Virtuálne sídlo spoločnosti

Mám záujem o ponuku

Virtuálne sídlo firmy v Bratislave je ideálnym riešením pre začínajúcich podnikateľov a pre každého, kto potrebuje mať sídlo firmy v Bratislave. Adresu reprazentatívnej nehnuteľnosti máte zapísanú v obchodnom registri. V prípade potreby môžete využiť krásne zasadacie priestory. Poštu Vám profesionálne spravujú a preposielajú naši zamestnanci. Výsledkom je reprezentatívny imidž a minimalizácia nákladov. 

ebooku Virtuálne sídlo firmy v roku 2016 sa dozviete aké sú výhody virtuálneho sídla, na čo si dať pozor pri výbere poskytovateľa a podľa čoho si vybrať správne virtuálne sídlo. 

Virtuálne sídlo Bratislava 1

Virtuálne sídlo firmy v centre Bratislavy 1 vhodné pre náročných klientov. Ebook ako si vybrať virtuálne sídlo na stiahnutie zadarmo. Cena 69 € mesačne.

Virtuálne sídlo Bratislava 2

Virtuálne sídlo v Bratislave 2 o rozlohe 200m2, ktoré je súčasne sídlom M2B. 4 x vlastné parkovacie miesta, 3 x zasadačka, od 29 € mesačne.

Virtuálne sídlo Bratislava 3

Virtuálne sídlo v Bratislave 3 v historickej budove s krásnou zasadačkou. Cena od 39 € mesačne. Ebook ako si vybrať virtuálne sídlo na stiahnutie zadarmo.

Virtuálne sídlo Bratislava 4

Virtuálne sídlo v Bratislave 4 v novostavbe DUBRAVIA, bez zasadačky, cena od 39 € mesačne. Ebook s návodom ako si vybrať virtuálne sídlo na stiahnutie zadarmo.

 

  Prečo sa rozhodnúť pre virtuálne sídlo v Bratislave od nás:
 • 10x nižšie mesačné náklady ako pri klasickom prenájme - už od 29 € mesačne.
 • Lukratívna adresa zapísaná ako sídlo Vašej spoločnosti v obchodnom registri.
 • Anonymita Vašej firmy vďaka tisícom firiem sídliacich v BA.
 • Reprezentatívne zasadacie priestory, ktoré si môžete hocikedy prenajať.
 • Adresa je riadne označená v prípade kontroly daňového alebo iného úradu.
 • Podľa Vašich inštrukcií preberáme, skenujeme a preposielame poštu na Vami zvolenú adresu, resp. emailom.
 • Sme priamo vlastníkmi našich nehnuteľností, teda vieme garantovať dlhodobé poskytovanie služby.
 • Oddelenie osobného a pracovného života - iný trvalý pobyt a iné sídlo firmy.
 • Doplnkové služby: skenovanie dokumentov, vlastné telefónne číslo pevnej linky, asistentka, nealko nápoje,wifi, projektor.
Virtuálne sídla v Bratislave - porovnanie
Adresa Paulínyho ul. Bancíkovej ul. Budyšínska ul. Trhová ul.
Mesačný popl. – viazanosť 12 mes. 79 € 39 € 49€ 49€
Mesačný popl. – viazanosť 24 mes. 69 € 29 € 39€ 39€
Poštová schránka 13 € 13 € 13€ 13€
Obvod BA 1 BA 2 BA3 BA 4
Vlastné tel. číslo áno - za poplatok
áno - za poplatok áno - za poplatok áno - za poplatok
Preberanie hovorov áno - za poplatok áno - za poplatok áno - za poplatok áno - za poplatok
Pre podstránku sídla klinite na viac info
viac info viac info viac info viac info
Fotografie virtuálnych sídiel

Pre koho je virtuálne sídlo vhodné:

 1. Pre začínajúcich podnikateľov, ktorí nechcú zbytočne investovať do drahých prenájmov, keďže nevedia, či bude ich business rentabilný. Nízke nájomné im môže zo začiatku podnikania pomôcť prežiť.
 2. Pre “zabehnutých” podnikateľov, ktorí k výkonu svojej práce nepotrebujú každodenne sedieť v prenajatej kancelárii. Sídlo spoločnosti majú na lukratívnej adrese a ak potrebujú, prenajmú si na rokovanie s klientom reprezentatívnu zasadačku.
 3. Podnikateľov z celej Slovenskej republiky, ktorí z určitých dôvodov (image, problémy s daňovým úradom – časté neopodstatnené kontroly, zahraničný partneri, iné) potrebujú sídlo firmy v hlavnom meste Slovenskej republiky.
 4. Klientov, ktorí mali reálny prenájom v určitom obvode Bratislavy. Následne sa presťahovali, avšak majú záujem zostať pod rovnakým daňovým úradom.
 5. Pre všetkých podnikateľov, pre ktorých sú vyššie uvedené výhody zaujímavé.

Koľko ušetrím oproti bežnej kancelárii?

6 dôvodov, prečo virtuálne sídlo v Bratislave

 1. Až 10-násobne nižšie náklady oproti prenájmu – prenájom 25 m2 stojí cca od 290 €, virtuálne sídlo stojí od 29 € mesačne.
 2. Sídlo Vašej firmy zapísané na známej lukratívnej adrese, reprezentatívne zasadacie priestory, wifi a projekčná technika sú Vám k dispozícii, kedykoľvek ich potrebujete.
 3. Anonymita Vašej spoločnosti v hlavnom meste. Pravdepodobnosť daňovej kontroly je v Bratislave až 100-krát menšia ako v okresných mestách.
 4. Adresa je riadne označená v prípade kontroly daňového, živnostenského alebo colného úradu.
 5. Poštu podľa Vašich predstáv spravuje (preberá, triedi, skenuje, preposiela) náš vyškolený personál; nemáte žiadne starosti.
 6. Doplnkové služby – zriadenie pevnej linky a preberanie hovorov, služby recepcie, scanovanie dokumentov, resp. základné administratívne služby sú samozrejmosťou.

Máte otázky k službe: Virtuálne sídlo firmy v Bratislave

Blog

11 dôvodov prečo zveriť vedenie účtovníctva externej účtovnej firme

Podnikanie je ucelený komplex viacerých činností. Treba poskytovať kvalitné služby resp. predávať kvalitný tovar s dostatočnou maržou a ziskom. Mať kvalitne spracovaný a hlavne realizovaný marketing.…

Ready made firmy registrované k DPH opäť v ponuke M2 Business s.r.o.

Spúšťate nový projekt a potrebujete rýchlo firmu? Či už chcete podnikať ako platiteľ DPH alebo ako neplatiteľ DPH – získanie firmy nikdy nebolo jednoduchšie.   Firma registrovaná k DPH vaša už za 4…

Nové povinnosti pre predajcov pneumatík a pneuservisy

Predajne s pneumatikami, e-shopy, autoservisy a pneuservisy musia od zákazníkov bezplatne prevziať staré pneumatiky. E-shopy s pneumatikami majú povinnosti navyše. Podľa nového zákona o odpadoch…

pozrieť všetky články

Mám záujem o virtuálne sídlo na adrese

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.

Stiahnúť ebook Aké sú výhody virtuálneho sídla a ako si ho vybrať

Vyplňte prosím Vaše meno, priezvisko a e-mail. Stiahnutím e-booku zadarmo súhlasíte so zaradením do newslettra.