Založenie spoločnosti je komplikovaný proces, ktorý si vyžaduje veľa času, energie, ako aj dostatočné právne povedomie. Pre úspešné založenie s. r. o., a. s., prípadne inej právnej formy, ako sú komanditná spoločnosť, verejná obchodná spoločnosť či organizačná zložka zahraničnej spoločnosti, je preto vhodné využiť služby odborníkov. V M2 Business zakladáme priemerne jednu spoločnosť denne, pričom od roku 2008 sme ich založili už viac ako 1000. Finálna suma za založenie spoločnosti pri využití našich služieb je aj napriek obrovskej úspore času, vyhnutiu sa byrokracii na úradoch, príprave všetkých dokumentov advokátom, garancií zápisu spoločnosti do obchodného registra, či platbe až po zápise firmy do obchodného registra, prakticky rovnaká, ako keby ste sa pokúsili spoločnosť založiť samostatne.

Využívame elektronický podpis, to znamená, že súdny poplatok za založenie vašej spoločnosti bude vďaka využitiu našich služieb polovičný. Konkrétne teda 150 € namiesto 300 € pri založení s. r. o., v. o. s. či k. s. Pri založení akciovej spoločnosti je úspora ešte vyššia. Konkrétne 375 € namiesto 750 €. Okrem založenia slovenských spoločností, Vám vieme založiť spoločnosť v Česku či Maďarsku. Rovnako Vám vieme poskytnúť i zvýhodnené doplnkové služby virtuálneho sídla a účtovníctva.

 • Založenie s. r. o.

  Založenie s. r. o. rýchlo a profesionálne za 399€. Dokumenty pripravené právnikmi. Platba až po zápise firmy do OR. Na trhu od 2008 s viac ako 2500 klientmi.

  Prejsť k ponuke

 • Založenie a. s.

  Založenie akciovej spoločnosti rýchlo a profesionálne. Dokumenty pripravené právnikmi. Platba až po založení firmy. Na trhu od roku 2008 s 2500+ klientmi.

  Prejsť k ponuke

 • Založenie j. s. a.

  Založenie jednoduchej spoločnosti na akcie rýchlo a profesionálne za cenu 1499€. Platba až po založení firmy. Na trhu od roku 2008 s 2500+ klientmi.

  Prejsť k ponuke

 • Založenie Európskej spoločnosti SE - Societas Europaea

  Založenie Európskej spoločnosti Societas Europaea SE pre vás zabezpečíme z vašich spoločností už od 2999 €, prípadne vám vytvoríme celú štruktúru firiem.

  Prejsť k ponuke

 • Založenie firmy v Maďarsku

  Založenie firmy v Maďarsku na kľúč v priebehu 14 dní. Podpis dokumentov v Bratislave. Referencie 2500+ klientov. Ozvite sa.

  Prejsť k ponuke

 • Založenie družstva, k.s., v.o.s.

  Potrebujete založiť organizačnú zložku, družstvo, komanditnú či verejnú obchodnú spoločnosť? Zavolajte: 0221 029 980 a založenie Vám zabezperčíme na kľúč

  Prejsť k ponuke

 • Založenie firmy v ČR

  Založenie firmy v Českej republike rýchlo a profesionálne. Podpis dokumentov v Bratislave, netraba cestovať do ČR. 2500+ spokojných klientov.

  Prejsť k ponuke

 • Založenie živnosti

  Založenie živnosti z pohodlia domova vrátane konzultácie s odborníkmi a lacnejšie než pri klasickom zakladaní.

  Prejsť k ponuke

Prečo založenie firmy od M2B.sk

Neplatíte nič vopred

Neplatíte nič vopred

Dokumenty sú pripravené advokátom

Dokumenty sú pripravené advokátom

Všetky dokumenty k predaju spoločnosti pripravujú partnerské advokátske kancelárie

Sme na trhu už od roku 2008

Sme na trhu už od roku 2008

Zmluvne garantovaná cena

Zmluvne garantovaná cena

Výhodný balík plný ďaľších služieb

Výhodný balík plný ďaľších služieb

Garantovaný termín zápisu do OR

Garantovaný termín zápisu do OR

Prečo využiť pri založení spoločnosti naše služby:

 1. Obrovská úspora času: Dodáte nám údaje (spoločník, konateľ, sídlo, atď.), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za založenie firmy u nás platíte až po zápise Vašej spoločnosti do obchodného registra. Poplatky potrebné pre založenie vašej firmy platíme za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis spoločnosti do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je nová spoločnosť založená v priebehu 20 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme založili viac ako 1000 firiem a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business.
 7. Finančná garancia: V našich cenách sú už započítané súdne poplatky, poplatky za vydanie osvedčenia o živnostenskom oprávnení, či poplatok za spísanie notárskej zápisnice o založení spoločnosti v prípade akciovej spoločnosti. Kompletná cena za založenie je vždy zmluvne dohodnutá.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Spoločnosti zakladáme vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis po celej republike. Môžete ich teda využiť na založenie firmy v ktoromkoľvek meste na Slovensku.
 10. V cene je zahrnutá aj registrácia pre daň z príjmov: V rámci maximálneho pohodlia pre Vás, zabezpečíme nielen zápis firmy do OR, ale automaticky aj registráciu spoločnosti na daňovom úrade k dani z príjmov.
 11. Výhodné balíčky služieb: Pri objednaní založenia spoločnosti spolu s virtuálnym sídlom získate na založenie firmy zľavu 200 €.
 12. Vernostný program: Pri opakovanom využívaní našich služieb získavate atraktívne zľavy vo výške až do výšky 15%.

Čo o nás hovoria naši klienti

Vybrané referencie

Máte otázky k Založeniu firmy?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Čítať viac

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Čítať viac

Mám záujem o založenie firmy

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.