Virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave je čoraz viac využívanou službou. Ide o alternatívu (kompromis) medzi prenájmom a zriadením sídla v byte či dome. Na adrese tohto sídla nesedíte každý deň, avšak danú adresu máte zapísanú v obchodnom a živnostenskom registri. V prípade potreby sú Vám vždy k dispozícii zasadacie priestory. Poštu Vám spravuje naša spoločnosť, teda minimalizujete náklady a zároveň sídlite v reprezentatívnej nehnuteľnosti. Zároveň nemáte ani teoretické nebezpečie, ktoré môže byť spôsobené so sídlom spoločnosti vo vlastnom dome či byte.

Prečítajte si viac o výhodách Virtuálneho sídla

Stiahnite si tento ebook zdarma

Čo o nás hovoria naši klienti

Virtuálne sídlo Bratislava 1 - Paulínyho ulica 8, 811 01 Bratislava

Sídlo spoločnosti sa nachádza v najlukratívnejšej časti Bratislavy, priamo v centre mesta pri Hviezdoslavovom námestí. Klientom je k dispozícii 1 zasadacia miestnosť s kapacitou 4 osoby, zriadenie poštovej schránky a preberanie pošty. Rokovanie je možné aj v luxusnej reštaurácii "na streche" budovy. Poplatok za poskytnutie virtuálneho sídla je od 69 € mesačne. Zriadenie poštovej schránky, preberanie a doposielanie pošty je spoplatnené sumou 13 € mesačne. Voliteľné služby skenovania a následného preposlania e-mailom sú spoplatnené sumou 10 € mesačne.

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti v centre Bratislavy na Paulínyho ulici:

  • 10 x nižšie mesačné náklady - už od 69 € mesačne.
  • Lukratívna adresa zapísaná ako sídlo Vašej spoločnosti v obchodnom registri.
  • Anonymita vďaka desaťtisícom firiem sídliacich v Bratislave.
  • Reprezentatívne zasadacie priestory.
  • Adresa je riadne označená v prípade kontroly daňového alebo iného úradu.
  • Podľa Vašich inštrukcií preberáme, skenujeme a preposielame poštu na Vami zvolenú adresu, resp. e-mail.
  • Doplnkové služby: vlastné tel. číslo pevnej linky, asistentka, nealko nápoje.

Máte záujem o virtuálne sídlo?

Dokumenty potrebné k zriadeniu sídla spoločnosti, t. j. zmluvu o zriadení virtuálneho sídla spoločnosti a súhlas so zriadením sídla spoločnosti Vám pripravíme do 30 minút, stačí nám zavolať alebo preposlať e-mailom údaje o konateľovi a spoločnosti.

TIP 1: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na založenie spoločnosti vo výške 200 €. Založenie novej spoločnosti Vás po zľave teda bude stáť len 199 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

TIP 2: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na zápis zmeny sídla spoločnosti vo výške 100 €. Zápis zmeny sídla Vás po zľave teda bude stáť len 149 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

Fotogaléria

Máte otázky k službe Virtuálne sídlo Bratislava 1?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Objednávka virtuálneho sídla

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.