Predmet ponuky: Predaj celého OP
Predmet podnikania: Gastronómia, reštaurácie
Dôvod predaja: Odchod majiteľov do zahraničia

Nie je možné Prejaviť záujem
Predaná

Predaj tejto spoločnosti je ukončený. 

Samotný predaj sa nakoniec nezrealizoval napriek tomu, že v priebehu 1 mesiaca od spustenia predaja sa podarilo vygenerovať 2 serióznych záujemcov, ktorí sa aj s majiteľmi stretli, potvrdili bonitu a potrvdili záujem. 

Dokonca sa nám podarilo predajnú cenu navýšiť o 30% oproti pôvodným predstavám majiteľov. 

Počas rokovaní sa však zmenila životná situácia majiteľov a rozhodli sa si Bistro Paradajz aj naďalej ponechať. 

Férovo a korektne sa dohodli na kompenzácií aj s našou spoločnosťou aj so záujemcami o kúpu spoločnosti čo je prevajom ich férového prístupu a čestnosti. 

Teda aj dnes - si v Bistro Paradajz môžete vychutnať tie najlepšie Burgre v Senci ako je v referenciách nižšie a pôvodní majitelia a personál sú toho zárukou. 

Web: www.paradajz.sk 

Spustenie spolupráce: 9/2021

Ukončenie spolupráce: 11/2021


Ak máte záujem o pomoc s predajom vašej firmy či prevádzky - kontaktujte nás prosím na: info@m2b.sk s popisom vašej firmy, vašimi kontaktnými údajmi vrátane tel. čísla a my sa vám obratom ozveme späť. 


Základné zameranie firmy: 

Pre podnikateľov v gastro odvetví máme exkluzívne iba u nás v M2B a.s. na predaj novú, veľmi zaujímavú spoločnosť.

Predmetom predaja je jedinečné bistro Paradajz nachádzajúce sa na Slnečných jazerách v Senci. Táto firma je príkladom toho, že ak máte elán a chuť dodávať kvalitné jedlo za rozumné ceny a viete sa prispôsobiť zmenám a okolnostiam, tak aj dnes je možné z nuly vybudovať úspešné gastro zariadenie.

Bistro Paradajz bolo otvorené koncom roka 2018 – len rok a pol pred začiatkom pandémie. Za tak krátky čas si vďaka jedinečným chutiam a receptúram vybudovalo na celom západnom Slovensku vynikajúce renomé. Dôkazom je viac ako 800 pozitívnych hodnotení na bistro.sk či iných platformách ako Tripadvisor s hodnotením užívateľov 4,9/5, resp. 5/5.

Vďaka adaptácií a rýchlemu rozvozu, situovania bistra Paradajz v nádhernom prostredí prírody Slnečných jazier hneď pri kempe (kde ľudia pracujúci formou homeoffice trávia omnoho viac času ako pred Covid; predtým ráno cesta smer BA a návrat podvečer) a rozšíreniu pozitívnych referencií, obraty tejto firmy na rozdiel od mnohých iných prevádzok počas pandémie skokovo narástli. Obraty firmy kontinuálne každý rok rastú cca o 25%, teda firma je výborne rozbehnutá. Dôvodom predaja je ešte stále mladý vek majiteľov - ich chuť opäť odcestovať do zahraničia na dlhšie obdobie.

Predmet predaja:

Bistro Paradajz situované na Slnečných jazerách v Senci  s pripravenými podkladmi pre zriadenie franšízy a rozvoj tohto konceptu po celej SR.

Majetok spoločnosti:

Nehmotný majetok:

 • Unikátne Logo ´Paradajz´ s vlastným zakúpeným Fontom, ktorého ideou je “Burger” ako zapadajúce slnko nad hladinou vody a má symbolizovať slobodu, rovnosť a čerstvosť z jedál ktoré Paradajz ponúka.
 • Webovú doménu s hostingom, spolu s objednávkovým systémom Restaumatic na adrese: www.paradajz.sk
 • Dobré meno tohto Bistra, ktoré sa šíri po západnom Slovensku a mnoho ľudí nás navštívi na odporúčanie niekoho iného. 
 • Kvalitu jedla a vizuálnu príťažlivosť ako aj kvalitný servis je možné si overiť prostredníctvom recenzií a profilov na bistro.sk, tripadvisor, facebooku či instagrame. Všetky sociálne siete sú, samozrejme, tiež predmetom predaja.
 • Dodávatelia a receptúry s manuálmi pre naše jedlá a unikátny jedálny lístok sú, samozrejme, predmetom predaja.
 • Okrem súčasného jedálneho lístka je súčasťou predaja aj mnoho ďalších sezónnych jedál.
 • Súčasťou predaja je systém práce na prevádzke, náplň práce, presný systém riešenia prípadných krízových situácií atď. – prehľadné a presné manuály na všetko potrebné.
 • Veľká hodnota je v databáze klientov z bistro.sk a paradajz.sk, v získaných referenciách a v už vybudovaných sociálnych sieťach.
 • Prevádzku na Bistre s cca 800 reálnymi hodnoteniami s priemerom 4,9/5 link: https://www.bistro.sk/paradajz/
 • Firemný profil na Instagrame s 2700 followermi – link: https://www.instagram.com/burgerparadajz/
 • Firemný profil na Facebooku s 1600 followermi – link: https://www.facebook.com/burgerparadajz
 • Tripadvisor hodnotenia v regióne Senec s hodnotením 5/5 – link: https://lnk.sk/esh6

Hmotný majetok: v hodnote cca 10 000 Eur

 • Rozvozové autá ( Peugeot 206, Fabia 1)
 • Objednávkový systém Portos s hardvérovým vybavením na Bare a v Kuchyni
 • Retro kávovar Brasilia
 • Tovarové položky baru a inventár baru, štýlové barové sedenie so stolmi
 • Kuchynské vybavenie: Veľkoplošný plynový gril ´RedFox´, Fritéza 2x 8l, Fritéza 1x 6l, 2x chladiaca vitrína (120 cm a 150 cm)
 • Nerezové pulty, nerezová polica
 • 6x chladnička
 • 1x veľká truhlicová mraznička
 • 1x stojanová mraznička
 • Inventár a vybavenie kuchyne (hrnce, gastro nádoby, pomôcky na prípravu a výdaj jedál)
 • Tovarové položky kuchyne a obalových materiálov 

Ekonomika spoločnosti :

Bude prediskutovaná s konkrétnymi záujemcami. Dôležitá informácia pre záujemcu je, že návratnosť investície je mimoriadne krátka – približne 12 – 18 mesiacov. 

Personálne obsadenie:

6-10 zamestnancov – v závislosti od toho, či je letná sezóna alebo zimná sezóna

Adresáti ponuky:

 • Podnikatelia z Bratislavy alebo Senca, ktorí majú záujem prevziať Bistro Paradajz s výborným renomé, zabehnutou klientelou a zamestnancami. V predajnej cene sa začínajúcemu podnikateľovi určite nepodarí získať pozitívne referencie - konkrétne 800+ na bistro.sk, zamestnancov, vytvoriť optimalizovaný jedálny lístok, receptúry atď. Ambicióznemu podnikateľovi postačí len nadviazať na to, čo dnes súčasným majiteľom funguje a investíciu má vrátenú v priebehu 12 mesiacov. Ak by aj on v bistre pracoval, cca 18 mesiacov ak nechá varenie na zamestnancov a on sám bude len na chod firmy dohliadať.
 • Investor – podnikateľ v gastre, ktorý uchopí a vycíti potenciál tohto konceptu tak, ako vycítili mnohí iní pred ním (sieť SVK franšízy Regal Burger a nové jedlá ako poké, atď) a v investícii uvidí a, samozrejme, po ochutnaní jedál a osobnej skúsenosti vycíti obrovský potenciál v rozvoji franšízy.
 • Prevzatie súčasného Bistra a neskôr otváranie ďalších prevádzok v Bratislave, Nitre, Košiciach. Chuť týchto burgerov je naozaj jedinečná a má obrovský potenciál.

Názor M2B na základe osobnej skúsenosti a obhliadky:

Ako všetky nami v súčasnosti predávané projekty, firmy a prevádzky aj Bistro Paradajz sme osobne navštívili. Môžeme povedať, že ide o najlepší burger aký sme kedy jedli. Majitelia sú príjemní chalani/páni, ktorí vedia ako za rozumné peniaze dodať nadštandardne kvalitné jedlo a v prípade osobnej návštevy k nemu pridať aj úsmev a pocit, že ste u nich vítaný, v prípade rozvozu zase krásne balenie a rýchle doručenie. Nás presvedčili. Treba prísť ochutnať jedlo, porozprávať sa o ekonomike. Podľa nás, ak má niekto ambíciu podnikať v gastre, ide o zaujímavú investičnú príležitosť.

Predávaná firma je výborne rozbehnuté Bistro, kde vidieť, že majitelia pred jeho otvorením nabrali skúsenosti v zahraničí a vedia ako pripraviť kvalitné jedlá, poskytnúť k nim kvalitný servis v prípade osobnej návštevy alebo rýchle doručenie v prípade rozvozu.

Zároveň zážitok a spokojnosť v gastronómii sa okrem chuti jedla posudzuje aj prostredníctvom vizuálnej stránky jedla, prevádzky, obalov, oblečenia a celkového konceptu. Tým, že jeden z majiteľov má blízko k dizajnu má tento koncept po tejto stránke zvládnutú dokonale. Spomeňme perličku – vlastný zakúpený font písma v logu.

Premyslený koncept okrem spokojných klientov, ktorí sú ochotní zdieľať nadšenie a referencie musí generovať pravidelné zaujímavé mesačné príjmy. To predávaná spoločnosť a koncept spĺňa do bodky.

Exkluzívny predajca M2B a.s.:

Naša spoločnosť M2B a.s. pôsobí v oblasti predaja firiem od roku 2009 so stovkami spokojných klientov. Pozitívne hodnotenia máme nielen od koncových klientov - nových majiteľov spoločností ale aj spolupracujúcich partnerských advokátskych či účtovných kancelárií - stačí si prečítať naše referencie. 

Prejavenie záujmu a získanie ďalších informácií: 

V prípade záujmu o viac informácii prosím použite tlačidlo Rezervovať/Prejaviť záujem alebo napíšte e-mail na mizerak@m2b.sk s prípadnými otázkami. Dôležité je vždy uviesť vaše celé meno, tel. číslo, akú firmu zastupujete a ideálne či ste priamym záujemcom alebo zastupujete niekoho iného.  My sa vám ozveme a dohodneme sa na ďalšom postupe, zorganizujeme stretnutie s majiteľom atď.

Fotogaléria jedál a recenzií. 

Recenzie si viete overiť aj na sociálnych sieťach alebo si ich overte osobne: