Podnikáte a chcete mať sídlo spoločnosti, ktoré by vaše aktivity skvele reprezentovalo? Ozajstný biznis na Slovensku sa robí v Bratislave, preto aj virtuálne sídlo v hlavnom meste Slovenska je veľmi ceneným momentom naprieč širokou podnikateľskou obcou. Práve prestíž Bratislavy a s jej veľkosťou spojená anonymita sú hlavnými faktormi, prečo si čoraz viac podnikateľských subjektov píše do obchodného alebo  živnostenského registra virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave.

Zakladáte novú firmu, alebo chcete „presídliť“ už založenú spoločnosť? Ani v jednom prípade nebude s virtuálnym sídlom problém. Bratislava 4, konkrétne Trhová ulica v centre Dúbravky sa môže stať novým sídlom aj vašej spoločnosti. Ide o novostavbu, jednu z vizuálne najkrajších a najpodarenejších stavieb tejto mestskej časti, ktorá disponuje skvelým napojením na hlavné dopravné tepny Bratislavy (vrátane napojenia na diaľnicu) a bezpečným parkovaním.

Na adresu virtuálneho sídla vám samozrejme bude doručovaná aj všetka pošta. U nás túto službu riešime nadštandardne – o doručených zásielkach budete mať prehľad za každých okolností. O doručení každej jednej písomnosti vás budeme informovať prostredníctvom emailu, obdržíte ale aj sken doručenej zásielky a sms správu. Ak potrebujete sídlo pre spoločnosť, no zároveň chcete minimalizovať náklady, nadviažte spoluprácu s nami a využite možnosť virtuálneho sídla v krásnej novostavbe na dôveryhodnej adrese.

Virtuálne sídlo spoločnosti Bratislava 4 - Trhová ulica

DUBRAVIA je moderný a esteticky veľmi hodnotný komplex, ktorý bol postavený v roku 2010 v Dúbravke, mestskej časti Bratislavy. Dostanete sa sem veľmi rýchlo a jednoducho priamo z diaľnice a ani s parkovaním nebudete mať problém. Ak si zriadite virtuálne sídlo v tejto budove, bude jej fasáda niesť aj názov vašej spoločnosti. Naši spokojní klienti navyše zriadením virtuálneho sídla získajú možnosť využívať priestory v centrále našej firmy M2B na Bancíkovej ulici s 50% zľavou. Plánujete rokovanie s obchodnými partnermi a chcete sa s nimi stretnúť na mieste, ktoré je dôstojné a má úroveň? Priestory M2B sú pre takéto udalosti ako stvorené.

Za poskytnutie virtuálneho sídla na Trhovej ulici nezaplatíte sumu, ktorá by sa vymykala bežným štandardom. Pri dvojročnej viazanosti to bude 39€ za mesiac, pri viazanosti na rok o desať eur viac, teda 49€. V prípade, že by ste chceli využívať vyššie spomínaný servis ohľadne zriadenia poštovej schránky, preberania a preposielania pošty, mesačný paušál bude navýšený o 13€, skenovanie obsahu zásielok a následné preposielanie mailom je spoplatnené sumou 10€ mesačne.

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti 

 • Anonymita spoločnosti v Bratislave – v hlavnom meste Slovenska sídlia desaťtisíce firiem, ktorých majitelia sa môžu pokojne venovať svojmu podnikaniu bez náhodných daňových kontrol. Nepísaným pravidlom je, že pokiaľ v Bratislave nežiadate o odpočet DPH a nikto vás vyslovene „neudá“, nie je dôvod na návštevu daňových ani iných úradníkov.
 • So sídlom v Bratislave stúpa dôveryhodnosť a prestíž vašej firmy – sídlo firmy v Bratislave jednoducho pôsobí dobre. Využite tento moment spolu s minimalizovaním nákladov na vedenie sídla v inom meste.
 • Nehnuteľnosti z našej ponuky sú nadštandardné novostavby – nie len skvelá adresa, ale aj vizuál samotných novostavieb vás presvedčí, že do tohto virtuálneho sídla sa oplatí „presťahovať“.
 • Ponúkané nehnuteľnosti sú našim vlastníctvom – tento fakt dáva záruku a garanciu dlhodobého a bezpečného poskytovania služieb virtuálneho sídla.
 • Nízke mesačné náklady – prenájom nehnuteľnosti môže zhltnúť stovky eur mesačne, s virtuálnym sídlom začínate už od 39€ mesačne.
 • Spolupracujeme len so zdravými spoločnosťami – na našich adresách nenájdete pochybné firmy s dlhmi alebo konateľmi – bielymi koňmi.
 • Reprezentatívne rokovacie miestnosti s kompletným servisom – potrebujete zasadacie priestory, ktoré nie sú virtuálne? Klienti, ktorí si u nás vybavili virtuálne sídlo, majú možnosť využívania skvele vybavených zasadacích priestorov napríklad na meetingy s obchodnými partnermi. WiFi, nápoje bez obmedzenia, flipchart či projektor sú u nás štandardným vybavením.
 • Správa pošty na profi úrovni – náš vyškolený tím vaše zásielky prevezme a informuje vás mailom alebo sms správou. Zásielku môžete nechať preskenovať, preposlať na inú adresu či nechať založiť a dodatočne vyzdvihnúť.
 • Oddeľte osobný a pracovný život - Umiestniť sídlo firmy v byte alebo rodinnom dome aj z dôvodov uvedených v našom ebooku neodporúčame. Naopak výrazne každému najmä začínajúcemu podnikateľovi odporúčame za symbolický poplatok hneď od začiatku oddeliť adresu sídla jeho spoločnosti a trvalého pobytu.
 • Oceňujeme a vážime si vernosť – klienti, ktorí si u nás objednajú viacero služieb automaticky získavajú výrazné zľavy až vo výške 300€.

Fotogaléria

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti

 • Anonymita Vašej spoločnosti v hlavnom meste - V Bratislave majú sídlo desaťtisíce spoločnosti a pravdepodobnosť náhodnej daňovej či inej kontroly je tu až 100-krát nižšia ako v iných mestách. Mnoho klientov aj keď vlastní podniky a viacero nehnuteľnosti v menších mestách je "nútených" využívať služby virtuálneho sídla v Bratislave. Majú tu pokoj od opakovaných a často neoprávnených návštev daňových úradníkov a môžu sa venovať svojmu podnikaniu. Nepísaným pravidlom je, že pokiaľ v Bratislave nežiadate o odpočet DPH a nikto vás "neudá" nie je dôvod na návštevy daňových či iných úradníkov. 
 • Sídlo spoločnosti v Bratislave pôsobí dôveryhodnejšie a zvyšuje prestíž spoločnosti - sídlo spoločnosti v Bratislave na mnohých spotrebiteľov pôsobí lepšie a dôveryhodnejšie ako sídlo spoločnosti v iných častiach východného, južného či severného slovenska. Využite možnosť kombinácie - lukratívne a dôveryhodné sídlo spoločnosti v Bratislave a nízke prevádzkové náklady v inom meste. 
 • Nízke mesačné náklady - mesačné náklady na zriadenie služby virtuálneho sídla sú v Bratislave až 10x nižšie ako pri klasickom prenájme - cena začína už od 39€ mesačne
 • Výborná adresa sídla vašej spoločnosti - Virtuálne sídla v Bratislave z našej ponuky sú v centrách mestských častí - na výborných adresách. Máme v ponuke sídla v každej mestkej časti - Bratislava 1,2,3,4,5
 • Nehnuteľnosti z ponuky sú nadštandardné novostavby- okrem toho že všetky priestory sú na výborných adresách - všetky priestory z našej ponuky sú nádherné novostavby. 
 • Reprezentatívne rokovacie miestnosti s kompletným vybavením - klienti, ktorí využívajú službu virtuálneho sídla môžu v prípade potreby využiť naše vlastné zasadacie priestory na stretnutie s partnermi či zamestnancami štátnej správy. Wifi pripojenie, nápoje bez obmedzenia, projektor, flipchart sú u nás štandardom. 
 • Profesionálna správa vašej pošty - poštu, ktorá je adresovaná vašej firme profesionálne spravuje vyškolený personál. O každej prevzatej zásielke ste informovaný emailom, skenom obálky a sms správou. Následne vám je pošta zaslaná na vami uvedenú adresu alebo založená a pripravená na odovzdanie. 
 • Sme priamo vlastníkmi nehnuteľností - nehnuteľnosti z našej ponuky priamo vlastníme a teda vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie služby virtuálneho sídla
 • Len zdravé spoločnosti na našich adresách - na našich adresách sa nachádzajú len zdravé firmy. Nemusíte sa báť že vašu firmu usídlime na adrese, kde sú stovky až tisíce firiem s dlhmi z fúzií či s konateľmi - bielymi koňmi. Takúto štandardnú skladbu klientov majú poskytovatelia sídiel, ktorý si mesačne účtujú nereálne ceny 5-10 euro a tak sú adresy týchto sídiel veľmi príťažlivé pre firmy, ktoré sú na "odpis". 
 • Oddelenie osobného a pracovného života - Umiestniť sídlo firmy v byte alebo rodinnom dome aj z dôvodov uvedených v našom ebooku neodporúčame. Naopak výrazne každému najmä začínajúcemu podnikateľovi odporúčame za symbolický poplatok hneď od začiatku oddeliť adresu sídla jeho spoločnosti a trvalého pobytu. 
 • Vážime si vernosť - klienti, ktorí si u nás objednajú viacero služieb automaticky získavajú výrazné zľavy až vo výške 300€. 

Máte záujem o virtuálne sídlo spoločnosti?

Čo o nás hovoria naši klienti

Dokumenty potrebné k zriadeniu sídla spoločnosti, t.j. zmluvu o zriadení virtuálneho sídla spoločnosti a súhlas so zriadením sídla spoločnosti Vám pripravíme do 30 minút, stačí nám zavolať alebo preposlať e-mailom údaje o konateľovi a spoločnosti.

TIP 1: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na založenie spoločnosti vo výške 200 €. Založenie novej spoločnosti Vás po zľave teda bude stáť len 199 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

TIP 2: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na zápis zmeny sídla spoločnosti vo výške 100 €. Zápis zmeny sídla Vás po zľave teda bude stáť len 149 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

Máte otázky k službe Virtuálne sídlo Bratislava 4?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Virtuálne sídlo spoločnosti - kto ju najčastejšie využíva

 • Podnikatelia z celého Slovenska - Pre týchto klientov je dôležitá najmä anonymita, ktorú získajú sídlom firmy v Bratislave, kde sú desaťtisíce firiem a teda pravdepodobnosť náhodných a zbytočne častých kontrol z rôznych úradov je minimálna.
 • Majitelia eshopov z celej SR - pre týchto klientov je zaujímavá prestíž a image sídla spoločnosti v Bratislave - aj keď svoje eshopy riadia z okresných miest na severnom či východnom slovensku - klienti vidia ako sídlo spoločnosti bratislavskú adresu a to v nich vzbudzuje väčšiu dôveru. 
 • Profesie, ktorým stačí k práci počítač - týmto klientom k prací stačí reálne počítač a telefón, no chcú mať sídlo firmy na vhodnej adrese a pre občasné stretnutia s klientmi chcú použiť reprezentatívne zasadacie priestory namiesto nevhodných kaviarní. Niekoľko z našich klientov je z radov architektov, účtovníkov, finančných sprostredkovateľov, programátorov a iných poradenských profesií. 
 • Začínajúci podnikatelia - Samozrejme na začiatku podnikania je dôležité eliminovať náklady. Je preto rozdiel platiť 250€ za prenájom staršej ošarpanej kancelárie 20m2 alebo investovať 40€ do virtuálneho sídla a 60€ mesačne do prenájmu zasadacích priestorov v rozsahu 6 hodín. Vo finále začínajúci podnikateľ ušetrí 150€, klienti ho na adrese virtuálneho sídla ľahko nájdu a vďaka atraktívnym priestorom určite zanechá na nich lepší dojem. 
 • Klienti zo zahraničia  - úspešné firmy samozrejme potrebujú a chcú rásť aj do ďalších štátov, no často potrebujú len lokálnu spoločnosť a kontaktnú adresu. Všetko ostatné riadia zo svojej centrály v domovskom štáte. Pre nich je virtuálne sídlo a služby s ním spojené ideálna voľba ako pôsobiť na ďalšom trhu bez zbytočných investícií.  
 • Klienti s históriou v konkrétnej metskej časti Bratislavy - títo klienti mali a chcú mať sídlo v konkrétnej mestskej časti Bratislavy keď sa z dôvodu rozrastania alebo zmeny prenájmu presúvajú do inej časti Bratislavy, nakoľko im napríklad vyhovuje daňový úradník alebo majú k tomu iný dôvod. 
 • Klienti trávia prevažnú časť roka v zahraničí - pokým sú títo naši klienti v zahraničí vďaka nášmu servisu a notifikáciach o doručenej pošte prípadne vďaka jej skenovaniu majú dokonalý prehľad o korešpondencií, ktorú ich slovenská firma obdrží. 
 • Prípadne iné dôvody, vďaka čomu je pre každého z vás táto služba zaujímavá 

Objednávka virtuálneho sídla

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.