Vybrané referencie

EXPO REPORT, s.r.o. v likvidácii

M2B.sk dakujem za vybavenie mojej ziadosti o vstup spolocnosti do likvidacie. Moja poziadavka prisla v poslednom moznom (uz decembrovom) termine. Aj napriek tomu sa vdaka Vasej ochote a promtnemu pristupu podarilo uspesne dotiahnut potrebne zalezitosti. Vsetky kroky prebiehali na dialku elektronicky (e-mailom) resp. poštou. Priznam sa, mal som urcite obavy, kedze som Vase sluzby doteraz nevyužíval. Na zaklade tejto pozitivnej skusenosti mozem vaše služby odporucit aj dalsim zakaznikom. 

Mgr. Robert Krajcir - konateľ spoločnosti

PMP, s.r.o.

Služby M2Business SK sme využili hlavne kvôli pozitívnym referenciám našich obchodných partnerov. Presvedčili sme sa, že tieto referencie boli pravdivé. Profesionálny prístup, flexibilita a ústretovosť M2B výrazne prispela k naplneniu našich obchodných cieľov."

Stanislav Pavlovič, bývalý konateľ

ELMES SK, s.r.o.

Chcem podakovat spolocnosti M2B a.s. za sluzby pri predaji spolocnosti ELMES SK, s.r.o. Vsetky podklady boli perfetkne pripravene a poskytnute sluzby boli profesionalne. Predaj prebehol rychlo a bez najmensich problemov. Sluzby tejto spolocnosti rad odporucam.

Frantisek Gamcik - konateľ spoločnosti

DOTRANS SK, s.r.o.

Spoločnosť M2B som oslovila asi po ročnej snahe zaregistrovať našu vlastnú s.r.o. ako dobrovoľný platca DPH. Spoločnosť sme založili hneď na začiatku nášho podnikania a keďže podmienka pre zatvorenie zmlúv s našimi obchodnými partnermi bola, že musíme byť platca DPH, museli sme našu s.r.o. zaregistrovať na DPH,čo sa nakoniec ukázalo nemožné. Činnosť sme teda prevádzkovali 4 roky, avšak ako prevádzka v spoločnosti nášho známeho. Potrebovali sme sa konečne osamostatniť, ale byrokracia, finančná a taktiež časová náročnosť všetkých úkonov nás nakoniec od tejto aktivity úplne odradila. 

Potrebovali sme rozšíriť podnikanie, zakúpiť novú technológiu. Podľa referencii na internete sme sa rozhodli využiť služby spoločnosti M2B a zakúpiť novú spoločnosť, ktorá už je zaregistrovaná na DPH. Po zrealizovaní obchodu som zistila, že výber spoločnosti M2B bol skutočne ten správny. Všetko prebehlo hladko, podľa mojich predstáv. Veľmi pekne sa chcem poďakovať za profesionálny prístup, všetko zariadili veľmi rýchlo, precízne, profesionálne a hlavne s úsmevom na tvári. Odporúčam túto spoločnosť, určite budem ich služby využívať aj v budúcnosti.

Ing. Soňa Hocová - konateľ spoločnosti

esigne s. r. o.

Musím vysloviť absolútnu spokojnosť s prístupom, riešením, profesionalitou zo strany Vašej spoločnosti tak pri manažmente prevodu obchodného podielu ako aj už aktuálne skúsenosti s prácou virtuálneho sídla.

Výborný postoj a ochota zo strany pani Zsigovej.

Este raz ďakujem a teším sa na ďaľšiu spoluprácu.

J. Vyšný - konateľ spoločnosti

Topgas Slovakia, s. r. o.

Spoločnosť M2B som si vyhľadal na internete pre potreby zabezpečenia výmazu s.r.o. z obchodného registra. Vzhľadom na to, že spoločníkmi a zakladateľmi boli právnické osoby z Austrálie mal som určité obavy najmä z dĺžky času vybavenia celého prípadu. Môžem však vyjadriť len spokojnosť s profesionálnym a operatívnym prístupom a kvalitou riešenia. Nesklamal som sa a všetkým odporúčam využiť služby tejto kancelárie.

Ing. Ivan Ožvolda, exkonateľ

fitness amenity s.r.o.

Potreboval som vyriešiť problém s už nefunkčnou sro-čkou. Sám nemám v tomto smere potrebné vedomosti, preto som sa s touto záležitosťou obrátil na profesionálov. Bol som milo prekvapený s prístupom, kde mi najskôr vysvetlili viaceré možnosti riešenia a potom pomohli vybrať pre mňa v tej chvíli to najvhodnejšie. Nemusel som vôbec vycestovať do Bratislavy, všetko sme vybavili cez e-maily a poštu. Všetky dokumenty vypracovali pracovníci firmy M2Business, ja som sa nemusel o nič starať, iba som popodpisoval pripravené dokumenty. Prístup pracovníkov uvedenej firmy, považujem za profesionálny a ďakujem za spoluprácu a odbornú pomoc.

Benda Štefan - konateľ spoločnosti

PC PROMPT, s.r.o.

Využili sme služby zápisu viacerých zmien súčasne. Služby hodnotím stručne:

Profesionálne jednanie .

Veľmi príjemná komunikácia.

Spokojnosť

Buranský Tibor, bývalý konateľ a spoločník

SR BROS, s.r.o. „v likvidácii“

Obrátil som sa na spoločnosť M2B, pretože som potreboval ukončiť podnikanie a vstúpiť do likvidácie v čo najkratšom čase, aby som sa vyhol plateniu licenčných poplatkov. Všetko prebehlo podľa mojich predstáv, rýchlo, zrozumiteľne a bez problémov. Ich služby môžem len odporučiť.

Rasťo Lehner, bývalý konateľ

Advokátska kancelária VIS LEGIS s. r. o.

Služby M2B a.s. som využila už niekoľko krát a vždy všetko prebehlo na najvyššej profesionálnej úrovni a k spokojnosti našich klientov. Ak mám špeciálny dopyt od klienta - zohnať staršiu spoločnosť s platiteľstvom DPH alebo dopyt po ready made firme či už s.r.o. alebo a.s. - viem že keď sa na nich obrátim, všetko prebehne k spokojnosti našich klientov a to je to na čom si v našej AK zakladáme. Kúpu firmy z ponuky M2B a.s. odporúčam.

JUDr. Janette Prétiová, advokátka

EXIP, spol s r.o.

Rád by som sa i v mene mojej spoločníčky p. Šindelárovej aj touto cestou poďakoval spoločnosti M2Business SK s.r.o., za rýchlu a účinnú pomoc pri odvrátení hrozby povinného platenia ročnej daňovej licencie minimálne 480,- € za našu s.r.o.

Vďaka profesionálnemu a zároveň veľmi milému prístupu sa celý stresový potenciál tejto novej platobnej povinnosti hneď po prvom kontakte úplne vytratil a bola nám dokonca ponúknutá možnosť, ako o definitívnom zrušení, predaji či darovaní našej s.r.o. rozhodnúť až v budúcnosti.

Všetko nasvedčuje tomu, že profesionalita a firemná kultúra spoločnosti M2Business SK s.r.o. je ojedinelá a patrí medzi to najlepšie nielen na Slovensku. Preto doporučujeme služby tejto spoločnosti každému, kto preferuje formát, odbornosť a korektnosť a budeme tak robiť aj v rámci našich osobných kontaktov.

Ing. Ľudovít Ďuriš - konateľ spoločnosti

Fox Martens Advisory s. r. o.

Pre rýchle rozbehnutie nového projektu potreboval náš klient rýchlo zakúpiť spoločnosť, ktorá by už bola platiteľom DPH. Na základe referencií od kolegov sme oslovili M2B a.s.. Celý predaj prebehol podľa našich predstáv a k spokojnosti klienta. Služby tejto firmy môžem len odporučiť.

JUDr. Peter Lišiak, PhD. advokát

VALDINI s. r. o.

Spoločnosť M2B a.s. som oslovila na základe požiadavky klienta za účelom kúpy existujúcej spoločnosti s ručením obmedzeným. So službami spoločnosti som bola veľmi spokojná, poskytovaný servis je komplexný a profesionálny. Služby Vašej spoločnosti odporúčam aj ďalším klientom.

Advokátska kancelária JUDr. Ivana Tomkowa

NAIROBI s.r.o.

Rada by som sa podelila o moju skúsenosť pri kúpe ready made firmy. Ponuku firiem z portfólia M2B a.s. som si našla na internete. Bola som veľmi spokojná s profesionálnym,flexibilným a milým prístupom. Celý predaj prebehol veľmi rýchlo, čo naozaj oceňujem. Skutočne dobrá voľba - firmu M2B a.s. doporučujem a ešte raz ďakujem.

Soňa Záhradná - konateľ spoločnosti

PHOENIX, spol s r.o.

Ďakujem M2B za spoluprácu pri právnych a účtovných úkonoch spojených s likvidáciou spoločnosti a jej výmazom z obchodného registra. Všetky úkony boli vykonané profesionálne, precízne vrátane výbornej komunikácie, ktorá ma príjemne prekvapila. A to všetko v prijateľných cenových reláciach.

Ing. Gebauer Tibor, bývalý konateľ a likvidátor

RZ plus, s.r.o.

Dobrý deň prajem , ďakujem Vám za spoluprácu pri odkúpení spoločnosti. Oceňujem Váš aj Vašej spoločnosti profesionálny prístup a teším sa na ďalšiu prípadnu spoluprácu.

Ing.Ján Zima - konateľ spoločnosti

K - TREND spol. s r. o.

Spoločnosť M2B som kontaktoval v momente, kedy som sa chcel zbaviť staršej, v podstate nefungujúcej spoločnosti s.r.o. Celý proces predaja prebehol bez problémov, všetky dokumenty boli skvele pripravené. Vyjadrujem týmto moju spokojnosť a ďakujem za spoluprácu.

Pribila, bývalý konateľ

LACHERY s. r. o.

V prvom rade veľké Ďakujem firme M2B a.s.. O spoločnosti M2B sme sa dozvedeli na základe veľmi dobrých referencií, práve preto sme sa obrátili s požiadavkou o kúpu ready-made firmy, keďže nás čas veľmi súril. Bála som sa koľko toho treba riešiť, všetci to poznáme... táto firma mi ukázala pravý opak – zriadenie firmy trvalo cca 20 minút, vždy som sa na nich mohla obrátiť a do dnešného dňa sú mi veľmi nápomocní – a mojich otázok nikdy nebolo málo...

Táto firma je jedna z mála, ktorá Vám uľahčí začiatok podnikateľského života, papierovačiek, pri tejto firme by som dala moto: „nepoznáme nemožné“! Najdôležitejšia vec v riešení začiatku a celého podnikania je pre mňa teraz čas... Aj tu som sa príjemne prekvapila... za pár minút bola firma a my sme mohli začať podnikať.

Ďakujem ešte raz za promptný, ústretový, férový prístup... Táto firma nemá konkurenciu! ĎAKUJEM, túto firmu som už teraz odporučila ďalším známym a bude tak aj v budúcnosti.

Erika Tormaova, splnomocnenec

Srdcom s. r. o.

Vaše služby som využil viackrát pri zakladaní resp. zmenách v spoločnostiach IDEME s. r. o., Bystré Bistro s. r. o., Vidličky a nože s. r. o., DAMETO s. r. o., U Kubistu s. r. o., Srdcom s. r. o., Naozaj s. r. o..

Oceňujem Váš veľmi profesionálny prístup a dokonalý servis. Vaše služby odporúčam.

Mgr. Ondrej Kořínek - konateľ spoločnosti

Davové šialenstvo s. r. o.

Chceli sme nasu nefunkcnu s.r.o. odpredat inemu zaujemcovi nakolko nam podnikatelsky zamer nevysiel.Nasli sme nahodou firmu M2Business SK s ktorou bol som nadmieru spokojny. Nielen s pristupom ,profesionalitou a ochotou ale celkovym procesom predaja firmy inemu zaujemcovi. Ak budem podobnu zalezitost riesit opät , urcite sa obratim opät na nich resp. ak bude niekto z mojho okolia potrebovat podobnu sluzbu , bez vahania ju odporucim.

Jozef Keszocze, bývalý konateľ