JUDr. Marônek v rozhovore pre Hospodárske noviny

13. Jún 2014
Novinky

Hospodárske noviny 09.06.2014 v časti PODNIKANIE sa venovali téme daňových licencií a ich reálneho dopadu na podnikateľské prostredie. Danú tému je výborne a prakticky spracovaná. Pri väčšine článkov bola použitá ako hlavný zdroj informácií práve webstránka našej spoločnosti M2 Business s.r.o. - m2b.sk na čo sme patrične hrdí. Dodatočne pre dovysvetlenie detailov, podnetov na zlepšenie a súvislostí požiadala pani redaktorka o rozhovor majiteľa našej spoločnosti M2 Business s.r.o. pána JUDr. Marônka, na čo sme taktiež náležite hrdí.

Dlhodobo publikujeme články a rady k téme daňových licencií - likvidácii, konkurzov, fúzií a odpredaja starších či novších spoločností nielen na webstránke našej spoločnosti m2b.sk ale ina webstránke pre podnikateľov www.podnikam.sk. Obnovenie spolupráce s Hospodárskymi novinami je pre nás pozitívnym signálom zaznamenalo i veľmi pozitívne hodnotenie medzi našimi fanúšikmi na facebooku: www.facebook.com/m2business

V prípade ak máte spoločnosť, ktorú dlhodobo nevyužívate a rozmýšľate, ako podnikanie korektne ukončiť - zavolajte nám a podľa konkrétneho stavu vašej spoločnosti Vám navrhneme optimálne riešenie.

Kontakt: 0221 029 980

Bol pre vás tento článok užitočný?
Zdieľajte ho s priateľmi.

Prihláste sa na odber noviniek

Ďalšie články z kategórie Novinky

Ďalšie články z kategórie Novinky