Vybrané referencie

ANNITEX - SLOVAKIA, s.r.o.

Chcem Vám poďakovať za kladné vybavenie mojej záležitosti a úspešný predaj mojej firmy. Doteraz som sa s takým profesionálnym a hlavne ľudským prístupom ešte nestretla. Prajem Vám len serióznych a príjemných klientov. 

Anna Miškeriková, bývalá konateľka a spoločníčka

PEMIMA spol. s r. o

Dlho som uvažoval o registrácií ochrannej známky našej spoločnosti. Ako a kde si registráciu uplatniť. Až na základe referencií spoločnosti M2B, a.s. som sa rozhodol uvedenú spoločnosť osloviť o spoluprácu. Počas registrácie pri osobnom stretnutí mi boli zodpovedané všetky otázky. Samozrejme nejde všetko ihneď si uplatniť. Trvalo to určitú dobu, ale vždy ma včas informovali o priebehu a postupu schválenia ochrannej známky našej spoločnosti. Určite s uvedenou spoločnosťou budem spolupracovať aj naďalej. Ich činnosť je zodpovedná nechýba ani flexibilnosť a profesionálny prístup pri riešení akýchkoľvek požiadaviek. Boli sme veľmi spokojní a môžem len odporučiť. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.  

Vladislav Kayling, konateľ

J&MZ reality s.r.o.

Spoločnosť M2B a.s. odporúčam a to najmä z dôvodu ochoty zamestnancov z Vašej strany vysvetliť v krátkosti problematiku ochrannej známky, trefne poradiť a najmä čo by som počiarkol - byť samostatný vo všetkých úkonoch vybavovania ochrannej známky - priznám sa že sme aj zabudli že nám známku vybavujete - naozaj ste ,ma odbremenili od nezmyslov a administratívy . Ďakujem a za nás určite odporúčam všetkým čo chcú mať pokoj do všetkých papierovačiek.

Martin Štuller, konateľ

DALICE s.r.o.

Registrácia našej ochrannej známky prebehla velmi profesionalne. Na začiatku mi bol poskytnutý dobrý poradenský servis, na základe ktorého som sa rozhodol, že poverim M2B.sk pre registraciu našej ochrannej známky. Počas procesu registrácie mi boli zodpovedané všetky otázky odborne, promptne a pravdivo. Každopádne služby M2B.sk možem iba odporučit, ak hľadáte korektný a profesionálny prístup.  www.bionutrian.com

p. Kostolný, manažér

Didactive.sk s.r.o.

Se službami M2B jsem celkově spokojen. Využíváme službu poskytnutí virtuálního sídla, dále také ekonomické služby a služby spojené s elektronickou datovou schránkou, a klienty jsme již několik let. Oceňuji dobrou komunikaci - jak s paní Zsigovou, tak i s paní Puterovou nebo Čuříkovou, fungující služby a schopnosti dohodnout se i u některých neočekávaných mimořádných situací, které bylo potřeba v průběhu let vyřešit. 

Mgr. Antonín Šubrt, konateľ

Keenteg s. r. o.

Služby spoločnosti M2B a.s. využívam už veľa rokov a s nimi spokojný. Pod jednou strechou som dostal komplexné služby od založenia spoločnosti až po služby virtuálneho sídla.

Peter Hulla, konateľ

4procurement s.r.o.

Služby spoločnosti M2B a.s. sme už využili niekoľko krát, vrátane služby virtuálneho sídla a to vždy s maximálnou spokojnosťou. Oceňujeme  ich ústretovosť a komunikáciu a môžeme ich služby len odporučiť.

Irena Chylová, konateľ spoločnosti

Matezz s.r.o.

Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť so službami a prístupom Vašej firmy.

Martin Bubeník, konateľ

Printmania s.r.o.

Služby virtuálneho sídla na adrese v Bratislave využívame už od roku 2014 a sme so servisom M2B a.s. veľmi spokojní. 

Ing. Filip Znamenák, konateľ

Oľga Németh, manažérka

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za výbornú spoluprácu. Služby sídla firmy pre naše dcérske spoločnosti využívame už niekoľko rokov, taktiež sme dostali odbornú pomoc v rámci nákupu viacerých spoločností. Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť a služby tejto firmy ďalej odporúčame. 

MOLDA s.r.o.

Freight Consulting s.r.o.

Od M2B a.s. som už využil založenie viacerých firiem, zápisy zmien do Obchodného registra a stále využívam služby virtuálneho sídla. Som spokojný a s čistým svedomím vás ďalej odporúčam.

Ing. Peter Komenda, MBA konateľ

Ing. Juraj Kočár, konateľ

Pre spustenie nového projektu sa vždy obrátim na spoločnosť M2B a.s.. Zápisy zmien ako i služby virtuálneho sídla sú tiež na najvyššej úrovni. Odporúčam.

3MAS s.r.o.

JELEN DRUMS, s.r.o.

V minulosti som si už ochrannú známku EÚ registrovala vo vlastnej réžií pre projekt FÍHA Tralala, no bolo to zdĺhavé a časovo náročné. Tak som sa pri registrácii druhej ochrannej známky EÚ rozhodla využiť služby M2B. Celý proces registrácie zastrešili oni a ja som sa mohla venovať môjmu podnikaniu a tvorbe nových klipov. Boli sme veľmi spokojní a budeme sa tešiť aj na ďalšiu spoluprácu. www.comfyshop.sk resp. http://www.fihatralala.sk/

Mgr. art. Martina Jelenová, konateľka

SophistIT, s.r.o.

Chceme sa ešte raz poďakovať sa veľmi ústretový prístup a profesionálne poskytnuté služby pri registrácii národnej ochrannej známky. Boli sme veľmi spokojní a určite sa na Vašu spoločnosť znovu radi obrátime. www.sophistit.com

Juraj Žabka, managing partner

RoyalDent s.r.o.

"Spoločnosť M2B a.s. nám sprostredkovala registráciu ochrannej známky. So spoluprácou sme nanajvýš spokojní a určite ich služby v budúcnosti ešte využijeme. Známku nám zaregistrovali v najkratšom možnom termíne. Výborná komunikácia a všetko prebehlo bez problémov. Každému môžeme len odporučiť." www.royaldent.sk 

MDDr. Jakub Jánošík, manažér

KRAUSE Mental Clinic s. r. o.

Pre spoluprácu so spoločnosťou M2B a.s. som sa rozhodol už pri štarte podnikania Môžem skonštatovať, že hodnoty, ktoré sú aj pre mňa a moju spoločnosť veľmi dôležité (odbornosť a ľudskosť) spoločnosť M2B a.s. splnila už v tomto štádiu nadštandardne. Aktuálne spolupracujem so spoločnosťou M2B a.s. aj v rovine vedenie účtovníctva a významne oceňujem empatický prístup, ktorý v sebe nesie aj pridanú hodnotu odbornosti a najmä kompetentnosti, vďaka ktorej sa cítim iste z hľadiska správneho vedenia účtovných služieb. 

PhDr. Robert Krause, PhD. CEO

POMAKS s.r.o.

Chceli by sme vysloviť poďakovanie spoločnosti M2B a. s. za služby spojené so zápisom zmien v obchodnom registri. Oceňujeme rýchlosť, odbornosť a príjemnú komunikáciu.

Prof. Ing. Jozef Gašparík, PhD. - konateľ spoločnosti

UWS, spol. s r.o. „v likvidácii“

Pri likvidácii našej spoločnosti prostredníctvom M2B a. s. oceňujeme vysokú profesionalitu činností, ktoré táto spoločnosť vykonávala, jednak s príslušnými úradmi a aj s našou firmou. Nevieme si ani len predstaviť, ako by sme našu spoločnosť likvidovali bez tejto služby. Celý priebeh likvidácie nám dával pocit absolútnej spoľahlivosti v úspešné zavŕšenie procesu likvidácie spoločnosti.

Ing. Miroslav Pavelka - konateľ UWS, spol. s r.o. „v likvidácii“

KALOPSIA SE

Môjho klienta zaujali výhody Európskej akciovej spoločnosti. Ako najjednoduchšiu formu obstarania spoločnosti sme zhodnotili kúpu už hotovej ready made SE.  Kúpa prebehla rýchlo a hladko. Všetko bolo výborne zorganizované. Kúpu ready made SE od M2B a.s. odporúčam. 


doc. PhDr. Zoltán Rózsa, PhD., www.rozsa.sk

NOVATURIENT SE

Kúpa ready made Európskej spoločnosti prebehla rýchlo a tak ako bolo deklarované na webstránke a v ďalšej komunikácii. Určite sa aj v budúcnosti obrátim na spoločnosť M2B a.s., ak budem potrebovať niektorú zo služieb, ktoré poskytujú. Môžem len odporučiť. Ďakujem! 

Ing Pavol Pihorňa, predseda predstavenstva NOVATURIENT SE