii“

STAV - TECH, s.r.o. „v likvidácii“

Vysoká spokojnosť a profesionálne služby. Spoločnosť M2B a. s. sme oslovili pri likvidáci spoločnosti a všetko prebehlo bez problémov. Túto spoločnosť odporúčame ďalej.

Bežák Eduard, bývalý konateľ

CTW SLOVAKIA s. r. o. ,,v likvidácii"

Chcel by som vysloviť poďakovanie spoločnosti M2B, osobitne p. Mgr. Chaternuchovej, za spoluprácu pri úkonoch spojených s likvidáciou spoločnosti a jej výmazom z obchodného registra. Okrem ústretového prístupu pri jednaní, vzhľadom k stavu likvidovanej spoločnosti a rozsahu potrebných úkonov, oceňujem výbornú komunikáciu a vysokú profesionalitu precízne vykonaných úkonov vedúcich k rýchlemu výmazu spoločnosti z obchodného registra. Služby spoločnosti M2B a. s. preto môžem odporučiť i ďalším záujemcom.

Ing. Vladimír Bodický - bývalý konateľ

MIRIAM DIAMOND, s.r.o.

Kvalitné služby žiaľ nie sú samozrejmosťou, ale niečím veľmi vzácnym...

Veľmi si cením profesionálny prístup.

Ďakujem za pomoc s ukončením mojej nefunkčnej spoločnosti na Slovensku.

Napriek vzdialenosti všetko skvele fungovalo. Jednoznačne odporúčam!

Miriam Diamond - bývalá konateľka spoločnosti

Zanyta s. r. o.

Dobrý deň, využil som Vaše služby pri likvidácii mojej spoločnosti. Touto cestou sa Vám chcem poďakovať za prácu ktorú ste odviedli. S radosťou konštatujem, že svoju prácu ste vykonali k mojej maximálnej spokojnosti a pridali ste k tomu ešte veľmi príjemnú formu komunikácie za čo Vám ešte raz veľmi pekne ďakujem.

Rudolf Matejka - bývalý konateľ

Coexdra s.r.o.

So žiadosťou o výmazanie spoločnosti z OR som sa obrátil podľa referencií na internete na M2B.sk 

Ukazalo sa, že to bolo správne rozhodnutie. Celý proces prebehol rýchlo, korektne a správne, za čo sa im chcem aj touto formou ešte raz poďakovať.

Exkonateľ Coexdra s.r.o.

BeiMia s. r. o.

Vzhľadom k tomu, že som mala skoro nefunkčnú s.r.o. a chcela som sa vyhnúť plateniu daňovej licencie, využila som možnosť spolupráce so spoločnosťou M2B, ku ktorej som sa dostala prostredníctvom portálu Podnikam.sk. Služby boli skutočne na profesionálnej úrovni, veľmi promptne všetky činnosti boli zahájené, spolupráca bola úžasná, všetko mi vysvetlili, pripravili potrebné dokumenty, usmernili - celá komunikácia sa diala prostredníctvom emailov a pošty, nemusela som vôbec nikde cestovať, žiadať, vypisovat formuláre - čo mi ušetrilo veľa drahocenného času a nervov, keďže nemám veľmi skúsenosti s takouto činnosťou. Určite by likvidácia neprebehla tak ľahko a rýchlo, nebyť pomoci profesionálov z M2B.sk a ich ochotného prístupu a vysokej profesionality. Odporúčam všetkým využiť služby spoločnosti v tejto ale aj ostatných oblastiach. 

Ing. Beata Mikulášová Luptáková, bývalá konateľka

CENTRUM DOPRAVY, s. r. o. „v likvidácii“

Obrátil som sa na spoločnosť M2B a.s., pretože som potreboval ukončiť podnikanie. Všetko (vrátane poradenstva s účtovníctvom) prebehlo bez problémov a firma bola zrušená rýchlejšie ako som očakával. Služby tejto spoločnosti môžem len odporučiť.

Daniel Marko - bývalý konateľ

Travel4ever s.r.o.

So službami spoločnosti M2 Business SK s.r.o. sme boli veľmi spokojní a môžeme ich doporučiť ! Úkony spojené s ukončením podnikania (Travel4ever s.r.o.) a jej výmazom z OR boli vykonané profesionálne, komunikácia bola výborná.

Ďakujeme.

Judita Balážová, z účtovnej kancelárie BKI SK s.r.o.

KROZUZ s.r.o. v likvidacii

Firmu M2B som našla vdaka internetu. Velmi mi pomohli s problemom platenia licencie nefukcnej spolocnosti. Vstup do likvidacie prebehol v poriadku a nemusela som nikde cestovat. Sluzby tejto firmy este urcite vyuzijem a vrelo ju odporucam.

Zuzana Obrzud, bývalá konateľka

EXPO REPORT, s.r.o. v likvidácii

M2B.sk dakujem za vybavenie mojej ziadosti o vstup spolocnosti do likvidacie. Moja poziadavka prisla v poslednom moznom (uz decembrovom) termine. Aj napriek tomu sa vdaka Vasej ochote a promtnemu pristupu podarilo uspesne dotiahnut potrebne zalezitosti. Vsetky kroky prebiehali na dialku elektronicky (e-mailom) resp. poštou. Priznam sa, mal som urcite obavy, kedze som Vase sluzby doteraz nevyužíval. Na zaklade tejto pozitivnej skusenosti mozem vaše služby odporucit aj dalsim zakaznikom. 

Mgr. Robert Krajcir - konateľ spoločnosti

Topgas Slovakia, s. r. o.

Spoločnosť M2B som si vyhľadal na internete pre potreby zabezpečenia výmazu s.r.o. z obchodného registra. Vzhľadom na to, že spoločníkmi a zakladateľmi boli právnické osoby z Austrálie mal som určité obavy najmä z dĺžky času vybavenia celého prípadu. Môžem však vyjadriť len spokojnosť s profesionálnym a operatívnym prístupom a kvalitou riešenia. Nesklamal som sa a všetkým odporúčam využiť služby tejto kancelárie.

Ing. Ivan Ožvolda, exkonateľ

SR BROS, s.r.o. „v likvidácii“

Obrátil som sa na spoločnosť M2B, pretože som potreboval ukončiť podnikanie a vstúpiť do likvidácie v čo najkratšom čase, aby som sa vyhol plateniu licenčných poplatkov. Všetko prebehlo podľa mojich predstáv, rýchlo, zrozumiteľne a bez problémov. Ich služby môžem len odporučiť.

Rasťo Lehner, bývalý konateľ

PHOENIX, spol s r.o.

Ďakujem M2B za spoluprácu pri právnych a účtovných úkonoch spojených s likvidáciou spoločnosti a jej výmazom z obchodného registra. Všetky úkony boli vykonané profesionálne, precízne vrátane výbornej komunikácie, ktorá ma príjemne prekvapila. A to všetko v prijateľných cenových reláciach.

Ing. Gebauer Tibor, bývalý konateľ a likvidátor

PERITUS s.r.o.

O pomoc pri likvidácii mojej firmy som sa obrátila na spoločnosť M2B. Spolupráca s nimi bola veľmi dobrá, oceňujem ich profesionalitu, odbornosť a zodpovednosť pri riešení môjho problému. Poradenstvom a prípravou všetkých dokladov mi pomohli zvládnuť celý proces likvidácie bez problémov a zbytočných prieťahov. So službami spoločnosti M2B som bola veľmi spokojná a môžem ich doporuciť ďaľšim záujemcom.

Marianna Polednova, bývalá konateľka spoločnosti.

BYSPOL s.r.o.

Z dôvodu zavedenia daňových licencií som sa rozhodol moju spoločnosť zrušiť. Hľadal som na internete ponuky a najviac sa mi pozdávala ponuka na webstránke M2B.sk . Po prvých mailových kontaktoch som zistil, že som sa rozhodol správne a preto som zveril zrušenie spoločnosti M2B a.s.. Prístup spoločnosti k danému problému bol veľmi korektný a perfektný. Z uvedeného dôvodu sa vám chcem za celkovú doterajšiu spoluprácu  poďakovať. Odviedli ste vynikajúcu, 100% spoluprácu. Vrelo odporúčam spoločnosť M2B (m2b a.s.) všetkým, ktorí budú v takom postavení ako ja - danej problematike som sa absolutne nerozumel ale mohol som sa úplne spoľahnúť na ich perfektnú prácu. Ďakujem 

Pavol Polakovič, bývalý konateľ vymazanej spoločnosti

MICROLAN, s. r. o.

Chcel by som poďakovať spoločnosti M2B a.s., za profesionálny prístup a hladkú likvidáciu našej spoločnosti. Spoločnosť MICROLAN, s. r. o. vstúpila do likvidácie na jeseň 2012 a začiaktom apríla nasledujúceho roka ju OS Trenčín s definitívnou platnosťou vymazal z Obchodného registra. Služby M2B a.s. môžem vrelo odporučiť všetkým, čo si netrúfnu uskutočniť likvidáciu vlastnými silami.

Ing. Jozef Ďurina - konateľ spoločnosti