Virtuálne sídlo firmy

Virtuálne sídlo v Bratislave je ideálne pre podnikateľov z celej SR, ktorí túžia po anonymite, ktorú sídlo firmy v Bratislave kde sídlia desaťtisíce firiem prináša. Pre začínajúcich podnikateľov virtuálne sídlo v sebe spája výhody - prenajatej kancelárie a sídla firmy v byte či dome. Využitím tejto služby od nás získate sídlo firmy v novostavbe na lukratívnej adrese v Bratislave a na stretnutie s klientmi môžete využívať reprezentatívne zasadačky. O prichádzajúcu poštu sa vám postará profesionálne vyškolený personál a o každej doručenej zásielke vás budeme informovať emailom, skenom obdržanej obálky a sms správou. Zároveň oddelíte svoj osobný a pracovný život - iný trvalý pobyt a iné miesto podnikania.

Poplatok za služby virtuálneho sídla je až 10 - násobne nižší ako klasický prenájom kancelárie. Ak túžite po anonymite, ktorú sídlo firmy v Bratislave poskytuje, nepotrebujete sa s klientmi stretávať každý deň a chcete ušetriť služba virtuálneho sídla je pre vás ideálnou voľbou.

Aké sú výhody virtuálneho sídla?

Stiahnite si tento ebook zdarma

Virtuálne sídlo v Bratislave a výhody ponuky M2B.sk

 1. Anonymita Vašej firmy v hlavnom meste - V Bratislave majú sídlo desaťtisíce firiem a pravdepodobnosť náhodnej daňovej či inej kontroly je tu až 100-krát nižšia ako v iných mestách. Mnoho klientov, aj keď vlastní podniky a viacero nehnuteľností v menších mestách, je "nútených" využívať služby virtuálneho sídla v Bratislave. Majú tu kľud od opakovaných a často neoprávnených návštev daňových úradníkov a môžu sa venovať svojmu podnikaniu. Nepísaným pravidlom je, že pokiaľ v Bratislave nežiadate o odpočet DPH a nikto vás "neudá" nie je dôvod na návštevy daňových či iných úradníkov. 
 2. Sídlo firmy v Bratislave pôsobí dôveryhodnejšie a zvyšuje prestíž firmy - sídlo firmy v Bratislave na mnohých spotrebiteľov pôsobí lepšie a dôveryhodnejšie ako sídlo firmy v iných častiach východného, južného či severného Slovenska. Využite možnosť kombinácie - lukratívne a dôveryhodné sídlo firmy v Bratislave a nízke prevádzkové náklady v inom meste. 
 3. Nízke mesačné náklady - mesačné náklady na zriadenie služby virtuálneho sídla sú v Bratislave až 10x nižšie ako pri klasickom prenájme - cena začína už od 29€ mesačne.
 4. Výborná adresa sídla vašej firmy - Virtuálne sídla v Bratislave z našej ponuky sú v centrách mestských častí, na výborných adresách. V ponuke máme sídla v každej mestskej časti - Bratislava 1,2,3,4,5.
 5. Nehnuteľnosti z ponuky sú nadštandardné novostavby- okrem toho, že všetky priestory sú na výborných adresách - všetky priestory z našej ponuky sú nádherné novostavby. 
 6. Reprezentatívne rokovacie miestnosti s kompletným vybavením - klienti, ktorí využívajú službu virtuálneho sídla môžu v prípade potreby využiť naše vlastné zasadacie priestory na stretnutie s partnermi či zamestnancami štátnej správy. Wifi pripojenie, nápoje bez obmedzenia, projektor, flipchart sú u nás štandardom. 
 7. Profesionálna správa vašej pošty - poštu, ktorá je adresovaná vašej firme, profesionálne spravuje vyškolený personál. O každej prevzatej zásielke ste informovaný emailom, skenom obálky a sms správou. Následne vám je pošta zaslaná na vami uvedenú adresu alebo založená a pripravená na odovzdanie. 
 8. Sme priamo vlastníkmi nehnuteľností - nehnuteľnosti z našej ponuky priamo vlastníme a teda vám vieme garantovať dlhodobé poskytovanie služby virtuálneho sídla
 9. Len zdravé firmy na našich adresách - na našich adresách sa nachádzajú len „zdravé“ firmy. Nemusíte sa báť že vašu firmu usídlime na adrese, kde sú stovky až tisíce firiem s dlhmi z fúzií či s konateľmi, tzv. bielymi koňmi. Takúto štandardnú skladbu klientov majú poskytovatelia sídiel, ktorý si mesačne účtujú nereálne ceny 5-10 euro a tak sú adresy týchto sídiel veľmi príťažlivé pre firmy, ktoré sú na "odpis". 
 10. Oddelenie osobného a pracovného života - Umiestniť sídlo firmy v byte alebo rodinnom dome aj z dôvodov uvedených v našom ebooku neodporúčame. Naopak výrazne každému najmä začínajúcemu podnikateľovi odporúčame za symbolický poplatok hneď od začiatku oddeliť adresu sídla jeho spoločnosti a trvalého pobytu. 
 11. Vážime si vernosť - klienti, ktorí si u nás objednajú viacero služieb automaticky získavajú výrazné zľavy až vo výške 300€. 

Virtuálne sídlo v Bratislave - aktuálna ponuka

AdresaBancíkovej ul. - odporúčame Trhová ul.Zámocká ul.
Mesačný popl. - viazanosť 12 mes. / 24 mes.39 € / 29 € 49€ / 39 €79 € / 69 €
Pošťová schránka, notifikácie, správa pošty13 €13 €13 €
ObvBA 2BA 4BA 1
ObjednávkaObjednať   Objednať   Objednať   
Fotografie virtuálnych sídiel

Virtuálne sídlo - klienti, ktorí najčastejšie využívajú výhody tejto služby

 1. Podnikatelia z celého Slovenska - Pre týchto klientov je dôležitá najmä prestíž a anonymita, ktorú získajú sídlom firmy v Bratislave, kde sú desaťtisíce firiem a teda pravdepodobnosť náhodných a zbytočne častých kontrol z rôznych úradov je minimálna. 
 2. Majitelia eshopov z celej SR - pre týchto klientov je zaujímavá prestíž a image sídla firmy v Bratislave - aj keď svoje eshopy riadia z okresných miest na severnom či východnom slovensku - klienti vidia ako sídlo spoločnosti bratislavskú adresu a to v nich vzbudzuje väčšiu dôveru. 
 3. Profesie, ktorým stačí k práci počítač - týmto klientom k prací stačí reálne počítač a telefón, no chcú mať sídlo firmy na vhodnej adrese a pre občasné stretnutia s klientmi chcú použiť reprezentatívne zasadacie priestory namiesto nevhodných kaviarní. Niekoľko z našich klientov je z radov architektov, účtovníkov, finančných sprostredkovateľov, programátorov a iných poradenských profesií. 
 4. Začínajúci podnikatelia - Samozrejme na začiatku podnikania je dôležité eliminovať náklady. Je preto rozdiel platiť 250€ za prenájom staršej ošarpanej kancelárie 20m2 alebo investovať 40€ do virtuálneho sídla a 60€ mesačne do prenájmu zasadacích priestorov v rozsahu 6 hodín. Vo finále začínajúci podnikateľ ušetrí 150€, klienti ho na adrese virtuálneho sídla ľahko nájdu a vďaka atraktívnym priestorom určite zanechá na nich lepší dojem. 
 5. Klienti zo zahraničia  - úspešné firmy samozrejme potrebujú a chcú rásť aj do ďalších štátov, no často potrebujú len lokálnu spoločnosť a kontaktnú adresu. Všetko ostatné riadia zo svojej centrály v domovskom štáte. Pre nich je virtuálne sídlo a služby s ním spojené ideálna voľba ako pôsobiť na ďalšom trhu bez zbytočných investícií.  
 6. Klienti s históriou v konkrétnej metskej časti Bratislavy - títo klienti mali a chcú mať sídlo v konkrétnej mestskej časti Bratislavy keď sa z dôvodu rozrastania alebo zmeny prenájmu presúvajú do inej časti Bratislavy, nakoľko im napríklad vyhovuje daňový úradník alebo majú k tomu iný dôvod. 
 7. Klienti tráviaci prevažnú časť roka v zahraničí - pokým sú títo naši klienti v zahraničí vďaka nášmu servisu a notifikáciach o doručenej pošte prípadne vďaka jej skenovaniu majú dokonalý prehľad o korešpondencií, ktorú ich slovenská firma obdrží. 
 8. Prípadne iné dôvody, vďaka čomu je pre každého z vás táto služba zaujímavá 

Zvýhodnená ponuka: ZĽAVA 200 €!

Ak si u nás objednáte virtuálne sídlo máte nárok na zľavu 200€ na kúpu ready made firmy ( s.r.o., a.s. alebo SE) z našej ponuky. Vďaka takto výraznej zľave získate máte možnosť nákupu ready made s.r.o. z našej ponuky už od 399€. 

Referencie klientov, ktorí využívajú služby M2B

Vybrané referencie

M2B v mediách

Mám záujem o virtuálne sídlo

Odoslanie kontaktného formulára nie je objednávkou ale prejavením seriózneho záujmu o využitie našich služieb. Obratom Vás budeme kontaktovať a dohodneme sa na ďalšom postupe. Údaje, ktoré zadáte do tohto formulára spracúvame iba za účelom vybavenia Vašej konkrétnej požiadavky. Bližie informáci o spracovaní osobných údajov nájdete tu.

Vyberte si adresu: