Didactive.sk s.r.o.

Se službami M2B jsem celkově spokojen. Využíváme službu poskytnutí virtuálního sídla, dále také ekonomické služby a služby spojené s elektronickou datovou schránkou, a klienty jsme již několik let. Oceňuji dobrou komunikaci - jak s paní Zsigovou, tak i s paní Puterovou nebo Čuříkovou, fungující služby a schopnosti dohodnout se i u některých neočekávaných mimořádných situací, které bylo potřeba v průběhu let vyřešit. 

Mgr. Antonín Šubrt, konateľ

KRAUSE Mental Clinic s. r. o.

Pre spoluprácu so spoločnosťou M2B a.s. som sa rozhodol už pri štarte podnikania Môžem skonštatovať, že hodnoty, ktoré sú aj pre mňa a moju spoločnosť veľmi dôležité (odbornosť a ľudskosť) spoločnosť M2B a.s. splnila už v tomto štádiu nadštandardne. Aktuálne spolupracujem so spoločnosťou M2B a.s. aj v rovine vedenie účtovníctva a významne oceňujem empatický prístup, ktorý v sebe nesie aj pridanú hodnotu odbornosti a najmä kompetentnosti, vďaka ktorej sa cítim iste z hľadiska správneho vedenia účtovných služieb. 

PhDr. Robert Krause, PhD. CEO

Lifecycling s. r. o.

Vaše služby vedenie účtovníctva využívam viac ako 5 rokov a som nimi veľmi spokojný.

Rastislav Zoller - konateľ spoločnosti

BCL HOLDING s. r. o.

S účtovnými službami  vašej firmy som veľmi spokojný. 

Matúš Bucala - konateľ spoločnosti

Ivarom s.r.o.

Nakoľko som bola veľmi spokojná so založením spoločnosti, rozhodla som sa využívať i vaše účtovné služby. Komunikácia je výborná, dodržujtete vopred dohodnuté termíny, čo nie je v dnešnej dobe štandardnom. Želám veľa úspechov 

MVDr. Ivana Knotková - konateľ spoločnosti

KUNERTE s.r.o.

Dobry den p.Mizerak,

samozrejme a s potešením Vám zašlem referencie , nakoľko spolupráca so všetkými členmi vašej firmy je nadštandardná a v mnohých ohľadoch viac ako ,, friendly to customer,,.

Referencia:

Ako zákazník komunikujúci v automobilovom priemysle zo spoločnosťami ako Porsche AG, Audi AG a Volkswagen AG na platforme B2B vysoko oceňujem komunikáciu, jednanie a systém práce spoločnosti M2B a.s.

,,Každy zákazník by si prial takého dodávateľa služieb akým je M2B

Erik Kunert - konateľ spoločnosti

Best Art, s.r.o.

Spoločnosť M2 Business s.r.o. mi odporučil brat, ktorý využil ich služby pri založení a virtuálnom sídle dvoch spoločností a som mu za to povďačný. Založenie spoločnosti bolo bezproblémové. Následne sme nadviazali i spoluprácu v oblasti vedenia účtovníctva a som s ich službami veľmi spokojný. Môžem ich len odporučiť.

Martin Kočnár, konateľ www.best-art.sk

High Impex Spedition & Logistik s.r.o.

Nakoľko úspešne podnikáme v špedícii v Maďarsku, logickým krokom bolo rozšírenie do ďaľších krajín. Na základe možnosti komunikovať I v maďarčine a nemčine a referencií od partnerov, sme sa rozhodli pre spoločnosť M2B a.s. Keďže sme nemali čas chodiť po úradoch, rozhodli sme sa pre kúpu ready made spoločnosti, rovno registrovanej k DPH, nakoľko platcovstvo DPH je v našom odvetví podmienkou. Všetko prebehlo tak ako bolo dohodnuté. Aktuálny využívame i služby virtuálneho sídla ako i komplexné vedenie účtovníctva a právneho a daňového poradenstva. Firmu ďalej odporúčam svojim známym.

Anett Szabina Lenner

LUSAKA s.r.o.

Nakoľko podnikám v medzinárodnom obchode s autami a nemám veľa času rozhodol som sa kúpiť od Vás rovno ready made spoločnosť registrovanú k dph. Bol som spokojný, a tak využívam i vaše služby vedenia účtovníctva. Aktuálne mi predávate spoločnosť v českej republike, kde mi zabezpečujete i sídlo ako i vedenie účtovníctva. Všetko čo potrebujem, na jednom mieste, odporúčam Vás ďalej mojim obchodným partnerom.

Gergely Sándor Gergelyfi - konateľ spoločnosti

MADEIRA s. r. o.

Po kúpe readymade spoločnosti cez spoločnosť M2B a. s. využívame účtovný servis vo vašej spoločnosti. Sme spokojní a ceníme si aj rady ktoré nám poskytujete v daňovej a účtovnej oblasti. Vaše účtovné služby odporúčam všetkým záujemcom.

Peter Pánis - konateľ spoločnosti

TEXOL Slovakia s. r. o.

Po kúpe readymade spoločnosti, kde všetko prebehlo ako bolo deklarované, sme sa rozhodli aj pre vedenie účtovníctva vo vašej spoločnosti M2B a. s. Využívame vaše služby dva roky a spolupráca je bezproblémová. Sme veľmi spokojní a odporúčame Vás našim partnerom uvažujúcim nad podnikaním v SR.

Peter Landyš - konateľ spoločnosti

Sky Carpet Slovakia s.r.o.

Nakoľko som bol s kúpou spoločnosti od Vás spokojný, rozhodol som sa využiť i vaše služby vedenia účtovníctva. Celá komunikácia je na vysokej úrovni, v podstate len Vám odovzdám doklady a podpíšem vami pripravené priznania a výkazy. Vaše služby v oblasti vedenia účtovníctva a predaja spoločností môžem len odporučiť všetkým klientom, ktorý potrebujú komunikovať v nemčine za slovenské ceny.

Wolfram Schmidt - konateľ spoločnosti

Johan Enviro s. r. o.

Naša spoločnosť Johan ENVIRO s.r.o. využíva služby virtuálnej kancelárie spoločnosti M2B a.s. a vďaka bezproblémovému priebehu poskytovania tejto služby sa rozhodla pre spoluprácu i v oblasti vedenia účtovníctva. Naša spolupráca trvá už od roku 2012 a je úspešná. Ďakujeme

Patrícia Kolárová - konateľ spoločnosti

REXTRUCKS s.r.o.

When I was starting my business in Slovakia I chose company M2B a.s. and everything was cleared. For my accounting I prefer your company, too. I am satisfied because I am travelling lot of time and I need to manage it from foreign countries. M2B.sk provide it without problems so I recommend this company for all services.

Roman Rexbjörk, director

ZONUS s. r. o.

Jsme velice spokojní s vašima službama, vždy je všechno načas udeláno momentálne nemáme žádne připomínky k vaši prací. Bez vašich služeb v účetnictví bychom těžko překonávali naše obchodní problémy. Jsme rádi, že se na vás můžeme spolehnout.

Ing. Richard Petřík - konateľ spoločnosti