Zápis zmeny vo firme do obchodného registra si vyžaduje čas a odbornú spôsobilosť. V niektorých prípadoch (prevody obchodných podielov, znižovanie základného imania) je dokonca zložitejší, než založenie firmy. Využite služieb odborníkov s praxou (viac ako 800 zápisov zmien do OR) a vyhnite sa administratíve. Všetky dokumenty sú pripravené partnerskými advokátmi, dostanete garanciu zápisu do OR v dohodnutej lehote a platíte až po zápise zmeny do OR.

Zabezpečíme pre Vás tieto zmeny

Prečo využiť zápis zmeny do OR od nás?

2500 + spokojných klientov

2500 + spokojných klientov

Neplatíte nič vopred

Neplatíte nič vopred

Zmluvne garantovaná cena

Zmluvne garantovaná cena

Dokumenty sú pripravené advokátom

Dokumenty sú pripravené advokátom

Všetky dokumenty k predaju spoločnosti pripravujú partnerské advokátske kancelárie

Sme na trhu už od roku 2008

Sme na trhu už od roku 2008

Garantovaný termín zápisu do OR

Garantovaný termín zápisu do OR

11 dôvodov, prečo využiť pri zápise zmeny do OR naše služby

 1. Úspora času: Dodáte nám informácie o tom, čo konkrétne chcete vo firme zmeniť, podpíšete dokumenty a viac sa o zápis zmien do OR nestaráte, pretože všetko zabezpečíme na kľúč za Vás.
 2. Platíte za služby a nie nezmyselné poplatky štátu: Naša odmena je prakticky rovnaká, ako peniaze, ktoré Vám ušetríme na poplatkoch štátu. V našich službách je ale zahrnuté odborné poradenstvo, garancia zápisu do OR v dohodnutej lehote, úspora času, atď.
 3. Neplatíte nič vopred: Za naše služby platíte až po tom, čo sú zmeny zapísané do obchodného registra. Dokonca i súdne poplatky platíme počas procesu za Vás.
 4. Garancia odbornosti: Všetky dokumenty sú pripravené zamestnancami partnerskej advokátskej kancelárie so zodpovedajúcim vzdelaním a praxou v obchodnom práve.
 5. Garancia termínu zápisu do OR: Garantujeme zápis zmeny do obchodného registra v lehote 30 pracovných dní. Inak sú naše služby zadarmo. Štandardne je zmena v OR zapísaná v priebehu 23 pracovných dní.
 6. Sme overená spoločnosť: Od roku 2008 sme zapísali zmeny vo viac ako 800 firmách a celkovo naše služby využilo viac ako 2500 spokojných klientov. Pozrite si referencie M2 Business
 7. Finančná garancia: V našich cenách je už započítaný súdny poplatok. Kompletná cena za zápis zmeny do OR je vždy transparentná a zmluvne dohodnutá.
 8. Všetky dokumenty v elektronickej podobe: Na USB kartu Vám uložíme všetky dokumenty aj v elektronickej podobe. Máte ich tak v editovateľnej podobe do budúcna.
 9. Služby poskytujeme po celej SR: Vďaka elektronickej komunikácii a podávaniu cez elektronický podpis zabezpečujeme zápis zmien po celej republike. Môžete ich teda využiť v ktoromkoľvek meste na Slovensku.
 10. V cene je zahrnuté tiež oznámenie zmien na daňovom úrade
 11. Vernostný program

Čo o nás hovoria naši klienti

Vybrané referencie

Máte otázky k službe Zápisu zmien vo firme do obchodného registra?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Zvýhodnené doplnkové služby

Služby virtuálneho sídla

Využite služby profesionálne spravovaného virtuálneho sídla a minimalizujte náklady na sídlo spoločnosti. Viac informácií o ponuke virtuálneho sídla.

Čítať viac

Vedenie podvojného účtovníctva

Využite služby profesionálneho vedenia účtovníctva, ktoré už využíva viac ako 50 spoločností. Poskytneme Vám najlepší pomer ceny a kvality na trhu. Viac informácií o službe vedenia podvojného účtovníctva a prečo využiť naše služby.

Čítať viac

M2B v mediách

Mám záujem o zápis zmeny vo firme do obchodného registra

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.