Virtuálne sídlo spoločnosti v Bratislave je čoraz viac využívanou službou. Ide o alternatívu (kompromis) medzi prenájmom a zriadením sídla v byte či dome. Na adrese tohto sídla nesedíte každý deň, avšak danú adresu máte zapísanú v obchodnom a živnostenskom registri. V prípade potreby sú Vám vždy k dispozícii zasadacie priestory. Poštu Vám spravuje naša spoločnosť, teda minimalizujete náklady a zároveň sídlite v reprezentatívnej nehnuteľnosti. Zároveň nemáte ani teoretické nebezpečie, ktoré môže byť spôsobené so sídlom spoločnosti vo vlastnom dome či byte.

Pripravili sme pre Vás praktický ebook, na čo myslieť pri výbere sídla spoločnosti. Prenájom, sídlo spoločnosti v byte či dome, alebo virtuálne sídlo? Čím je spôsobený rozdiel v cenách virtuálneho sídla na rozdielnych adresách a u rozdielnych poskytovateľov? Podľa čoho si vybrať to správne sídlo, ktoré Vám pomôže optimalizovať náklady a zvýši prestíž u obchodných partnerov? Na vyššie spomenuté a ďaľšie otázky nájdete odpovede v tomto ebooku:

Prečítajte si viac o výhodách Virtuálneho sídla

Stiahnite si tento ebook zdarma

Čo o nás hovoria naši klienti

Virtuálne sídlo Bratislava 2 - Bancíkovej ulica 1/A, 821 03 Bratislava

Sídlo spoločnosti v nadštandardne zariadenej novostavbe z roku 2008. Sídlo spoločnosti je v širšom centre Bratislavy, konkrétne v mestkej časti Ružinov - v blízkosti Gagarinovej ulice s výbornou dostupnosťou z diaľnice. Klientom sú k dispozícii 3 zasadacie priestory s kapacitou 2, 4 a 10 osôb, bezproblémové parkovanie, asistentka, zriadenie poštovej schránky a preberanie pošty. Poplatok za poskytnutie virtuálneho sídla je od 29 € mesačne. Zriadenie poštovej schránky, preberanie a preposielanie pošty je spoplatnené sumou 13 € mesačne. Voliteľné služby skenovania a následného preposlania e-mailom sú spoplatnené sumou 10 € mesačne.

Výhody virtuálneho sídla spoločnosti v širšom centre na Bancíkovej ulici:

  • 10 x nižšie mesačné náklady - už od 29 € mesačne.
  • Lukratívna adresa zapísaná ako sídlo Vašej spoločnosti v obchodnom registri.
  • Anonymita vďaka desaťtisícom firiem sídliacich v Bratislave.
  • Reprezentatívne zasadacie priestory.
  • Adresa je riadne označená v prípade kontroly daňového alebo iného úradu.
  • Podľa Vašich inštrukcií preberáme, skenujeme a preposielame poštu na Vami zvolenú adresu, resp. e-mail.
  • Doplnkové služby: vlastné tel. číslo pevnej linky, asistentka, nealko nápoje.

Máte záujem o virtuálne sídlo?

Dokumenty potrebné k zriadeniu sídla spoločnosti, t. j. zmluvu o zriadení virtuálneho sídla spoločnosti a súhlas so zriadením sídla spoločnosti Vám pripravíme do 30 minút, stačí nám zavolať alebo preposlať e-mailom údaje o konateľovi a spoločnosti.

TIP 1: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na založenie spoločnosti vo výške 200 €. Založenie novej spoločnosti Vás po zľave teda bude stáť len 199 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

TIP 2: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na zápis zmeny sídla spoločnosti vo výške 100 €. Zápis zmeny sídla Vás po zľave teda bude stáť len 149 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

Fotogaléria

Máte otázky k službe Virtuálne sídlo Bratislava 2?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Objednávka virtuálneho sídla

Odoslaním kontaktného formulára prejavíte seriózny záujem o naše služby. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe vybavenia Vašich požiadaviek.