Založenie jednoduchej spoločnosti na akcie (j. s. a.) a správne nastavenie vzťahov vo vnútri tohto nového druhu spoločnosti je náročný proces, ktorý si vyžaduje pomoc odborníka so zodpovedajúcou praxou a referenciami. Cez M2B.sk klienti založili už viac ako 1000 firiem, z ktorých je viac ako 70 akciových spoločností. Práve s našou pomocou bola založená historicky prvá j. s. a. na Slovensku.

Založením jednoduchej spoločnosti na akcie cez M2B.sk ušetríte na súdnych, notárskych a živnostenských poplatkoch, všetky dokumenty budú pripravené právnikmi z partnerských advokátskych kancelárií, získate komfort a obrovské množstvo času a energie. Zároveň garantujeme založenie j. s. a. v dohodnutej lehote alebo máte naše služby zadarmo.

Cena založenia j. s. a. 1499 € je konečná a sú v nej zahrnuté:

 • Konzultácie právnika pri všetkých úkonoch súvisiacich so založením j. s. a.
 • Príprava všetkých dokumentov potrebných pre založenie jednoduchej spoločnosti na akcie partnerskými advokátskymi kanceláriami.
 • Všetky notárske poplatky vrátane notárskej zápisnice. Zabezpečujeme i prítomnosť notára priamo v našej kancelárií - nemusíte nikam chodiť a šetríte tak čas a energiu.
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 300€. Pri využití nášho zaručeného elektronického podpisu klesá na polovicu.
 • Komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia, ohlásenie a prevzatie osvedčenia o živnostenskom oprávnení resp. iného podnikateľského oprávnenia.
 • Ohlásenie živností cez elektronický podpis vďaka čomu štandardný klient s 15 predmetmi podnikania ušetrí na poplatkoch 75 €.
 • Vypracovanie a podanie žiadosti o vydanie súhlasu správcu dane.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra advokátskou kanceláriou.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a výpisu z obchodného registra.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb.
 • Odovzdanie všetkých dokumentov v elektronickej i papierovej podobe.

Máte záujem o založenie j. s. a. za 1499 €?

Čo o nás hovoria naši klienti

Ako celý proces založenia j. s. a. prebieha:

 1. Prejavíte záujem o naše služby telefonicky na tel. čísle 02/21 029 980 resp. prostredníctvom formulára nižšie.
 2. Konzultácia - zodpovieme všetky vaše otázky spojené so zakladaním j.s.a.
 3. Dodáte nám údaje potrebné k príprave zakladateľských dokumentov, a to najmä meno a priezvisko akcionárov, predstavenstva, informáciu o budúcom sídle firmy, obchodnom mene, predmetov podnikania, atď. Zároveň si dohodneme termín podpisu dokumentov.
 4. Podpis dokumentov - po obdržaní podkladov pripravíme všetky dokumenty, ktoré podpíšete buď v sídle našej firmy pred notárom. Od tohto okamihu sa o založenie j. s. a. vôbec nestaráte.
 5. Zápis firmy do Obchodného registra.
 6. Registrácia firmy na daňovom úrade pre daň z príjmu právnických osôb.
 7. Odovzdanie všetkých dokumentov. Následne sa stretneme a odovzdáme vám všetky dokumenty, výpisy, registrácie ako i podklady v papierovej i elekronickej podobe.

Prečo využiť pri založení j. s. a. naše služby

 • Úspora času a energie - Dodáte nám údaje, podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 • Radšej platba za kvalitné služby ako poplatky štátu - Vďaka využitiu našich služieb ušetríte len na súdnych, notárskych a živnostenských poplatkoch približne 225 €. Takto ušetrené = získané peniaze tvoria významnú časť našej odmeny - platíte tak za odbornosť, garancie, úsporu času a komfort.
 • Garancia založenia j.s.a. v lehote alebo zadarmo - Garantujeme zápis firmy v dohodnutej lehote alebo máte naše služby zadarmo
 • Platba až po založení firmy - u nás neplatíte nič vopred, dokonca i súdne a notárske poplatky platí naša spoločnosť.
 • Referencie - na webe je k dispozícií viac ako 500 citácií konkrétnych konateľov a spoločníkov firiem, ktorí využili naše služby a boli spokojní.
 • Profesionalita - všetky dokumenty potrebné k založeniu j.s.a. pripravujú advokátske kancelárie.
 • Dostupnosť - sídlime v Bratislave vo vlastných kanceláriach o rozlohe 200 m2. Tu prebieha i podpis dokumentov. Notár príchádza a overuje dokumenty v sídle našej spoločnosti.
 • Know how a vzdelávanie - Pripravili sme 7 vzdelávacích ebookov, od roku 2008 píšeme články na blogu, vyjadrujeme sa k zmenám v legislatíve pre televízie, týždenníky i mesačníky: TA3, RTVS, TREND, HN, Finweb, podnikám.sk.
 • Výhodné balíčky služieb - obľúbenou kombináciou je založenie j.s.a. spolu s virtuálnym sídlom. V tomto balíčku získajú klienti zľavu 200€ na založenie a.s..
 • Vernostný program

Vybrané referencie

M2B v mediách

Máte otázky k službe Založenie j. s. a.?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtálneho sídla so zľavou 200 Eur 

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a firmu Vám založíme so zľavou 200 €. Založenie novej j. s. a. vás tak bude stát len 1299 €. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla získate tu

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Podľa možností Vám poskytneme najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva získate tu

Mám záujem o založenie j. s. a.

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.