Vybrané referencie

POMAKS s.r.o.

Chceli by sme vysloviť poďakovanie spoločnosti M2B a. s. za služby spojené so zápisom zmien v obchodnom registri. Oceňujeme rýchlosť, odbornosť a príjemnú komunikáciu.

Prof. Ing. Jozef Gašparík, PhD. - konateľ spoločnosti

UWS, spol. s r.o. „v likvidácii“

Pri likvidácii našej spoločnosti prostredníctvom M2B a. s. oceňujeme vysokú profesionalitu činností, ktoré táto spoločnosť vykonávala, jednak s príslušnými úradmi a aj s našou firmou. Nevieme si ani len predstaviť, ako by sme našu spoločnosť likvidovali bez tejto služby. Celý priebeh likvidácie nám dával pocit absolútnej spoľahlivosti v úspešné zavŕšenie procesu likvidácie spoločnosti.

Ing. Miroslav Pavelka - konateľ UWS, spol. s r.o. „v likvidácii“

KALOPSIA SE

Môjho klienta zaujali výhody Európskej akciovej spoločnosti. Ako najjednoduchšiu formu obstarania spoločnosti sme zhodnotili kúpu už hotovej ready made SE.  Kúpa prebehla rýchlo a hladko. Všetko bolo výborne zorganizované. Kúpu ready made SE od M2B a.s. odporúčam. 


doc. PhDr. Zoltán Rózsa, PhD., www.rozsa.sk

NOVATURIENT SE

Kúpa ready made Európskej spoločnosti prebehla rýchlo a tak ako bolo deklarované na webstránke a v ďalšej komunikácii. Určite sa aj v budúcnosti obrátim na spoločnosť M2B a.s., ak budem potrebovať niektorú zo služieb, ktoré poskytujú. Môžem len odporučiť. Ďakujem! 

Ing Pavol Pihorňa, predseda predstavenstva NOVATURIENT SE

NEFELIBATA SE

Vzhľadom k nedostatku času a komplikovanosti založenia SE, sme sa rozhodli nášmu zahraničnému klientovi odporučiť kúpu už hotovej ready made SE. Komunikácia z vašej strany bola adresná, celý proces predaja prebehol tak ako bol na začiatku deklarovaný. Spoluprácu s M2B a.s. si pochvaľujem a odporúčam aj ďalším kolegom.  

Mgr. Marek Holečka, advokát

Lifecycling s. r. o.

Vaše služby vedenie účtovníctva využívam viac ako 5 rokov a som nimi veľmi spokojný.

Rastislav Zoller - konateľ spoločnosti

BCL HOLDING s. r. o.

S účtovnými službami  vašej firmy som veľmi spokojný. 

Matúš Bucala - konateľ spoločnosti

Ivarom s.r.o.

Nakoľko som bola veľmi spokojná so založením spoločnosti, rozhodla som sa využívať i vaše účtovné služby. Komunikácia je výborná, dodržujtete vopred dohodnuté termíny, čo nie je v dnešnej dobe štandardnom. Želám veľa úspechov 

MVDr. Ivana Knotková - konateľ spoločnosti

KUNERTE s.r.o.

Dobry den p.Mizerak,

samozrejme a s potešením Vám zašlem referencie , nakoľko spolupráca so všetkými členmi vašej firmy je nadštandardná a v mnohých ohľadoch viac ako ,, friendly to customer,,.

Referencia:

Ako zákazník komunikujúci v automobilovom priemysle zo spoločnosťami ako Porsche AG, Audi AG a Volkswagen AG na platforme B2B vysoko oceňujem komunikáciu, jednanie a systém práce spoločnosti M2B a.s.

,,Každy zákazník by si prial takého dodávateľa služieb akým je M2B

Erik Kunert - konateľ spoločnosti

Best Art, s.r.o.

Spoločnosť M2 Business s.r.o. mi odporučil brat, ktorý využil ich služby pri založení a virtuálnom sídle dvoch spoločností a som mu za to povďačný. Založenie spoločnosti bolo bezproblémové. Následne sme nadviazali i spoluprácu v oblasti vedenia účtovníctva a som s ich službami veľmi spokojný. Môžem ich len odporučiť.

Martin Kočnár, konateľ www.best-art.sk

High Impex Spedition & Logistik s.r.o.

Nakoľko úspešne podnikáme v špedícii v Maďarsku, logickým krokom bolo rozšírenie do ďaľších krajín. Na základe možnosti komunikovať I v maďarčine a nemčine a referencií od partnerov, sme sa rozhodli pre spoločnosť M2B a.s. Keďže sme nemali čas chodiť po úradoch, rozhodli sme sa pre kúpu ready made spoločnosti, rovno registrovanej k DPH, nakoľko platcovstvo DPH je v našom odvetví podmienkou. Všetko prebehlo tak ako bolo dohodnuté. Aktuálny využívame i služby virtuálneho sídla ako i komplexné vedenie účtovníctva a právneho a daňového poradenstva. Firmu ďalej odporúčam svojim známym.

Anett Szabina Lenner

LUSAKA s.r.o.

Nakoľko podnikám v medzinárodnom obchode s autami a nemám veľa času rozhodol som sa kúpiť od Vás rovno ready made spoločnosť registrovanú k dph. Bol som spokojný, a tak využívam i vaše služby vedenia účtovníctva. Aktuálne mi predávate spoločnosť v českej republike, kde mi zabezpečujete i sídlo ako i vedenie účtovníctva. Všetko čo potrebujem, na jednom mieste, odporúčam Vás ďalej mojim obchodným partnerom.

Gergely Sándor Gergelyfi - konateľ spoločnosti

MADEIRA s. r. o.

Po kúpe readymade spoločnosti cez spoločnosť M2B a. s. využívame účtovný servis vo vašej spoločnosti. Sme spokojní a ceníme si aj rady ktoré nám poskytujete v daňovej a účtovnej oblasti. Vaše účtovné služby odporúčam všetkým záujemcom.

Peter Pánis - konateľ spoločnosti

TEXOL Slovakia s. r. o.

Po kúpe readymade spoločnosti, kde všetko prebehlo ako bolo deklarované, sme sa rozhodli aj pre vedenie účtovníctva vo vašej spoločnosti M2B a. s. Využívame vaše služby dva roky a spolupráca je bezproblémová. Sme veľmi spokojní a odporúčame Vás našim partnerom uvažujúcim nad podnikaním v SR.

Peter Landyš - konateľ spoločnosti

Sky Carpet Slovakia s.r.o.

Nakoľko som bol s kúpou spoločnosti od Vás spokojný, rozhodol som sa využiť i vaše služby vedenia účtovníctva. Celá komunikácia je na vysokej úrovni, v podstate len Vám odovzdám doklady a podpíšem vami pripravené priznania a výkazy. Vaše služby v oblasti vedenia účtovníctva a predaja spoločností môžem len odporučiť všetkým klientom, ktorý potrebujú komunikovať v nemčine za slovenské ceny.

Wolfram Schmidt - konateľ spoločnosti

Johan Enviro s. r. o.

Naša spoločnosť Johan ENVIRO s.r.o. využíva služby virtuálnej kancelárie spoločnosti M2B a.s. a vďaka bezproblémovému priebehu poskytovania tejto služby sa rozhodla pre spoluprácu i v oblasti vedenia účtovníctva. Naša spolupráca trvá už od roku 2012 a je úspešná. Ďakujeme

Patrícia Kolárová - konateľ spoločnosti

Corner SK spol. s r.o.

„Dlhodobú spoluprácu s  M2B a. s. hodnotíme pozitívne a s kvalitou poskytnutých služieb sme vždy spokojní.

Ing. Július Chládek, General Manager, CORNER SK spol. s r. o.“.​ Ing. Július Chládek, General Manager, CORNER SK spol. s r. o.“.​

www.archstyl.com

V našej firme si zakladáme na profesionálnom prístupe a prvotriednych službách. Rovnaký prístup požadujeme i od dodávateľov. Služby M2B a. s. splnili moje očakávania a bol som veľmi spokojný. Odporúčam.

Juraj Krč - konateľ spoločnosti Juraj Krč - konateľ spoločnosti

TRAVERT s.r.o.

Využil som služby M2B a. s. pri štarte podnikania a všetko prebehlo ako bolo deklarované. V súčasnosti využívam i vedenie účtovníctva. Som spokojný.

Vladimír Jakáb - konateľ spoločnosti

REBRAND s.r.o.

So službami M2B a.s. som bol mimoriadne spokojný. Založenie firmy prebehlo profesionálne, rýchlo a výhodne. Vyzdvihol by som ešte ľudský prísľub a ochotu vášho personálu.

Vladimír Šimončič - konateľ spoločnosti Vladimír Šimončič - konateľ spoločnosti