• Aké sú výhody virtuálneho sídla a ako si ho vybrať

  Aké sú výhody virtuálneho sídla a ako si ho vybrať

  Tento ebook porovnáva možnosti sídla spoločnosti vo vlastných priestoroch, prenajatých priestoroch so službou zriadenia virtuálneho sídla. Rovnako v ňom nájdete riziká spojené so sídlom spoločnosti vo vlastnom byte, ktoré si málokto uvedomuje. Ebook je doplnený o 9 bodov, na ktoré by ste mali myslieť pri výbere virtuálneho sídla.

 • Predaj ready made s. r. o.

  Predaj ready made s. r. o.

  V ebooku Predaj ready made s. r. o je detailne vysvetlené, čo je ready made spoločnosť a aké sú jej výhody oproti zakladaniu spoločnosti. Zároveň sa v ňom nachádzajú upozornenia, na čo by ste si pri kúpe spoločnosti mali dať pozor a aké dokumenty by ste mali dostať od predávajúceho.

 • Založenie s. r. o.

  Založenie s. r. o.

  V ebooku Založenie s. r. o. sa dozviete presný návod ako svojpomocne založiť s.r.o.. V úvode sú definované základné pojmy ako konateľ, spoločník, spoločenská zmluva. V ďaľšej časti sú uvedené presné informácie čo musí obsahovať spoločenská zmluva resp. zakladateľská listina. V poslednej časti je popísaný presný proces zakladania spoločnosti. V ebooku nájdete aj kupón, pomocou ktorého získate pri zakladaní firmy výraznú zľavu.

 • Likvidácia firmy v 7 krokoch

  Likvidácia firmy v 7 krokoch

  Ebook: Likvidácia firmy v roku 2018 je komplexným návodom ako krok za krokom zlikvidovať spoločnosť. Nájdete v ňom presný návod aké úrady navštíviť, aké doklady budete potrebovať a ako postupovať.

 • Predaj ready made akciovej spoločnosti

  Predaj ready made akciovej spoločnosti

  V ebooku Predaj ready made a. s. je bližšie vysvetlené, čo je ready made akciová spoločnosť, aké sú jej výhody a prečo pri začiatku podnikania čím ďalej tým viac podnikateľov uprednostňuje kúpu ready made pre zakladaním spoločnosti. Dôležitou súčasťou ebooku je hlavne vymenovanie 9 kritérií, na ktoré je potrebné myslieť, keď sa pre kúpu spoločnosti rozhodnete. Taktiež je v ňom podrobne vysvetlený ako predaj spoločnosti štandardne prebieha. Prečítanie ebooku vám môže zachraniť obrovské finančné prostriedky.

 • Založenie akciovej spoločnosti

  Založenie akciovej spoločnosti

  V ebooku Založenie a. s. sa dozviete presný návod ako založiť akciovú spoločnosť krok za krokom. 

 • Predaj ready made Európskej spoločnosti

  Predaj ready made Európskej spoločnosti

  Podnikať formou Európskej akciovej spoločnosti je možné i bez vkladania 120 000 eur do banky, resp. prechádzania mimoriadne komplikovaným procesom jej založenia. V ebooku Predaj ready made SE sa dozviete ako. Dôležitou súčasťou ebooku je vymenovanie 9 kritérií, na ktoré je potrebné myslieť pred kúpou spoločnosti. Zároveň sa dočítate ako proces predaja europskej akciovej spoločnosti štandardne prebieha.