Virtuálne sídlo firmy v Bratislave je mimoriadne obľúbenou službou medzi podnikateľmi z celej Slovenskej republiky. Hlavnou výhodou virtuálneho sídla v Bratislave je anonymita a prestíž, ktorú hlavné mesto poskytuje podnikateľom z celej republiky. Adresu virtuálneho sídla si zapíšte ako sídlo vašej firmy do obchodného alebo živnostenského registra. Nezáleží na tom, či už firma existuje a sídlo firmy k nám zmeníte, alebo zakladáte úplne novú firmu. 

Adresa Bancíkovej 1/A je súčasne centrálou našej spoločnosti M2B a.s., ide o reprezentatívnu nehnuteľnosť s rozlohou viac ako 200 m2 s výbornou lokalitou v Bratislave - Ružinove, s výborným napojením na diaľnicu a bezproblémovým parkovaním. V prípade potreby sú Vám vždy k dispozícii naše zasadacie priestory. Poštu Vám spravuje profesionálne vyškolený tím. O každej doručenej zásielke ste informovaný prostredníctvom emailu, skenu obdržanej zásielky a prostredníctvom sms správy - o doručených písomnostiach tak máte dokonalý prehľad. Využitím virtuálneho sídla na Bancíkovej ulici tak získate anonymitu a prestíž sídla v Bratislave, minimalizujete náklady a ako sídlo vašej firmy v obchodnom registri bude uvedená krásna novostavba. 

Prečítajte si viac o výhodách Virtuálneho sídla

Stiahnite si tento ebook zdarma

Virtuálne sídlo firmy Bratislava 2

Virtuálne sídlo firmy v nadštandardnej novostavbe z roku 2010. Toto virtuálne sídlo je situované v širšom centre Bratislavy, konkrétne v mestskej časti Bratislava Ružinov - v blízkosti Gagarinovej ulice s výbornou dostupnosťou z diaľnice. Klienti, ktorí si zvolia ako sídlo firmy túto adresu, majú k dispozícii 3 zasadacie priestory s kapacitou 2, 4 a 8 osôbbezproblémové parkovanie, asistentku. Samozrejmosťou je označenie názvu vašej firmy na fasáde budovy, zriadenie poštovej priehradky a správa pošty doručenej na vašu firmu. Správa pošty obsahuje preberanie všetkých vami špecifikovaných zásielok obyčajnej aj doporučenej pošty, notifikácie o doručenej pošte a jej následné odovzdávanie alebo preposielanie na vami určenú adresu. Notifikácie o doručených zásielkach dostávate prostredníctvom emailu, prostredníctvom skenu obdržaných obálok a súčasne formou sms. Poplatok za poskytnutie virtuálneho sídla je zodpovedajúci štandardu a stojí len 29 € mesačne pri dvojročnej viazanosti, resp. 39 € mesačne pri ročnej viazanosti. Zriadenie poštovej schránky, preberanie a preposielanie pošty je spoplatnené sumou 13 € mesačne. Voliteľné služby skenovania a následného preposielania obsahu zásielok e-mailom sú spoplatnené sumou 10 € mesačne.

Adresu Bancíkovej 1/A odporúčame - táto adresa je zároveň aj centrálou našej firmy M2B a.s. 

Výhody virtuálneho sídla firmy v centrále našej firmy M2B: 

 • Sídlo firmy v Bratislave, čo vzbudzuje väčšiu prestíž a vďaka desaťtisícom firiem sídliacich v Bratislave aj maximálna anonymita vašej spoločnosti a aktivít
 • Minimálna šanca náhodných kontrol daňových úradníkov
 • 10 x nižšie mesačné náklady ako pri klasickom prenájme - už od 29 € mesačne.
 • Lukratívna adresa zapísaná ako sídlo Vašej firmy v obchodnom registri v Bratislave
 • Reprezentatívne zasadacie priestory, ktoré využíva aj naša firma M2B
 • Adresa je riadne označená v prípade kontroly daňového alebo iného úradu na fasáde budovy
 • Profesionálne preberanie pošty - vlastný CRM systém a notifikácie emailom, sms a navyše novinkou z roku 2018 - ku každej obdržanej zásielke dostanete aj sken obálky
 • Podľa Vašich inštrukcií preberáme, skenujeme a preposielame poštu na Vami zvolenú adresu, resp. e-mail.
 • Doplnkové služby: prenájom zasadacích priestorov s kompletným vybavením - wifi, projektor, neobmedzené podávanie nápojov, flipchart. V prípade záujmu vieme pre vaše rokovanie zabezpečiť aj kompletný catering.

Fotogaléria

Máte záujem o virtuálne sídlo firmy?

Dokumenty potrebné k zriadeniu sídla spoločnosti, t. j. zmluvu o zriadení virtuálneho sídla spoločnosti a súhlas so zriadením sídla spoločnosti Vám pripravíme do 30 minút, stačí nám zavolať alebo preposlať e-mailom údaje o konateľovi a spoločnosti.

TIP 1: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na založenie spoločnosti vo výške 200 €. Založenie novej spoločnosti Vás po zľave teda bude stáť len 199 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

TIP 2: V prípade, ak využijete sídlo spoločnosti od nás, poskytneme Vám zľavu na zápis zmeny sídla spoločnosti vo výške 100 €. Zápis zmeny sídla Vás po zľave teda bude stáť len 149 € a ešte dostanete pečiatku a všetky dokumenty v elektronickej podobe na luxusnej USB vizitke ako bonus.

Výhody virtuálneho sídla firmy

 • Anonymita Vašej firmy v hlavnom meste - V Bratislave majú sídlo desaťtisíce firiem a pravdepodobnosť náhodnej daňovej či inej kontroly je tu až 100-krát nižšia ako v iných mestách. Mnoho klientov, aj keď vlastní podniky a viacero nehnuteľností v menších mestách, je "nútených" využívať služby virtuálneho sídla v Bratislave. Majú tu kľud od opakovaných a často neoprávnených návštev daňových úradníkov a môžu sa venovať svojmu podnikaniu. Nepísaným pravidlom je, že pokiaľ v Bratislave nežiadate o odpočet DPH a nikto vás "neudá" nie je dôvod na návštevy daňových či iných úradníkov. 
 • Sídlo firmy v Bratislave pôsobí dôveryhodnejšie a zvyšuje prestíž firmy - sídlo firmy v Bratislave na mnohých spotrebiteľov pôsobí lepšie a dôveryhodnejšie ako sídlo firmy v iných častiach východného, južného či severného Slovenska. Využite možnosť kombinácie - lukratívne a dôveryhodné sídlo firmy v Bratislave a nízke prevádzkové náklady v inom meste. 
 • Nízke mesačné náklady - mesačné náklady na zriadenie služby virtuálneho sídla sú v Bratislave až 10x nižšie ako pri klasickom prenájme - cena začína už od 29€ mesačne.
 • Výborná adresa sídla vašej firmy - Virtuálne sídla v Bratislave z našej ponuky sú v centrách mestských častí, na výborných adresách. V ponuke máme sídla v každej mestskej časti - Bratislava 1,2,3,4,5.
 • Nehnuteľnosti z ponuky sú nadštandardné novostavby- okrem toho, že všetky priestory sú na výborných adresách - všetky priestory z našej ponuky sú nádherné novostavby. 
 • Reprezentatívne rokovacie miestnosti s kompletným vybavením - klienti, ktorí využívajú službu virtuálneho sídla môžu v prípade potreby využiť naše vlastné zasadacie priestory na stretnutie s partnermi či zamestnancami štátnej správy. Wifi pripojenie, nápoje bez obmedzenia, projektor, flipchart sú u nás štandardom. 
 • Profesionálna správa vašej pošty - poštu, ktorá je adresovaná vašej firme, profesionálne spravuje vyškolený personál. O každej prevzatej zásielke ste informovaný emailom, skenom obálky a sms správou. Následne vám je pošta zaslaná na vami uvedenú adresu alebo založená a pripravená na odovzdanie. 
 • Sme priamo vlastníkmi nehnuteľností - nehnuteľnosti z našej ponuky priamo vlastníme a teda vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie služby virtuálneho sídla
 • Len zdravé firmy na našich adresách - na našich adresách sa nachádzajú len „zdravé“ firmy. Nemusíte sa báť že vašu firmu usídlime na adrese, kde sú stovky až tisíce firiem s dlhmi z fúzií či s konateľmi, tzv. bielymi koňmi. Takúto štandardnú skladbu klientov majú poskytovatelia sídiel, ktorý si mesačne účtujú nereálne ceny 5-10 euro a tak sú adresy týchto sídiel veľmi príťažlivé pre firmy, ktoré sú na "odpis". 
 • Oddelenie osobného a pracovného života - Umiestniť sídlo firmy v byte alebo rodinnom dome aj z dôvodov uvedených v našom ebooku neodporúčame. Naopak výrazne každému najmä začínajúcemu podnikateľovi odporúčame za symbolický poplatok hneď od začiatku oddeliť adresu sídla jeho spoločnosti a trvalého pobytu. 
 • Vážime si vernosť - klienti, ktorí si u nás objednajú viacero služieb automaticky získavajú výrazné zľavy až vo výške 300€. 

Čo o nás hovoria naši klienti

Máte otázky k službe Virtuálne sídlo Bratislava 2?

Radi ich zodpovieme na tel. čísle 0221 029 980 alebo prostredníctvom emailu: info@m2b.sk

Virtuálne sídlo firmy - kto ho najčastejšie využíva

 • Podnikatelia z celého Slovenska - Pre týchto klientov je dôležitá najmä anonymita, ktorú získajú sídlom firmy v Bratislave, kde sú desaťtisíce firiem a teda pravdepodobnosť náhodných a zbytočne častých kontrol z rôznych úradov je minimálna. 
 • Majitelia eshopov z celej SR - pre týchto klientov je zaujímavá prestíž a image sídla firmy v Bratislave - aj keď svoje eshopy riadia z okresných miest na severnom či východnom slovensku - klienti vidia ako sídlo spoločnosti bratislavskú adresu a to v nich vzbudzuje väčšiu dôveru. 
 • Profesie, ktorým stačí k práci počítač - týmto klientom k prací stačí reálne počítač a telefón, no chcú mať sídlo firmy na vhodnej adrese a pre občasné stretnutia s klientmi chcú použiť reprezentatívne zasadacie priestory namiesto nevhodných kaviarní. Niekoľko z našich klientov je z radov architektov, účtovníkov, finančných sprostredkovateľov, programátorov a iných poradenských profesií. 
 • Začínajúci podnikatelia - Samozrejme na začiatku podnikania je dôležité eliminovať náklady. Je preto rozdiel platiť 250€ za prenájom staršej ošarpanej kancelárie 20m2 alebo investovať 40€ do virtuálneho sídla a 60€ mesačne do prenájmu zasadacích priestorov v rozsahu 6 hodín. Vo finále začínajúci podnikateľ ušetrí 150€, klienti ho na adrese virtuálneho sídla ľahko nájdu a vďaka atraktívnym priestorom určite zanechá na nich lepší dojem. 
 • Klienti zo zahraničia  - úspešné firmy samozrejme potrebujú a chcú rásť aj do ďalších štátov, no často potrebujú len lokálnu spoločnosť a kontaktnú adresu. Všetko ostatné riadia zo svojej centrály v domovskom štáte. Pre nich je virtuálne sídlo a služby s ním spojené ideálna voľba ako pôsobiť na ďalšom trhu bez zbytočných investícií.  
 • Klienti s históriou v konkrétnej metskej časti Bratislavy - títo klienti mali a chcú mať sídlo v konkrétnej mestskej časti Bratislavy keď sa z dôvodu rozrastania alebo zmeny prenájmu presúvajú do inej časti Bratislavy, nakoľko im napríklad vyhovuje daňový úradník alebo majú k tomu iný dôvod. 
 • Klienti trávia prevažnú časť roka v zahraničí - pokým sú títo naši klienti v zahraničí vďaka nášmu servisu a notifikáciach o doručenej pošte prípadne vďaka jej skenovaniu majú dokonalý prehľad o korešpondencií, ktorú ich slovenská firma obdrží. 
 • Prípadne iné dôvody, vďaka čomu je pre každého z vás táto služba zaujímavá 

Objednávka virtuálneho sídla

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.