ANNITEX - SLOVAKIA, s.r.o.

Chcem Vám poďakovať za kladné vybavenie mojej záležitosti a úspešný predaj mojej firmy. Doteraz som sa s takým profesionálnym a hlavne ľudským prístupom ešte nestretla. Prajem Vám len serióznych a príjemných klientov. 

Anna Miškeriková, bývalá konateľka a spoločníčka

KALOPSIA SE

Môjho klienta zaujali výhody Európskej akciovej spoločnosti. Ako najjednoduchšiu formu obstarania spoločnosti sme zhodnotili kúpu už hotovej ready made SE.  Kúpa prebehla rýchlo a hladko. Všetko bolo výborne zorganizované. Kúpu ready made SE od M2B a.s. odporúčam. 


doc. PhDr. Zoltán Rózsa, PhD., www.rozsa.sk

NOVATURIENT SE

Kúpa ready made Európskej spoločnosti prebehla rýchlo a tak ako bolo deklarované na webstránke a v ďalšej komunikácii. Určite sa aj v budúcnosti obrátim na spoločnosť M2B a.s., ak budem potrebovať niektorú zo služieb, ktoré poskytujú. Môžem len odporučiť. Ďakujem! 

Ing Pavol Pihorňa, predseda predstavenstva NOVATURIENT SE

NEFELIBATA SE

Vzhľadom k nedostatku času a komplikovanosti založenia SE, sme sa rozhodli nášmu zahraničnému klientovi odporučiť kúpu už hotovej ready made SE. Komunikácia z vašej strany bola adresná, celý proces predaja prebehol tak ako bol na začiatku deklarovaný. Spoluprácu s M2B a.s. si pochvaľujem a odporúčam aj ďalším kolegom.  

Mgr. Marek Holečka, advokát

TriGranit

Uvítali sme možnosť kúpiť "off the shelf" spoločnosť s registráciou platiteľa DPH, s minimálnym počtom transakcií a teda obmedzeným rizikom vyplývajúcim z histórie podnikateľskej činnosti. Je to významná úspora času a nákladov. Ďakujeme

Monika Zacharová, financial manager

PIERSON s.r.o.

Pre kúpu firmy už registrovanej k DPH som si vybral spoločnosť z ponuky M2B a.s. na základe pozitívnych referencií a bol som naozaj milo prekvapený. Poskytnutý servis bol na vysokej úrovni,všetky moje doplňujúce otázky boli obratom zodpovedané. So službami som bol veľmi spokojný.

JUDr. Peter Klenovič - konateľ spoločnosti

BagStyle s.r.o.

M2B a.s. som našiel na internete po dlhšom hľadaní ako zrušiť našu neaktívnu s.r.o. Podľa referencií som dúfal že som našiel tých pravých. A nemýlil som sa. Chceli sme zrušiť našu neaktívnu firmu, no po konzultácii s pánom Marônkom, nám navrhol lepšie riešenie, firmu predať. 

S akoukoľvek nejasnosťou mi vždy pomohli a objasnili situáciu a prebehlo to skvelo. Všetko prebehlo hladko a pohodlne, cez mail či telefón, do BA som cestoval len dvakrát. Oceňujem profesionalitu a ľudský prístup, akákoľvek nejasnosť mi bola vždy objasnená.

Neváhajte sa na nich obrátiť, vedia čo robia, a podľa mňa to robia dobre.

Patrik Vaškovič - bývalý konateľ

Akademik SK, s.r.o.

Spoločnosť M2B a. s. som našiel na webe. Veľmi rýchle sa mi ozvali a začali sme spolupracovať. Potreboval som predať s.r.o.

Boli trpezliví ku mne a poradili mi aké postupy mám urobiť aby moju spoločnosť mohli zobrať do ponuky. Osobne som do Bratislavy z Lučenca cestoval len dvakrát. Ostatná konzultácia prebiehala emailami a telefonicky.Chcem sa touto cestou ešte raz poďakovať odborný a ľudský prístup. Firmu a služby M2B a. s. odporúčam.

Milan Ďurbis - bývalý konateľ

Fit and beauty s.r.o.

So službami spoločnosti M2B a.s. som veľmi spokojná. Keďže som v podnikaní nováčik, rozhodla som sa obrátiť na profesionálov. Príprava zmluv a odkúpenie ready-made spoločnosti s.r.o. bolo veľmi rýchle, ja som len podpísala dokumenty a mohla som začať realizovať svoje podnikateľské plány. Využitie služieb tejto spoločnosti bolo určite správne rozhodnutie.

Zuzana Štefaňáková - konateľ spoločnosti

FITROservis s. r. o.

Spoločnosť M2 Business SK mi zrealizovala zápis zmien v obchodnom registri a následne som kúpil ready made s.r.o z jej ponuky.

Stačila jedna moja návšteva na podpis pripravených dokumentov a všetko prebehlo hladko a rýchlo.

Absolútna spokojnosť z mojej strany.

Peter Abrhám - konateľ spoločnosti

HANYA s.r.o.

Spoločnosť M2B a.s. sme si vybrali na základe množstva dobrých referencií a bolo to správne rozhodnutie. Kúpou ready-made spoločnosti sme ušetrili veľa času, všetky náležitosti spojené s kúpou spoločnosti boli vybavené za jeden deň. Kúpa prebehla rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Služby M2B a.s. sú na profesionálnej úrovni a môžeme ich len odporúčať.

Michal Olejník - konateľ spoločnosti

APK Consulting, s.r.o.

So službami spoločnosti M2 Business SK som bol spokojný.

Spoločnosť sprostredkovala odpredaj mojej s.r.o. Novému majiteľovi. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a z jednania zamestnancov som cítil skúsenosti a profesionalitu. Služby spoločnosti M2 Business odporúčam aj iným ľuďom.

Andrej Pavlík - bývalý konateľ

VA OENO s. r. o.

Potreboval som predať našu firmu. Keďže som s tým nemal žiadne skúsenosti, hľadal som niekoho, kto je na to odborne zdatný. Na internete som našiel spoločnosť M2B a.s. a po prečítaní jej referencií som ju oslovil. Bol som milo prekvapený, ako rýchlo, jednoducho a bez zbytočných prieťahov zorganizovali predaj našej s.r.o.. Chcel by som sa hlavne poďakovať za ich profesionálny a zároveň milý prístup. Po mojich len pozitívnych skúsenostiach sa teším na našu prípadnú ďalšiu spoluprácu a vrelo odporúčam služby poskytované na webstránke www.M2B.sk 

Ing. Slavomír Soják, bývalý konateľ

HABSBURG s.r.o.

K predaju nepotrebnej spoločnosti sme využili služby spoločnosti M2B.sk, ktorá zabezpečila sprostredkovanie predaja obchodného podielu s kompletným servisom podľa dohody. Vysoká miera profesionality, flexibility a ústretovosti zabezpečila bezproblémový prevod obchodného podielu. V prípade potreby by som v budúcnosti neváhal opäť osloviť rovnakú spoločnosť

Filip Bobrík, Bývalý konateľ

LEGAPO s. r. o.

Pri predaji našej s.r.o. sme boli spokojní vo všetkom a so všetkými vašimi službami. I napriek väčšej vzdialenosti, ktorá obmedzovala osobný kontakt predaj firmy prebehol k našej absolútnej spokojnosti. Ďakujeme. Sluzby M2 BUSINESS SK možem len odporučiť.

Peter Turčok, bývalý konateľ

Webnotion s.r.o.

Vďaka M2B a.s. sme mohli v relatívne krátkej dobe realizovať naše podnikateľské aktivity. Behom jedného týždňa nám spoločnosť pripravila všetky potrebné dokumenty a zmluvy týkajúce sa odkúpenia ready-made spočnosti s.r.o., z našej strany stačilo dokumenty podpísať. Služby M2B a.s. by som odporučil všetkým, ktorý jednoducho potrebujú založiť / odkúpiť spoločnosť bez zbytočných starostí.

Jakub Moravčík - konateľ spoločnosti

ALDAS-ALFA s.r.o.

Potreboval som vyriešiť predaj našej s.r.o., ktorá už dlhšiu dobu nevykazovala žiadnu činnosť. A mal som veľké šťastie, že som na internete našiel spoločnosť M2 Business SK, ktorá promptne a s vysokou profesionalitou vyriešila predaj našej s.r.o. Osobitne chcem poďakovať p. JUDr. Marônekovi za ozaj profesionálny a milý prístup pri riešení celej veci.

Túto spoločnosť dopručujem všetkým, čo potrebujú pomôcť bez stresu a zbytočných požiadaviek vyriešiť ich aktuálny dopyt.

Ešte raz veľmi ďakujem.

Ing. Marián Michálek - konateľ spoločnosti

ELMES SK, s.r.o.

Chcem podakovat spolocnosti M2B a.s. za sluzby pri predaji spolocnosti ELMES SK, s.r.o. Vsetky podklady boli perfetkne pripravene a poskytnute sluzby boli profesionalne. Predaj prebehol rychlo a bez najmensich problemov. Sluzby tejto spolocnosti rad odporucam.

Frantisek Gamcik - konateľ spoločnosti

Fox Martens Advisory s. r. o.

Pre rýchle rozbehnutie nového projektu potreboval náš klient rýchlo zakúpiť spoločnosť, ktorá by už bola platiteľom DPH. Na základe referencií od kolegov sme oslovili M2B a.s.. Celý predaj prebehol podľa našich predstáv a k spokojnosti klienta. Služby tejto firmy môžem len odporučiť.

JUDr. Peter Lišiak, PhD. advokát

VALDINI s. r. o.

Spoločnosť M2B a.s. som oslovila na základe požiadavky klienta za účelom kúpy existujúcej spoločnosti s ručením obmedzeným. So službami spoločnosti som bola veľmi spokojná, poskytovaný servis je komplexný a profesionálny. Služby Vašej spoločnosti odporúčam aj ďalším klientom.

Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tomkowa