Corner SK spol. s r.o.

„Dlhodobú spoluprácu s  M2B a. s. hodnotíme pozitívne a s kvalitou poskytnutých služieb sme vždy spokojní.

Ing. Július Chládek, General Manager, CORNER SK spol. s r. o.“.​ Ing. Július Chládek, General Manager, CORNER SK spol. s r. o.“.​

www.archstyl.com

V našej firme si zakladáme na profesionálnom prístupe a prvotriednych službách. Rovnaký prístup požadujeme i od dodávateľov. Služby M2B a. s. splnili moje očakávania a bol som veľmi spokojný. Odporúčam.

Juraj Krč - konateľ spoločnosti Juraj Krč - konateľ spoločnosti

TRAVERT s.r.o.

Využil som služby M2B a. s. pri štarte podnikania a všetko prebehlo ako bolo deklarované. V súčasnosti využívam i vedenie účtovníctva. Som spokojný.

Vladimír Jakáb - konateľ spoločnosti

GLOBAL INVESTOR, s.r.o.

S M2B a.s. ako s obchodným partnerom spolupracujem od roku 2009 a po celý čas je prístup M2B a.s. profesionálne i ľudsky na vysokej úrovni. Vaše služby som odporučil i viacerým obchodným partnerom a boli veľmi spokojní. GLOBAL INVESTOR, s.r.o. je prevádzkovateľom online platformy pre projekty a investorov www.hladaminvestora.sk

Miroslav Vilem, CEO Miroslav Vilem, CEO

K2 Projekt s.r.o.

Služby M2B a.s. využívame už viac ako štyri roky a som maximálne spokojná s pomerom odbornosť, cena a kvalita. www.k2projekt.sk  

Ing. Michaela Juríčková- konateľ spoločnosti Ing. Michaela Juríčková- konateľ spoločnosti

TIMBEX s.r.o.

Bolo to rýchle a super.

Ing. Beata Hánová - konateľ spoločnosti

GARNETTE s. r. o.

Služby spoločnosti M2 Business SK sme využili prvý krát a boli sme veľmi milo prekvapení rýchlosťou a profesionalitou vybavenia našej požiadavky. V budúcnosti bude pre nás spolupráca s M2 Business SK jasná voľba bez akéhokoľvek zaváhania.

Dávid Hric - konateľ spoločnosti

Parametric Systems SK s. r. o.

Serióznosť, profesionalita a rýchlosť sú hodnoty ktoré si vážim na ľuďoch i na firmách. M2B a.s. splnilo požiadavky v dohodnutom čase, čo viac si želať?

Mgr. Jakub Kováčik - konateľ spoločnosti

Slovak Casing s.r.o.

Promptné profesionálne služby na vysokej úrovni.

Zuzana Šmidová - konateľ spoločnosti

Slovenská komora daňových poradcov

Mimoriadne nás teší, že naše referencie môžeme rozšíriť o Komoru daňových poradcov. Na jej pôde JUDr. Marônek prednášal 23.09.2015 na tému: Právne aspekty likvidácie spoločnosti.

Komora daňových poradcov

HERBEX spol. s r. o.

Služby M2B a.s. využívame dlhodobo v Slovenskej republike ako aj v zahraničí. Využívame i účtovné poradenstvo ich maďarského partnera. Služby www.M2B.sk môžem len odporučiť.

Daniel Škodáček, konateľ

PMP, s.r.o.

Služby M2Business SK sme využili hlavne kvôli pozitívnym referenciám našich obchodných partnerov. Presvedčili sme sa, že tieto referencie boli pravdivé. Profesionálny prístup, flexibilita a ústretovosť M2B výrazne prispela k naplneniu našich obchodných cieľov."

Stanislav Pavlovič, bývalý konateľ

fitness amenity s.r.o.

Potreboval som vyriešiť problém s už nefunkčnou sro-čkou. Sám nemám v tomto smere potrebné vedomosti, preto som sa s touto záležitosťou obrátil na profesionálov. Bol som milo prekvapený s prístupom, kde mi najskôr vysvetlili viaceré možnosti riešenia a potom pomohli vybrať pre mňa v tej chvíli to najvhodnejšie. Nemusel som vôbec vycestovať do Bratislavy, všetko sme vybavili cez e-maily a poštu. Všetky dokumenty vypracovali pracovníci firmy M2Business, ja som sa nemusel o nič starať, iba som popodpisoval pripravené dokumenty. Prístup pracovníkov uvedenej firmy, považujem za profesionálny a ďakujem za spoluprácu a odbornú pomoc.

Benda Štefan - konateľ spoločnosti

Advokátska kancelária VIS LEGIS s. r. o.

Služby M2B a.s. som využila už niekoľko krát a vždy všetko prebehlo na najvyššej profesionálnej úrovni a k spokojnosti našich klientov. Ak mám špeciálny dopyt od klienta - zohnať staršiu spoločnosť s platiteľstvom DPH alebo dopyt po ready made firme či už s.r.o. alebo a.s. - viem že keď sa na nich obrátim, všetko prebehne k spokojnosti našich klientov a to je to na čom si v našej AK zakladáme. Kúpu firmy z ponuky M2B a.s. odporúčam.

JUDr. Janette Prétiová, advokátka

EXIP, spol s r.o.

Rád by som sa i v mene mojej spoločníčky p. Šindelárovej aj touto cestou poďakoval spoločnosti M2Business SK s.r.o., za rýchlu a účinnú pomoc pri odvrátení hrozby povinného platenia ročnej daňovej licencie minimálne 480,- € za našu s.r.o.

Vďaka profesionálnemu a zároveň veľmi milému prístupu sa celý stresový potenciál tejto novej platobnej povinnosti hneď po prvom kontakte úplne vytratil a bola nám dokonca ponúknutá možnosť, ako o definitívnom zrušení, predaji či darovaní našej s.r.o. rozhodnúť až v budúcnosti.

Všetko nasvedčuje tomu, že profesionalita a firemná kultúra spoločnosti M2Business SK s.r.o. je ojedinelá a patrí medzi to najlepšie nielen na Slovensku. Preto doporučujeme služby tejto spoločnosti každému, kto preferuje formát, odbornosť a korektnosť a budeme tak robiť aj v rámci našich osobných kontaktov.

Ing. Ľudovít Ďuriš - konateľ spoločnosti

ALECHIA s. r. o.

So spoluprácou s M2 Business SK s. r. o. som bola veľmi spokojná a určite odporúčam aj ostatným klientom, budúcim klientom ... Mohla som sa venovať otvoreniu kaviarne a nemusela som sa starať o záležitosti vybavovania na úradoch. Ešte raz ďakujem a určite odporúčam.

Gabriela Išuninová - konateľ spoločnosti

Don Corleone s. r. o.

V prvom rade sa chcem za celkovú doterajšiu spoluprácu s M2 Business s.r.o. poďakovať. Odviedli fantastickú, promptnú a viac ako 100% spoluprácu.

Absolútne spolahlivé, flexibilné osoby, ktoré veľmi dobre vedia čo robia a nemajú problém Vám plnohodnotne pomôcť.

Je mi ľúto, že rovnako kvalitných ľudí je na Slovensku veľmi málo.

Každopádne odporúčam m2b a.s..

Lukáš Sedláček - konateľ spoločnosti

ITsfera s. r.o.

Ďakujem spoločnosti M2 Business s. r. o. za bezproblémový, promptný a profesionálny prístup a pomoc, a to opakovane. Využívaním ich služieb som získal viac času na svojich zákazníkov mojej spoločnosti www.itsfera.sk

Ing. Ján Zifčák, bývalý konateľ

Hotovo s. r. o.

Služby M2B.sk som využil  viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť.

Férovosť a priateľský prístup zanechajú vo vás výborný dojem. Pre mňa osobne je M2B vzorom a motiváciou profesionálneho a čestného podnikania s dôrazom na spokojnosť zákazníka.

Dušan Horník - konateľ spoločnosti

SPLITSYSTEM s. r. o.

Služby spoločnosti M2B som využil už tretíkrát a v prípade potreby sa v budúcnosti znova určite obrátim na túto spoločnosť. Profesionalita, rýchlosť a orientácia na zákazníka, to sú hlavné prednosti, ktoré som pri spolupráci ocenil najviac.

Oto Zinser - konateľ spoločnosti