Preventívne zatvorenie centrály M2B od 16.3.2020

13. Marec 2020
Novinky

Milí naši klienti a partneri, 

Vzhľadom k momentálnej situácii ohľadom vírusu COVID-19 nielen na Slovensku, ale na celom svete, sme sa rozhodli ako všetky zodpovedné firmy prijať ochranné opatrenia. 

Snažíme sa brať vzniknutú situáciu vážne a nič nepodceňovať, nakoľko ide predsa o zdravie nás všetkých.

V rámci zastavenia prenášania vírusu COVID-19 sme sa rozhodli našu centrálu na Bancíkovej ulici 1/A v Bratislave  ZATVORIŤ od pondelka 16. marca 2020 až do odvolania. 

V prípade, že máte záujem o hocijakú z našich služieb, prosím, kontaktujte nás prioritne cez kontaktný formulár a ak to bude možné poskytneme Vám naše služby na diaľku prostredníctvom Home Office. 

Účtovné služby poskytujeme naďalej prostredníctvom Home Office bez obmedzenia a klientov využívajúcich službu virtual office sme už informovali individuálne. 

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu, 

s pozdravom 

Ondrej Mizerák 


Bol pre vás tento článok užitočný?
Zdieľajte ho s priateľmi.

Prihláste sa na odber noviniek

AUTOR ČLÁNKU

Ing. Ondrej Mizerák M. Sc.

Ondrej je absolventom Münster University of Applied Sciences a Univerzity Tomáše Bati ve Zlíne. Doteraz rozbehol tri úspešné projekty. Dva z nich konzultačnú firmu v oblasti el. podpisov a stavebno - obchodnú firmu predal, aby sa mohol venovať M2B a.s.. Tu zodpovedá za celkovú orgranizáciu, spoluprácu s partnermi, obchod, marketing. Je ženatý, má 2 deti a žije v Bratislave. Je optimista milujúci pohyb. Jeho knižnicu tvoria knihy Briana Tracyho, Dale Carnegieho, Roberta Kiysakiho, Robina Sharmu, Richarda Bransona či Simona Sineka. 

Ďalšie články z kategórie Novinky

Ďalšie články z kategórie Novinky