Cena: 499000 €
Predmet podnikania: Nehnuteľnosti na predaj
Lokalita: Turčianske Teplice

Prejaviť záujem
Voľná

Máme pre vás na predaj veľký pozemok v nádhernom kúpeľnom meste Turčianske Teplice, na ktorom v bolo v minulosti vydané stavebné povolenie na výstavbu 75 bytov. 

Na pozemku s výmerou 5225 m2 nachádzajúcom sa v širšom centre mesta je postavená z časti jednopodlažná a z časti dvojpodlažná budova. Pokojnou pešou chôdzou sa z pozemku dostanete do centra Turčianskych Teplíc vzdialeného asi 500 metrov za 5 minút, prípadne autom budete v centre pozostávajúcom z Kúpeľov Turčianske Teplice, Pešej zóny a nádherného Parku Slávy za 2 minuty.

Základné parametre predávanej nehnuteľnosti: 

• Na predaj je k dispozícii pozemok praktického obdĺžnikového tvaru o veľkosti 5225 m2 

• Na pozemku je postavená 1- podlažná a cca v ¼ plochy 2-podlažná budova so zastavanou plochou približne 3000 m2 

• Pri pozemku sú všetky k výstavbe potrebné siete s dostatočnými kapacitami – voda, elektrina, plyn, kanalizácia

Využitie pozemku a budovy: 

• Developerský projekt – bytový / apartmánový dom Na pozemok bolo v minulosti vydané právoplatné stavebné povolenie na Polyfunkčný bytový dom so 70 bytmi a komerčnými priestormi. 

ÚPI je nezmenená a k dispozícií na vyžiadanie v našej kancelárií a modernizovaný projekt v podobnom rozsahu je možné realizovať aj v súčasnosti.

V predajnej cene je zahrnutá kompletná projektová dokumentácia k projektu.

Medzi alternatívne možnosti využitia patria:

• Realizácia developerského projektu apartmánového domu v menšom rozsahu napr. do 3 NP alebo rozdelenie projektu na 2 fázy. 

• Realizácia a prestavba budovy na radovú zástavbu, alebo výstavba menších ubytovacích buniek/ apartmánov 60 m2 s predzáhradkou na predaj či dlhodobý prenájom.

 • Dom dôchodcov 

• Obchodné centrum 

• Nehlučná resp. neprašná výroba, 

• Služby a podobne

Turčianske Teplice Mesto Turčianske Teplice, ktorého spádová oblasť má približne 25 000 obyvateľov patrí k najstarším kúpeľným mestám na Slovensku. Úspešne sa tu liečia choroby pohybové aparátu, nervové a onkologické choroby,choroby obličiek a močových ciest, ženské choroby a choroby tráviaceho traktu.

Centrum mesta tvoria práve Zlaté kúpele Turčianske Teplice, ktorým dominuje architektonický skvost a národná kultúrna pamiatka Modrý kúpeľ dnes nazývaný aj Zlatý kúpeľ alebo Royal Bath, ktorý je priamo prepojený s 5* hotelom Royal Palace Turčianske Teplice. V centre sa zároveň nachádza majestátny kúpeľný Park Slávy, kde si môžete dopriať dlhé prechádzky a patrí medzi kultúrne pamiatky. Jeho rozloha je úctyhodných 12 hektárov.

Viac informácií:

Na webstránke našej sesterskej realitnej kancelárie ZEBRA INVEST: https://www.zebrainvest.sk/neh...

Videoprezentácia danej nehnuteľnosti:

Prosím napíšte na mizerak@m2b.sk alebo prípadne zavolajte na tel. číslo 0945 999 555