• Aké sú výhody virtuálneho sídla a ako si ho vybrať

  Aké sú výhody virtuálneho sídla a ako si ho vybrať

  Tento ebook porovnáva možnosti sídla spoločnosti vo vlastných priestoroch, prenajatých priestoroch so službou zriadenia virtuálneho sídla. Rovnako v ňom nájdete riziká spojené so sídlom spoločnosti vo vlastnom byte, ktoré si málokto uvedomuje. Ebook je doplnený o 9 bodov, na ktoré by ste mali myslieť pri výbere virtuálneho sídla.

 • Predaj ready made s. r. o.

  Predaj ready made s. r. o.

  V ebooku Predaj ready made s. r. o je detailne vysvetlené, čo je ready made spoločnosť a aké sú jej výhody oproti zakladaniu spoločnosti. Zároveň sa v ňom nachádzajú upozornenia, na čo by ste si pri kúpe spoločnosti mali dať pozor a aké dokumenty by ste mali dostať od predávajúceho.

 • Predaj ready made akciovej spoločnosti

  Predaj ready made akciovej spoločnosti

  V ebooku Predaj ready made a. s. je bližšie vysvetlené, čo je ready made akciová spoločnosť, aké sú jej výhody a prečo pri začiatku podnikania čím ďalej tým viac podnikateľov uprednostňuje kúpu ready made pre zakladaním spoločnosti. Dôležitou súčasťou ebooku je hlavne vymenovanie 9 kritérií, na ktoré je potrebné myslieť, keď sa pre kúpu spoločnosti rozhodnete. Taktiež je v ňom podrobne vysvetlený ako predaj spoločnosti štandardne prebieha. Prečítanie ebooku vám môže zachraniť obrovské finančné prostriedky.

 • Predaj ready made Európskej spoločnosti

  Predaj ready made Európskej spoločnosti

  Podnikať formou Európskej akciovej spoločnosti je možné i bez vkladania 120 000 eur do banky, resp. prechádzania mimoriadne komplikovaným procesom jej založenia. V ebooku Predaj ready made SE sa dozviete ako. Dôležitou súčasťou ebooku je vymenovanie 9 kritérií, na ktoré je potrebné myslieť pred kúpou spoločnosti. Zároveň sa dočítate ako proces predaja europskej akciovej spoločnosti štandardne prebieha.