Fénix Outdoor s. r. o.

Váša spoločnosť Účtovníctvo Audit M2B s.r.o. nám bola odporučená pri reorganizácii našej štruktúry. Dnes už viem prečo. S pomocou partnerskej advokátskej kanceláries ste nám pomohli s celou administratívou od založenia firmy po nastavenie reportov so sesterskými firmami v EU. Vždy ústretový prístup a ochota vyriešiť novú úlohu. Odporúčame vás ďalej.

Róbert Klučka - konateľ spoločnosti

MINIPAK s. r. o.

Sme radi, že sme si pre vedenie nášho účtovníctva vybrali spoločnosť Účtovníctvo Audit M2B  s.r.o.. Vážime si hlavne bezproblémové zvládanie pracovných úloh, rýchlu komunikáciu a ústretový prístup. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. www.minipak.net/sk

Mgr. Miroslav Rado – konateľ

Equitalia s.r.o.

S firmou Účtovníctvo Audit M2B s.r.o. spolupracujem už niekoľko rokov. Veľmi rýchla, ochotná a ústretová komunikácia. Žiadne problémy a iba samé pozitíva. Vrelo odporúčam.

Dezider Castiglione, konateľ

JaStIt s.r.o.

Zo spoločnosťou M2B spolupracujeme od  roku 2016, kedy naša spoločnosť vznikla. Spoločnosť M2B nám zabezpečuje virtuálne sídlo ako aj účtovné a mzdové služby. Na firmu Účtovnictvo Audit M2B s.r.o. sa môžeme kedykoľvek obrátiť a vždy nám vychádzajú ochotne v ústrety, snažia sa nájsť riešenie každého problému. Viac krát sa nám stalo, že v prípade otázok na učtovnú agendu. ktoré boli zaslané s našej strany mimo pracovnú dobu sme dostali odpoveď ešte v ten istý deň čo jednoznačne hovorí o nadštandardnej úrovni prístupu k zákazníkom. Tiež sme absolvovali úplne bezproblémové odovzdanie účtovnej a mzdovej agendy medzi pracovníkmi na strane M2B pri odchode pracovníčky, ktorá spravovala našu agendu na materskú dovolenku. Na základe tejto skúsenosti vieme potvrdiť, že úroveň služieb, ktoré dostávame je v spoločnosti štandardom a nie je založené na tom, že sme mali šťastie na pracovníka, ktorý nás dostal na starosti. 

Ing. Ján Strnisko, konateľ

VLNIKA

Zpracováváte nám mzdy pro slovenské zaměstnankyně a jsme spokojeni. Během naší spolupráce bylo vždy vše v pořádku.

Arnosť Cirhan, konateľ

GWENDAL s. r. o.

Teší ma, že účtovnú a mzdovú agendu  mojej spoločnosti som mohol outsourcovať do spoločnosti Účtovníctvo Audit M2B, čo mi poskytlo väčší priestor sa venovať  môjmu biznisu . Môžem prezentovať maximálnu spokojnosť s poskytovanými službami.

Juraj Brtko, konateľ

GLOBAL MEDIA BUSINESS s. r. o.

''Ked som sa rozhodol začať podnikať potreboval som zabezpečiť frustrujúce množstvo vecí. Možností bolo až prílíš veľa a bolo náročné vedieť sa správne rozhodnúť. Účtovníctvo Audit M2B jednoznačne vyniklo profesionálnym a ľudským pristupom svojich zamestnacov a kvalitou ich služieb. O všetko bolo a je vždy postarané kompetentne, diskrétne a s úsmevom.  Môj profesionálny život je značne ľahší a jednoduchší, práve vďaka poctivej práci zamestnacov a vedenia M2B.''

Marek Škrabák, konateľ

EdTech Labs Europe j. s. a.

S firmou Účtovníctvo Audit M2B sme nadmieru spokojní. V začiatkoch sme si účtovníctvo riešili interne, no keď sme dosiahli istý počet zahraničných zákazníkov, začalo to byť priveľké bremeno. Odkedy sa nám Účtovníctvo Audit M2B stará o vykazovanie DPH na Slovensku a v zahraničí, mzdovú agendu a uzávierky, môžem venovať viac času obchodnej aktivite."

Ing. Michal Juhás, riaditeľ

Didactive.sk s.r.o.

Se službami M2B jsem celkově spokojen. Využíváme službu poskytnutí virtuálního sídla, dále také ekonomické služby a služby spojené s elektronickou datovou schránkou, a klienty jsme již několik let. Oceňuji dobrou komunikaci - jak s paní Zsigovou, tak i s paní Puterovou nebo Čuříkovou, fungující služby a schopnosti dohodnout se i u některých neočekávaných mimořádných situací, které bylo potřeba v průběhu let vyřešit. 

Mgr. Antonín Šubrt, konateľ

KRAUSE Mental Clinic s. r. o.

Pre spoluprácu so spoločnosťou M2B a.s. som sa rozhodol už pri štarte podnikania Môžem skonštatovať, že hodnoty, ktoré sú aj pre mňa a moju spoločnosť veľmi dôležité (odbornosť a ľudskosť) spoločnosť M2B a.s. splnila už v tomto štádiu nadštandardne. Aktuálne spolupracujem so spoločnosťou M2B a.s. aj v rovine vedenie účtovníctva a významne oceňujem empatický prístup, ktorý v sebe nesie aj pridanú hodnotu odbornosti a najmä kompetentnosti, vďaka ktorej sa cítim iste z hľadiska správneho vedenia účtovných služieb. 

PhDr. Robert Krause, PhD. CEO

BCL HOLDING s. r. o.

S účtovnými službami  vašej firmy som veľmi spokojný. 

Matúš Bucala - konateľ spoločnosti

Ivarom s.r.o.

Nakoľko som bola veľmi spokojná so založením spoločnosti, rozhodla som sa využívať i vaše účtovné služby. Komunikácia je výborná, dodržujtete vopred dohodnuté termíny, čo nie je v dnešnej dobe štandardnom. Želám veľa úspechov 

MVDr. Ivana Knotková - konateľ spoločnosti

Johan Enviro s. r. o.

Naša spoločnosť Johan ENVIRO s.r.o. využíva služby virtuálnej kancelárie spoločnosti M2B a.s. a vďaka bezproblémovému priebehu poskytovania tejto služby sa rozhodla pre spoluprácu i v oblasti vedenia účtovníctva. Naša spolupráca trvá už od roku 2012 a je úspešná. Ďakujeme

Patrícia Kolárová - konateľ spoločnosti

REXTRUCKS s.r.o.

When I was starting my business in Slovakia I chose company M2B a.s. and everything was cleared. For my accounting I prefer your company, too. I am satisfied because I am travelling lot of time and I need to manage it from foreign countries. M2B.sk provide it without problems so I recommend this company for all services.

Roman Rexbjörk, director

ANGEL OF BUSINESS s. r. o.

So spoločnosťou M2B a.s. a jej sesterskou firmou Účtovníctvo Audit M2B s.r.o.  spolupracujem od začiatku môjho podnikania a služby ktoré poskytujú sú nad rámec aktualnej ponuky na trhu.

Ich prístup je veľmi profesionalny a pro-zákaznícky. Som veľmi spokojný a ich služby odporúčam každému kto hľadá kvalitnú spoločnosť na vedenie účtovníctva. 

Michal Domin - konateľ spoločnosti