Aktualita: Službu zakladania firiem v ČR z kapacitných dôvodov až do odvolania neposkytujeme.

V súčasnosti sa sústredíme len na náročnejšie služby predaja ready made firiem a zabehnutých firiem, zakladania náročnejších foriem podnikania - zakladania s.r.o., zakladania a.s., zakladania j.s.a.. Ďakujeme za pochopenie.

Založenie firmy v Českej republike

Keď chcete začať podnikať v Českej republike, môžete si tam firmu založiť alebo si priamo kúpiť firmu na to určenú – tzv. ready made spoločnosť. Kúpa ready made je pre Vás výhodná, ak chcete ušetriť čas a vyhnúť sa byrokracii spojenej so zakladaním firmy. Založenie s. r. o. s registráciou na DÚ trvá v ČR priemerne 2-4 týždne.

Samozrejme, vďaka využitiu našich služieb Vás založenie firmy v ČR bude stáť minimum energie a financií. Pre začiatok podnikania v Českej republike Vám doporučujeme najjednoduchšiu a najrýchlejšiu možnosť, a to zakúpenie predpripravenej ready made spoločnosti z našej ponuky. Konateľom nami predávanej ready made sa stávate do 72 hodín od prvého kontaktu. Vo firme uskutočníme podľa Vašich požiadaviek zmeny (zmena konateľa, spoločníka, sídla, obchodného mena, rozšírenie predmetov podnikania, a pod.) a môžete okamžite podnikať. Zápis zmien do obchodného registra má iba deklaratórny (potvrdzujúci) účinok.

Čo o nás hovoria naši klienti

Založenie s. r. o. v Českej republike za 999 € zahŕňa

  • Bezplatnú konzultáciu právnika v ČR
  • Prípravu všetkých dokumentov (zakladateľskej listiny, resp. spoločenskej zmluvy, čestného vyhlásenia, vyhlásenia správcu vkladu, a pod.) nevyhnutných pre založenie spoločnosti.
  • Vypracovanie návrhu na vydanie živnostenský oprávnení, jeho ohlásenie, ako aj prevzatie vydaných živnostenských opatretní.
  • Úhradu všetkých poplatkov súvisiacich so založením spoločnosti (najmä súdnych, notárskych, správnych, atď.). Vklad základného imania a založenie technického účtu si musí klient zariadiť individuálne.
  • Vypracovanie a podanie návrhu na zápis spoločnosti do obchodného registra.
  • Prevzatie potvrdenia o vykonaní zápisu spoločnosti a vyzdvihnutie jej výpisu.
  • Registrácia spoločnosti pre daň z príjmov právnických osôb. Za doplatok je možné spoločnosť registrovať i ako platcu DPH.
  • Vystavenie jednej koncovej faktúry, namiesto viacerých čiastkových faktúr.

Založenie akciovej spoločnosti v Českej republike za 3499 €

Samozrejme, že Vám vieme založiť v Českej republike aj akciovú spoločnosť za cenu 3499 €. Pre viac informácií ohľadom postupu a ceny nás prosím kontaktujte na telefónnom čísle: 02/21 029 988. Tak, ako aj v prípade podnikania formou s. r. o., aj v prípade podnikania formou a. s. v Českej republike, doporučujeme priamo zakúpenie ready made akciovej spoločnosti

Založenie SE v Českej republike za 4499 €

V prípade ak máte záujem podnikať formou SE v Českej republike, odporúčame Vám využiť službu predaja českej ready made SE.

Aktuálna ponuka Českých ready made SE nájdete na adrese: Európsku spoločnosť - SE.

Vybrané referencie

Máte otázky k službe Založenie s.r.o., a.s. v ČR?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a ready made si môžete zakúpiť so zľavou 100 €

Čítať viac

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré využíva už viac ako 50 spoločností.

Čítať viac

Mám záujem o založenie s.r.o., as. v ČR

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Mám záujem o službu: