Ak chcete, aby rozšírenie, resp. zrušenie predmetov podnikania a následný zápis týchto zmien do obchodného registra vo Vašej spoločnosti prebehol hladko a neoberal Vás o čas a energiu, je vhodné využiť služby odborníkov. Naša spoločnosť pre svojich viac než 2500 klientov zabezpečuje priemerne tri zmeny týždenne, celkovo sme ich už od vzniku v roku 2008 zabezpečili viac ako 1000.

Navyše finálna suma za zápis zmeny do obchodného registra pri využití našich služieb je prakticky rovnaká, ako keby ste sa pokúsili zapísať zmenu samostatne. Ušetríme Vám drahocenný čas, vyhnete sa byrokracií na slovenských úradoch, všetky dokumenty Vám pripraví právnik a ešte dostanete i garanciu času, v priebehu ktorého bude zmena zapísaná v obchodnom registri, inak máte naše služby zadarmo. Preto sa neoplatí riskovať odmietnutie zápisu zmien, stratu súdnych, notárskych poplatkov, ako aj drahocenného času, prípadne pokuty súvisiace s rozšírením predmetov podnikania. 

Rozšírenie, resp. zrušenie predmetov podnikania spoločnosti do OR za 299,- € zahŕňa :

 • Bezplatná konzultácia právnika.
 • Prípravu všetkých dokumentov nevyhnutných pre zápis rozšírenia, resp. zrušenia predmetov podnikania spoločnosti do obchodného registra.
 • Komplexná komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis rozšírenia, resp. zrušenia predmetov podnikania spoločnosti do obchodného registra.
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 66 €. Naša spoločnosť vďaka technológií zaručeného elektronického podpisu platí len 33 €, čím Vám šetrí peniaze.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu zmien spoločnosti a vyzdvihnutie jej výpisu.
 • Ohlásenie zápisu rozšírenia, resp. zrušenia predmetov podnikania spoločnosti na daňovom úrade.
 • Vystavenie jednej koncovej faktúry.
 • Vypracovanie dokumentov partnerskou advokátskou kanceláriou 

Postupnosť krokov:

 1. Prepošlite objednávkový formulár alebo nám rovno zavolajte: +421 221 029 980.
 2. Obdržíte zoznam údajov, ktoré potrebujeme k príprave dokumentov.
 3. Po obdržaní podkladov pripravíme všetky dokumenty, ktoré podpíšete.
 4. Zabezpečíme zápis všetkých zmien do obchodného registra a ohlásime zmeny na úradoch.
 5. Odovzdáme Vám výpis z OR s novými údajmi spolu s jednou koncovou faktúrou.

Požadujete viac informácií, alebo máte na nás otázky?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

11 dôvodov, prečo využiť pri zápise tejto zmeny do OR naše služby:

 1. Obrovská úspora času: Dodáte nám potrebné informácie o tom, čo chcete vo firme zmeniť, podpíšete dokumenty a viac sa o zápis zmien do OR nestaráte.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká, ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za naše služby platíte až po tom, čo sú zmeny zapísané do OR. Dokonca aj súdne poplatky platíme počas procesu za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Dokumenty sú pripravené partnerskou advokátskou kanceláriou
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis zmeny do OR v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je zmena v OR zapísaná v priebehu 23 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Zapísali sme zmeny vo viac ako 1000 firmách a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2B.sk 
 7. Finančná garancia: V našich cenách je už započítaný súdny poplatok. Kompletná cena za zápis zmeny do OR je vždy transparentná a zmluvne dohodnutá.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. 
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis zabezpečujeme zápis zmien po celej republike. 
 10. V cene je zahrnuté tiež oznámenie zmien na daňovom úrade: V cene máte zabezpečené už aj ohlásenie zmien na daňovom úrade.
 11. Vernostný program: Pri opakovanom využívaní našich služieb získavate atraktívne zľavy.

Ako rozšíriť predmety podnikania a zapísať do Obchodného registra - návod, ktorý sme pripravili pre najnavštevovanejší portál pre podnikateľov www.podnikam.sk, ktorý je členom skupiny SITA. Ako zrušiť nepotrebné predmety podnikania a zápísať danú zmenu do obchodného registra - článok pripravený vedúcim právneho oddelenia.

Čo o nás hovoria naši klienti

Vybrané referencie

M2B v mediách

Máte otázky k službe Rozšírenie, resp. zrušenie predmetov podnikania?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Mám záujem o službu Rozšírenie, resp. zrušenie predmetov podnikania za 299 €.

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.