Založenie s.r.o. cez M2B.sk využilo od roku 2008 viac ako 1000 klientov. V referenciách klienti najviac oceňujú: Obrovskú úsporu času, energie ako i úsporu 50% súdnych a notárskych poplatkov. Zároveň klienti vyzdvihli i bezplatné konzultácie a prípravu dokumentov na mieru právnikmi namiesto neosobných online formulárov. Ako jediná firma garantujeme založenie s.r.o. v dohodnutej lehote alebo zadarmo, platba je až po založení firmy. Ak i vy hľadáte kombináciu odbornosti, najvyššej kvality služieb za dostupnú cenu - ste na správnej adrese.

Cena založenia s.r.o. 399€ je konečná a je v nej zahrnuté

 • Konzultácie právnika pri všetkých úkonoch súvisiacich so založením spoločnosti.
 • Príprava všetkých dokumentov potrebných pre založenie s.r.o. partnerskými advokátkymi kanceláriami.
 • Zaplatenie súdneho poplatku, ktorý je štandardne 300 €.
 • Prítomnosť notára v sídle našej spoločnosti pri podpise dokumentov - nemusíte nikam chodiť
 • Komunikácia so živnostenským úradom – konzultácia, ohlásenie a prevzatie osvedčenia o živnostenskom oprávnení resp. iného podnikateľského oprávnenia
 • Ohlásenie živností cez elektronický podpis vďaka čomu štandardný klient s 15 predmetmi podnikania ušetrí na poplatkoch 75 €.
 • Vypracovanie a podanie žiadosti o vydanie súhlasu správcu dane.
 • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra advokátskou kanceláriou.
 • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a výpisu z obchodného registra.
 • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb
 • Odovzdanie všetkých dokumentov v elektronickej i papierovej podobe

Máte záujem o založenie s.r.o. za 399 €?

Čo o nás hovoria naši klienti

Postupnosť krokov:

 1. Prejavíte záujem o naše služby 
 2. Konzultácia - zodpovieme všetky vaše otázky spojené so zakladaním s.r.o.
 3. Odovzdáte nám podklady - prepošlete resp. odovzdáte nám údaje potrebné k príprave dokumentov
 4. Podpis dokumentov - po obdržaní podkladov zabezpečíme prípravu dokumentov, ktoré podpíšete buď v sídle našej firmy pred notárom alebo na základe inštrukcií v mieste vášho bydliska. Od tohto okamihu sa o založenie s.r.o. vôbec nestaráte.
 5. Zápis firmy do Obchodného registra.
 6. Registrácia firmy na daňovom úrade pre daň z príjmu právnických osôb.
 7. Odovzdanie všetkých dokumentov - osobne alebo poštou. 

Dôvody prečo už viac ako 1000 klientov založilo s.r.o. cez M2B.sk:

 • Úspora času a energie - Dodáte nám údaje (majiteľ, konateľ, sídlo,...), podpíšete dokumenty a viac sa o zakladanie firmy nestaráte, všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 • Radšej platba za kvalitné služby ako poplatky štátu - Náklady na založenie s.r.o. cez nás alebo svojpomocne sú prakticky rovnaké. Odmena pre nás sú peniaze, ktoré vám vďaka elektronickému podpisu ušetríme na súdnych (150€), živnostenských a notárskych ( cca 90€) poplatkoch.
 • Garancia založenia s.r.o. v lehote alebo zadarmo - Garantujeme zápis firmy v dohodnutej lehote alebo máte naše služby zadarmo
 • Platba až po založení firmy - u nás neplatíte nič vopred, dokonca i súdny poplatok hradíme za vás.
 • Referencie - na webe je k dispozícií viac ako 500 citácií konkrétnych konateľov a spoločníkov firiem, ktorí využili naše služby a boli spokojní.
 • Profesionalita - všetky dokumenty potrebné k založeniu s.r.o. pripravujú advokátske kancelárie.
 • Dostupnosť - sídlime v Bratislave vo vlastných kanceláriach o rozlohe 200 m2. Tu prebieha i podpis dokumentov.
 • Know how a vzdelávanie - Pravidelne sa vyjadrujeme sa v médiach: RTVS, TREND, HN, TA3, Finweb, podnikam.sk. Pripravili sme 7 vzdelávacích ebookov, od roku 2008 píšeme články na blogu.
 • Výhodné balíčky služieb - obľúbenou kombináciou je založenie s.r.o. spolu s virtuálnym sídlom v Bratislave, ktorú využíva 42% klientov. V tomto balíčku získajú klienti 200€ na založenie firmy.
 • Komplexné služby na jednom mieste - okrem predaja firmy a virtuálneho sídla vieme pre vás zabezpečiť aj vedenie účtovníctva v Bratislaveregistráciu ochrannej známky a zápis zmeny do Obchodného registra
 • Vernostný program

Vybrané referencie

M2B v mediách

Máte otázky k službe Založenie s.r.o.?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla v Bratislave

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a spoločnosť Vám založíme so zľavou 200 €. Založenie novej s. r. o. Vás tak bude stáť len 199 €(v cene 199 € je už započítaný aj súdny poplatok v sume 150 €). Zaujala vás táto zvýhodnená ponuka. Prečítajte si viac o službe virtuálne sídlo v Bratislave

Registrácia ochrannej známky 

Ihneď po založení firmy všetkým klientom odporúčame, aby si chránili duševné vlastníctvo svojej firmy a zaregistrovali si ochrannú známku. Ak si u nás okrem založenia firmy objednáte aj registráciu ochrannej známky získate nárok na zľavu 50€ z ceny tejto služby, ktorá bude po zľave len 349€ vrátane všetkých poplatkov. 

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Podľa možností Vám poskytneme najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Mám záujem o založenie s. r. o. za 399 €

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.