KRAUSE Mental Clinic s. r. o.

Pre spoluprácu so spoločnosťou M2B a.s. pri zakladaní firmy som sa rozhodol po dôkladnom preskúmaní trhu a s čistým svedomím môžem napísať, že hodnoty, ktoré sú aj pre mňa a moju spoločnosť veľmi dôležité (odbornosť a ľudskosť) spoločnosť M2B a.s. splnila nadštandardne. Významne oceňujem empatický prístup, ktorý v sebe niesol pridanú hodnotu odbornosti a najmä kompetentnosti, vďaka ktorej sa proces založenia spoločnosti uberal rýchlym smerom. Po výbornej skúsenosti so založením spoločnosti som sa rozhodol so spoločnosťou M2B a.s. naďalej spolupracovať a využiť aj ich služby vedenia účtovníctva. 

https://www.robertkrause.sk/

PhDr. Robert Krause, konateľ

REBRAND s.r.o.

So službami M2B a.s. som bol mimoriadne spokojný. Založenie firmy prebehlo profesionálne, rýchlo a výhodne. Vyzdvihol by som ešte ľudský prísľub a ochotu vášho personálu.

Vladimír Šimončič - konateľ spoločnosti Vladimír Šimončič - konateľ spoločnosti

Freight Consulting s.r.o.

Služby M2B a.s. využívam už viac ako päť rokov a som s ich prístupom a kvalitou veľmi spokojný. S čistým svedomím môžem ich služby odporučiť každému serióznemu podnikateľovi. 

Ing. Peter Komenda- konateľ spoločnosti Ing. Peter Komenda- konateľ spoločnosti

Fuerza Group s. r. o.

K firme M2B a.s. som sa dostal na základe kladného odporúčania. Služby spoločnosti som využil a presvedčil sa o ich vysokej kvalite. Prekvapila ma rýchlosť a chuť prispôsobiť sa potrebám mojej novo vznikajúcej firme. Poradenstvo je na vysokej a profesionálnej úrovni, čo je pri zakladaní spoločnosti veľmi dôležité. Všetko prebehlo bez problémov.

Daniel Wyka - konateľ spoločnosti

SAPPHIRE HOLDING s. r. o.

Nabídku společnosti M2B a.s. jsem využil na základě doporučení předchozího klienta, který byl se službami spokojený. Postup založení s.r.o. byl efektivní, bez komplikací a věřím tomu, že spolupráce s firmou M2B a.s.nebude pouze jednorázová záležitost.

Jiří Štícha - konateľ spoločnosti

Didactive.sk s. r. o.

Založení naší slovenské společnosti proběhlo naprosto hladce a v očekávaných termínech. Spolupráce s paní Karkesovou byla výborná. Mohu s čistým svědomím doporučit.

Mgr. Antonín Šubrt - konateľ spoločnosti

livFuture, s.r.o. prevádzkovateľ V-Fitness Vazovova

Služby M2B sme využili už viackrát a vždy sme boli maximálne spokojní. Komunikácia bola rýchla, flexibilná a na profesionálnej úrovni. V prípade potreby sa obrátime na M2B.sk s dôverou opäť. Môžem odporučiť!

www.vfitness.sk

Ing. Lívia Zacharová - konateľ spoločnosti

VERDI, s. r. o.

Spoločnosť M2 Business s. r. o. som si vybrala na základe referencií, ktoré sa nachádzajú na stránke spoločnosti. Potrebovala som rýchlo a profesionálne založiť spoločnosť, ktorá by od začiatku bola platiteľom DPH. V prípade firmy M2 Business s. r. o. som mala možnosť sa osobne presvedčiť, že referencie boli pravdivé. Týmto sa chcem poďakovať za profesionalitu, flexibilitu a v neposlednom rade aj ľudský prístup.

Andrea Dudášová - konateľ spoločnosti

Pekáreň St. Germain s. r. o.

S M2B opakovane spolupracujeme posledné 2 roky,

či pri zmenách v registroch alebo registráciách nových

spoločností. Spolupráca je vždy profesionálna, rýchla,

bezproblémová.

Ako vracajúci sa zákazník vieme firmu vrelo odporučiť.

Miro Masiarčin - konateľ spoločnosti

Jellou, s. r. o.

V spolupráci so spoločnosťou M2B prebehlo založenie našej spoločnosti a doplnenie predmetu činnosti bez problémov. Oceňujeme najmä profesionálny a flexibilný prístup a komunikáciu za čo ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tomáš Polakovič - konateľ spoločnosti

Texol Slovakia s.r.o.

Společnost M2 Business SK jsme si vybrali pro její flexibilitu a vstřícnost

při zakládání společnosti, taktéž jsme využívali jejich služeb účetnictví

a daňového poradenství.

V průběhu fungování společnosti došlo ke změnám v jednatelství a obměnou

společníků a i s touto záležitostí si dobře poradili.

A nyní došlo i na prodej celé společnosti a opět byl výběr jasný.

M2 Business nám poskytlo nejen kvalitní rady, ale také vše proběhlo velmi

rychle a profesionálně.

Pokud bychom někdy do budoucna chtěli opět firmu na Slovensku, tak volba

je zcela jasná. M2 Business SK z Bratislavy.

Petr Landyš - bývalý konateľ

DELOP real s. r . o.

Firmu M2B a.s. som si vybrala na základe predchádzajúcich referencií a bolo to správne rozhodnutie. Poskytnuté služby boli bezproblémové a všetko prebehlo presne ako mi bolo na začiatku spolupráce deklarované. 

Denisa Rathouská - konateľ spoločnosti Denisa Rathouská - konateľ spoločnosti

Trojlístok, s. r. o.

So službami m2b a.s. som bol spokojny. Jednanie bolo korektné a všetko prebehlo tak, ako bolo vopred dohodnuté.

Ďakujem za rýchle a profesionálne zabezpečenie založenia spoločnosti Trojlístok, s.r.o.

Ing. Štefan Jankovič - konateľ spoločnosti

Srdcom s. r. o.

Vaše služby som využil viackrát pri zakladaní resp. zmenách v spoločnostiach IDEME s. r. o., Bystré Bistro s. r. o., Vidličky a nože s. r. o., DAMETO s. r. o., U Kubistu s. r. o., Srdcom s. r. o., Naozaj s. r. o..

Oceňujem Váš veľmi profesionálny prístup a dokonalý servis. Vaše služby odporúčam.

Mgr. Ondrej Kořínek - konateľ spoločnosti

Horizon Engineering s. r. o.

Spoločnosť M2 Business SK môžeme kedykoľvek odporučiť ďalej na základe viacnásobnej výbornej skúsenosti pri zakladaní firmy a servisu k nej. Spolupracovníci sú kompetentní, flexibilní a ochotní splniť každé prianie zákazníkov. Pri zakladaní navyše nedochádza k procesným ani formálnym chybám a to za priaznivých cenových podmienok a vo veľmi krátkej lehote. Veľmi atraktívna je aj ponuka virtuálneho sídla.

Adam Malik - konateľ spoločnosti

WAYOUT labs s. r. o.

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za rýchle a bezproblémové poskytnutie služieb. Vaše služby hodnotím veľmi profesionálne a odporúčam ďalej. 

Ing. Ľuboš Černý - konateľ spoločnosti

IT-CASS s.r.o.,www.it-cass.com

K procesu zakladania našej spoločnosti aspolupráci ako takej, nemám najmenších výhrad. Vysvetlenie postupu, reakčné doby na otázky a moje požiadavky v podstate okamžite, škoda, že takýto prístup nie je samozrejmosťou vždy a všade.

Ing. Juraj Vrbenský - konateľ spoločnosti

JADRO.SK s. r. o., www.lacna-tlac.sk

Ďakujem za výborne odvedenú prácu pri zakladaní mojej s.r.o.. Taktiež za trpezlivosť a návrh individuálneho riešenia pri dokumentoch spojených so sídlom spoločnosti. S vašimi službami som bol veľmi spokojný a ďalej ich odporúčam.

Jaroslav Šleboda - konateľ spoločnosti

Lyja s. r. o.

So službami pri založení spoločnosti som bol veľmi spokojný. Priateľský prístup, ochota a príjemné prostredie. Môžem len odporučiť.

Bc. Ján Matula - konateľ spoločnosti

Pro on Software s. r. o.

Po výbornej skúsenosti so založením našej, ale aj firiem našich známych, sme sa pri zmene adresy spoločnosti opäť obrátili na M2 Business SK s. r. o.

Ing. Peter Ondráš - konateľ spoločnosti