Keenteg s. r. o.

Služby spoločnosti M2B a.s. využívam už veľa rokov a s nimi spokojný. Pod jednou strechou som dostal komplexné služby od založenia spoločnosti až po služby virtuálneho sídla.

Peter Hulla, konateľ

4procurement s.r.o.

Služby spoločnosti M2B a.s. sme už využili niekoľko krát, vrátane služby virtuálneho sídla a to vždy s maximálnou spokojnosťou. Oceňujeme  ich ústretovosť a komunikáciu a môžeme ich služby len odporučiť.

Irena Chylová, konateľ spoločnosti

Matezz s.r.o.

Chcel by som vyjadriť veľkú spokojnosť so službami a prístupom Vašej firmy.

Martin Bubeník, konateľ

Printmania s.r.o.

Služby virtuálneho sídla na adrese v Bratislave využívame už od roku 2014 a sme so servisom M2B a.s. veľmi spokojní. 

Ing. Filip Znamenák, konateľ

Oľga Németh, manažérka

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za výbornú spoluprácu. Služby sídla firmy pre naše dcérske spoločnosti využívame už niekoľko rokov, taktiež sme dostali odbornú pomoc v rámci nákupu viacerých spoločností. Vyjadrujeme maximálnu spokojnosť a služby tejto firmy ďalej odporúčame. 

MOLDA s.r.o.

Freight Consulting s.r.o.

Od M2B a.s. som už využil založenie viacerých firiem, zápisy zmien do Obchodného registra a stále využívam služby virtuálneho sídla. Som spokojný a s čistým svedomím vás ďalej odporúčam.

Ing. Peter Komenda, MBA konateľ

Ing. Juraj Kočár, konateľ

Pre spustenie nového projektu sa vždy obrátim na spoločnosť M2B a.s.. Zápisy zmien ako i služby virtuálneho sídla sú tiež na najvyššej úrovni. Odporúčam.

3MAS s.r.o.

esigne s. r. o.

Musím vysloviť absolútnu spokojnosť s prístupom, riešením, profesionalitou zo strany Vašej spoločnosti tak pri manažmente prevodu obchodného podielu ako aj už aktuálne skúsenosti s prácou virtuálneho sídla.

Výborný postoj a ochota zo strany pani Zsigovej.

Este raz ďakujem a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.

J. Vyšný - konateľ spoločnosti

Johan Enviro s. r. o.

Naša spoločnosť Johan ENVIRO s.r.o. využíva služby virtuálnej kancelárie M2B a vďaka bezproblémovému priebehu poskytovania tejto služby sa rozhodla pre spoluprácu i v oblasti vedenia účtovníctva. Naša spolupráca trvá už viac ako sedem rokov a je úspešná. Ďakujeme

Patrícia Kolárová - konateľ spoločnosti