POMAKS s.r.o.

Chceli by sme vysloviť poďakovanie spoločnosti M2B a. s. za služby spojené so zápisom zmien v obchodnom registri. Oceňujeme rýchlosť, odbornosť a príjemnú komunikáciu.

Prof. Ing. Jozef Gašparík, PhD. - konateľ spoločnosti

3MAS s.r.o.

Pre spustenie nového projektu sa vždy obrátim na spoločnosť M2B a.s.. Zápisy zmien ako i služby virtuálneho sídla sú tiež na najvyššej úrovni. Odporúčam.

Ing. Juraj Kočar- konateľ spoločnosti Ing. Juraj Kočar- konateľ spoločnosti

DiscusFood, s.r.o.

So službami a ochotou spoločnosti M2B som bol nadmieru spokojný. Veľmi milý a ochotný prístup. Profesionálne a pomerne rýchlo vyhotovené papiere potrebné k prepisu.

Zariadenie všetkých úkonov. Spokojnosť! Určite služby tejto firmy ešte využijem.

Jozef Hatina - konateľ spoločnosti

Pekáreň SG s. r. o.

S M2B a.s. opakovane spolupracujeme posledné 2 roky,

či pri zmenách v registroch alebo registráciách nových

spoločností. Spolupráca je vždy profesionálna, rýchla,

bezproblémová.

Ako vracajúci sa zákazník vieme firmu vrelo odporučiť.

Miro Masiarčin - konateľ spoločnosti

Adverti, s.r.o.

Od dodávateľov vyžadujem kvalitu a profesionálny prístup preto využívam služby M2B a.s. Využili sme ich služby viackrát a vždy sme boli spokojní. Môžem len odporučiť.

Mgr. Patrik Mareček - konateľ spoločnosti Mgr. Patrik Mareček - konateľ spoločnosti

ALLIANT, s. r. o.

So službou som bol veľmi spokojný. Odporučili mi ako jedným návrhom urobiť viacero zmien za rovnakú cenu. Môžem doporučiť!

Ing. Ľubomír Kollarik - konateľ spoločnosti

EKO Tree Slovakia s. r. o.

Na spoločnosť M2 Business SK som sa obrátila so žiadosťou o výmaz spoločnosti z obchodného registra. Všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni a bez prieťahov, za čo patrí vďaka. Okrem profesionálnej a kvalitnej práce musím vyzdvihnúť aj veľmi príjemný a priateľský prístup. Služby M2 Business SK môžem vrelo odporúčať, pretože pre nich je spokojný klient na prvom mieste. Ich služby ďalej odporúčam

Mgr. Marta Olajcová, bývalá konateľka

DOTRANS SK, s.r.o.

Spoločnosť M2B som oslovila asi po ročnej snahe zaregistrovať našu vlastnú s.r.o. ako dobrovoľný platca DPH. Spoločnosť sme založili hneď na začiatku nášho podnikania a keďže podmienka pre zatvorenie zmlúv s našimi obchodnými partnermi bola, že musíme byť platca DPH, museli sme našu s.r.o. zaregistrovať na DPH,čo sa nakoniec ukázalo nemožné. Činnosť sme teda prevádzkovali 4 roky, avšak ako prevádzka v spoločnosti nášho známeho. Potrebovali sme sa konečne osamostatniť, ale byrokracia, finančná a taktiež časová náročnosť všetkých úkonov nás nakoniec od tejto aktivity úplne odradila. 

Potrebovali sme rozšíriť podnikanie, zakúpiť novú technológiu. Podľa referencii na internete sme sa rozhodli využiť služby spoločnosti M2B a zakúpiť novú spoločnosť, ktorá už je zaregistrovaná na DPH. Po zrealizovaní obchodu som zistila, že výber spoločnosti M2B bol skutočne ten správny. Všetko prebehlo hladko, podľa mojich predstáv. Veľmi pekne sa chcem poďakovať za profesionálny prístup, všetko zariadili veľmi rýchlo, precízne, profesionálne a hlavne s úsmevom na tvári. Odporúčam túto spoločnosť, určite budem ich služby využívať aj v budúcnosti.

Ing. Soňa Hocová - konateľ spoločnosti

PC PROMPT, s.r.o.

Využili sme služby zápisu viacerých zmien súčasne. Služby hodnotím stručne:

Profesionálne jednanie .

Veľmi príjemná komunikácia.

Spokojnosť

Buranský Tibor, bývalý konateľ a spoločník

Dajana reality s.r.o.

Potrebovala som uskutočniť nejaké organizačné zmeny v našej spoločnosti a zapísať ich do OR SR. Spoločnosť M2B som si našla na nete práve cez takéto kladné referencie, aké dnes poskytujem ja. Hneď po prvom osobnom stretnutí som sa utvrdila v tom, že som vybrala dobre. Jednanie bolo príjemné, pritom vecné a rýchle, rovnako aj príprava všetkých potrebných dokumentov pre naše potreby.Všetko bolo zabezpečené spoľahlivo a načas tak, ako sme to požadovali. Vyjadrujem týmto našu spokojnosť a ďakujem celej firme za spoluprácu.

Úprimne doporučujem túto spoločnosť pri riešení svojich záležitostí aj ďaľším klientom.

Ing. Jana Vargová- konateľ spoločnosti

BB Cars s.r.o.

S vašimi službami pri zápise zmien som bola spokojná a ďalej Vás odporúčam.

Michala Herchelová, bývalá konateľka a spoločníčka

ENVI-PUR.SK s.r.o.

Velmi děkuji za zajištění všech náležitostí nutných k provedení změny sídla naší dceřinné společnosti ENVI-PUR.SK s.r.o., stejně tak děkuji za provedení dalších požadovaných změn. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup k řešení našich potřeb a těším se na případnou další spolupráci.

Milan Drda - konateľ spoločnosti

E-SPACE, s.r.o.

Naše společnost využila nabídky společnosti M2B a.s. na zápis požadovaných změn v Obchodním rejstříku. Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem a rychlostí k jaké došlo k vyřízení celé záležitosti. Můžeme jen doporučit.

Ing. Jiří Pokorný - konateľ spoločnosti

Home Automation Systems s.r.o

Oceňujem promptnosť a efektívnosť v poskytovaní služieb spoločnosti M2B. Naša firma sa zaoberá inteligentými riešeniami systémov v dome, tak aby poskytovali komfort, bezpečnosť a šetrenie energie. Inteligentné systémy sú dnes už dostupné pre každého a poskytujú kontrolu nad vašim domom, aj keď sa v ňom práve nenachádzate. Nestrácate čas riešením rutinných situácií a môžete sa venovať činnostiam, ktoré sú pre vás dôležitejšie. Túto skúsenosť máme aj so spoločnosťou M2B, vďaka ktorej sme sa mohli venovať našim aktivitám, o zmeny v našej spoločnosti sa postarali rýchlo a bez problémov. Vyzdvihujem komunikáciu a jasnú prezentáciu všetkých prevádzaných formalít. Vrelo doporučujem.

Ing. arch. Daniela Huertas - konateľ spoločnosti

Money Holding s.r.o.

So službami spoločnosti M2B a.s. sme boli maximálne spokojní. Zápis zmien pri prepise spoločnosti na nás prebehol hladko, bez potreby výkonu akýchkoľvek úkonov z našej strany okrem podpisu nimi pripravených dokumentov. Všetky formality a komplexné právne úkony súvisiace so zmenou spoločnosti na Money Holding s. r. o. vykonali pracovníci spoločnosti M2B a.s. Služby spoločnosti M2B a.s. môžem len odporúčať. Ďakujem

Money Holding s.r.o.