Virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave je čoraz viac využívanou službou. Ide o alternatívu (kompromis) medzi prenájmom a zriadením sídla v byte či dome. Na adrese tohto sídla nesedíte každý deň, avšak danú adresu máte zapísanú v obchodnom a živnostenskom registri. V prípade potreby sú Vám vždy k dispozícii zasadacie priestory. Poštu Vám spravuje naša spoločnosť, teda minimalizujete náklady a zároveň sídlite v reprezentatívnej nehnuteľnosti. Zároveň nemáte ani teoretické nebezpečie, ktoré môže byť spôsobené so sídlom spoločnosti vo vlastnom dome či byte.

Pripravili sme pre Vás praktický ebook, na čo myslieť pri výbere sídla spoločnosti. Prenájom, sídlo spoločnosti v byte či dome, alebo virtuálne sídlo? Čím je spôsobený rozdiel v cenách virtuálneho sídla na rozdielnych adresách a u rozdielnych poskytovateľov? Podľa čoho si vybrať to správne sídlo, ktoré Vám pomôže optimalizovať náklady a zvýši prestíž u obchodných partnerov? Na vyššie spomenuté a ďaľšie otázky nájdete odpovede v tomto ebooku:

Čo o nás hovoria naši klienti

Virtuálne sídlo Bratislava 4 - Trhová 54, 841 01 Bratislava

Sídlo spoločnosti je situované v nadštandardnej novostavbe DUBRAVIA z roku 2010. Klientom zabezpečujeme zriadenie poštovej schránky a preberanie pošty. Rokovanie môžete uskutočniť na našich ďaľších adresách, kde disponujeme zasadacími priestormi. Poplatok za poskytnutie virtuálneho sídla je od 39 € mesačne. Zriadenie poštovej schránky, preberanie a doposielanie pošty je spoplatnené sumou 13 € mesačne. Voliteľné služby skenovania a následného preposlania emailom sú spoplatnené sumou 10 € mesačne.

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti v Bratislave IV v novostavbe DUBRAVIA:

  • 10 x nižšie mesačné náklady - už od 39 € mesačne.
  • Lukratívna adresa zapísaná ako sídlo Vašej spoločnosti v obchodnom registri.
  • Anonymita vďaka desaťtisícom firiem sídliacich v Bratislave.
  • Reprezentatívne zasadacie priestory.
  • Adresa je riadne označená v prípade kontroly daňového alebo iného úradu.
  • Podľa Vašich inštrukcií preberáme, skenujeme a preposielame poštu na Vami zvolenú adresu, resp. e-mail.
  • Doplnkové služby: vlastné tel. číslo pevnej linky, asistentka, nealko nápoje.

Máte záujem o virtuálne sídlo?

Dokumenty potrebné k zriadeniu sídla spoločnosti, t.j. zmluvu o zriadení virtuálneho sídla spoločnosti a súhlas so zriadením sídla spoločnosti Vám pripravíme do 30 minút, stačí nám zavolať alebo preposlať e-mailom údaje o konateľovi a spoločnosti.

TIP 1: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na založenie spoločnosti vo výške 200 €. Založenie novej spoločnosti Vás po zľave teda bude stáť len 199 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

TIP 2: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na zápis zmeny sídla spoločnosti vo výške 100 €. Zápis zmeny sídla Vás po zľave teda bude stáť len 149 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

Fotogaléria

Máte otázky k službe Virtuálne sídlo Bratislava 4?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Objednávka virtuálneho sídla

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.