Vybrané referencie

Fénix Outdoor s. r. o.

Váša spoločnosť Účtovníctvo Audit M2B s.r.o. nám bola odporučená pri reorganizácii našej štruktúry. Dnes už viem prečo. S pomocou partnerskej advokátskej kanceláries ste nám pomohli s celou administratívou od založenia firmy po nastavenie reportov so sesterskými firmami v EU. Vždy ústretový prístup a ochota vyriešiť novú úlohu. Odporúčame vás ďalej.

Róbert Klučka - konateľ spoločnosti

MINIPAK s. r. o.

Sme radi, že sme si pre vedenie nášho účtovníctva vybrali spoločnosť Účtovníctvo Audit M2B  s.r.o.. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. www.minipak.net/sk

Mgr. Miroslav Rado – konateľ

Equitalia s.r.o.

S firmou Účtovníctvo Audit M2B s.r.o. spolupracujem už niekoľko rokov. Veľmi rýchla, ochotná a ústretová komunikácia. Žiadne problémy a iba samé pozitíva. Vrelo odporúčam.

Dezider Castiglione, konateľ

JaStIt s.r.o.

Zo spoločnosťou M2B spolupracujeme od  roku 2016, kedy naša spoločnosť vznikla. Spoločnosť M2B nám zabezpečuje virtuálne sídlo ako aj účtovné a mzdové služby. Na firmu Účtovnictvo Audit M2B s.r.o. sa môžeme kedykoľvek obrátiť a vždy nám vychádzajú ochotne v ústrety, snažia sa nájsť riešenie každého problému. Viac krát sa nám stalo, že v prípade otázok na učtovnú agendu. ktoré boli zaslané s našej strany mimo pracovnú dobu sme dostali odpoveď ešte v ten istý deň čo jednoznačne hovorí o nadštandardnej úrovni prístupu k zákazníkom. Tiež sme absolvovali úplne bezproblémové odovzdanie účtovnej a mzdovej agendy medzi pracovníkmi na strane M2B pri odchode pracovníčky, ktorá spravovala našu agendu na materskú dovolenku. Na základe tejto skúsenosti vieme potvrdiť, že úroveň služieb, ktoré dostávame je v spoločnosti štandardom a nie je založené na tom, že sme mali šťastie na pracovníka, ktorý nás dostal na starosti. 

Ing. Ján Strnisko, konateľ

VLNIKA

Zpracováváte nám mzdy pro slovenské zaměstnankyně a jsme spokojeni. Během naší spolupráce bylo vždy vše v pořádku.

Arnosť Cirhan, konateľ

GWENDAL s. r. o.

Teší ma, že účtovnú a mzdovú agendu  mojej spoločnosti som mohol outsourcovať do spoločnosti Účtovníctvo Audit M2B, čo mi poskytlo väčší priestor sa venovať  môjmu biznisu . Môžem prezentovať maximálnu spokojnosť s poskytovanými službami.

Juraj Brtko, konateľ

GLOBAL MEDIA BUSINESS s. r. o.

''Ked som sa rozhodol začať podnikať potreboval som zabezpečiť frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo až prílíš veľa a bolo náročné vedieť sa správne rozhodnúť. Účtovníctvo Audit M2B jednoznačne vyniklo profesionálnym a ľudským pristupom svojich zamestnacov a kvalitou ich služieb. O všetko bolo a je vždy postarané kompetentne, diskrétne a s úsmevom.  Môj profesionálny život je značne ľahší a jednoduchší, práve vďaka poctivej práci zamestnacov a vedenia M2B.''

Marek Škrabák, konateľ

EdTech Labs Europe j. s. a.

S firmou Účtovníctvo Audit M2B sme nadmieru spokojní. V začiatkoch sme si účtovníctvo riešili interne, no keď sme dosiahli istý počet zahraničných zákazníkov, začalo to byť priveľké bremeno. Odkedy sa nám Účtovníctvo Audit M2B stará o vykazovanie DPH na Slovensku a v zahraničí, mzdovú agendu a uzávierky, môžem venovať viac času obchodnej aktivite."

Ing. Michal Juhás, riaditeľ

ANNITEX - SLOVAKIA, s.r.o.

Chcem Vám poďakovať za kladné vybavenie mojej záležitosti a úspešný predaj mojej firmy. Doteraz som sa s takým profesionálnym a hlavne ľudským prístupom ešte nestretla. Prajem Vám len serióznych a príjemných klientov. 

Anna Miškeriková, bývalá konateľka a spoločníčka

PEMIMA spol. s r. o

Dlho som uvažoval o registrácií ochrannej známky našej spoločnosti. Ako a kde si registráciu uplatniť. Až na základe referencií spoločnosti M2B, a.s. som sa rozhodol uvedenú spoločnosť osloviť o spoluprácu. Počas registrácie pri osobnom stretnutí mi boli zodpovedané všetky otázky. Samozrejme nejde všetko ihneď si uplatniť. Trvalo to určitú dobu, ale vždy ma včas informovali o priebehu a postupu schválenia ochrannej známky našej spoločnosti. Určite s uvedenou spoločnosťou budem spolupracovať aj naďalej. Ich činnosť je zodpovedná nechýba ani flexibilnosť a profesionálny prístup pri riešení akýchkoľvek požiadaviek. Boli sme veľmi spokojní a môžem len odporučiť. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.  

Vladislav Kayling, konateľ

J&MZ reality s.r.o.

Spoločnosť M2B a.s. odporúčam a to najmä z dôvodu ochoty zamestnancov z Vašej strany vysvetliť v krátkosti problematiku ochrannej známky, trefne poradiť a najmä čo by som počiarkol - byť samostatný vo všetkých úkonoch vybavovania ochrannej známky - priznám sa že sme aj zabudli že nám známku vybavujete - naozaj ste ,ma odbremenili od nezmyslov a administratívy . Ďakujem a za nás určite odporúčam všetkým čo chcú mať pokoj do všetkých papierovačiek.

Martin Štuller, konateľ

DALICE s.r.o.

Registrácia našej ochrannej známky prebehla velmi profesionalne. Na začiatku mi bol poskytnutý dobrý poradenský servis, na základe ktorého som sa rozhodol, že poverim M2B.sk pre registraciu našej ochrannej známky. Počas procesu registrácie mi boli zodpovedané všetky otázky odborne, promptne a pravdivo. Každopádne služby M2B.sk možem iba odporučit, ak hľadáte korektný a profesionálny prístup.  www.bionutrian.com

p. Kostolný, manažér

Didactive.sk s.r.o.

Se službami M2B jsem celkově spokojen. Využíváme službu poskytnutí virtuálního sídla, dále také ekonomické služby a služby spojené s elektronickou datovou schránkou, a klienty jsme již několik let. Oceňuji dobrou komunikaci - jak s paní Zsigovou, tak i s paní Puterovou nebo Čuříkovou, fungující služby a schopnosti dohodnout se i u některých neočekávaných mimořádných situací, které bylo potřeba v průběhu let vyřešit. 

Mgr. Antonín Šubrt, konateľ

Keenteg s. r. o.

Služby spoločnosti M2B a.s. využívam už veľa rokov a s nimi spokojný. Pod jednou strechou som dostal komplexné služby od založenia spoločnosti až po služby virtuálneho sídla.

Peter Hulla, konateľ

4procurement s.r.o.

Služby spoločnosti M2B a.s. sme už využili niekoľko krát, vrátane služby virtuálneho sídla a to vždy s maximálnou spokojnosťou. Oceňujeme  ich ústretovosť a komunikáciu a môžeme ich služby len odporučiť.

Irena Chylová, konateľ spoločnosti

Matezz s.r.o.

Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť so službami a prístupom Vašej firmy.

Martin Bubeník, konateľ

Printmania s.r.o.

Služby virtuálneho sídla na adrese v Bratislave využívame už od roku 2014 a sme so servisom M2B a.s. veľmi spokojní. 

Ing. Filip Znamenák, konateľ

Oľga Németh, manažérka

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za výbornú spoluprácu. Služby sídla firmy pre naše dcérske spoločnosti využívame už niekoľko rokov, taktiež sme dostali odbornú pomoc v rámci nákupu viacerých spoločností. Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť a služby tejto firmy ďalej odporúčame. 

MOLDA s.r.o.

Freight Consulting s.r.o.

Od M2B a.s. som už využil založenie viacerých firiem, zápisy zmien do Obchodného registra a stále využívam služby virtuálneho sídla. Som spokojný a s čistým svedomím vás ďalej odporúčam.

Ing. Peter Komenda, MBA konateľ

Ing. Juraj Kočár, konateľ

Pre spustenie nového projektu sa vždy obrátim na spoločnosť M2B a.s.. Zápisy zmien ako i služby virtuálneho sídla sú tiež na najvyššej úrovni. Odporúčam.

3MAS s.r.o.