Vybrané referencie

LOCOTEC s. r. o.

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za bezproblémový, promptný a profesionálny prístup a pomoc. Využívaním ich služieb som získal viac času na svojich zákazníkov.

konateľ spoločnosti LOCOTEC s. r. o.

JANSU s. r. o.

Prístup M2B a.s. hodnotím profesionálne, reagovali promptne, na základe mojej žiadosti bez dlhších čakaní zabezpečili aj potvrdenia o nedoplatkoch od daňového úradu, sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne“

Klient od nás kupoval spoločnosť s históriou JANSU s.r.o. , momentálne už podniká pod svojim novým obchodným menom TEU sped, s.r.o.

Tomás Hulan - konateľ spoločnosti

DreamTime s.r.o.

Spoločnosť DreamTime s.r.o. sa mi podarilo vďaka kolektívu M2B a.s. rýchlo a výhodne predať, bol som s odvedenou prácou spokojný“, Mgr. Tamas Balla, bývalý konateľ a majiteľ obchodnej spoločnosti DreamTime s.r.o., emailový kontakt na predávajúceho: tome@dreamtime.eu

Tamas Balla - konateľ spoločnosti

BARNI SLOVAKIA s.r.o.

Dobry den prajem! Dakujem za vsetko a som velmi spokojny! Pekny den! S pozdravom. Domonkos.

Barnabáš Domonkos - konateľ spoločnosti

LifeCycling s. r. o.

Pri našom prvom stretnutí začiatkom tohto roku, som Vás oslovil o pomoc pri založení našej spoločnosti, a zároveň som Vás zatiahol do oblasti pre Vás neznámej, profesionálnej cyklistiky. Nakoľko sme potrebovali maximálne profesionálny a bezproblémový prístup pri zakladaní spoločnosti, to čo sme očakávali sme našli. Chcel by som poďakovať celému Vášmu kolektívu za služby, ktoré ste nám poskytli a pevne dúfam, že v budúcnosti ich budeme naďalej využívať. Naše poďakovanie patri hlavne p. Kollárovej za jej ochotu a profesionálny prístup! Musím Vám poďakovať aj v mene profesionálneho cyklistického teamu "KATUSHA" a hlavne v mene p. Brutta!!

Nakoľko odporúčam využiť Vaše služby všetkým potencionálnym klientom, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Rastislav Zoller - konateľ spoločnosti

LUSAKA s.r.o.

Nakoľko podnikám v medzinárodnom obchode s autami a nemám veľa času rozhodol som sa kúpiť od Vás rovno ready made spoločnosť registrovanú k dph. Bol som spokojný, a tak využívam i vaše služby vedenia účtovníctva. Aktuálne mi predávate spoločnosť v českej republike, kde mi zabezpečujete i sídlo ako i vedenie účtovníctva. Všetko čo potrebujem, na jednom mieste, odporúčam Vás ďalej mojim obchodným partnerom.

Gergely Sándor Gergelyfi - konateľ spoločnosti

HYDRO - TATRY s.r.o.

Vďaka spoločnosti M2B a.s. sme dokázali zohnať staršiu spoločnosť už registrovanú k DPH a mohli realizovať náš projekt v oblasti cestovného ruchu. Všetko bolo vyníkajúco pripravené a zorganizované. Ďakujem

Erik Žofaj, člen predstavenstva EDYMAX HOLDING a.s., www.edymax.com

K2K s.r.o.

So všetkými službami založenia spoločnosti som bol absolútne spokojný, môžem len odporučiť.

Michal Kočar - konateľ spoločnosti

TEBIO s.r.o.

„So službami M2B a.s. som bol nadmieru spokojný, komplexne sa postarali o kúpu staršej spoločnosti“, Ing. Bednarčák, konateľ odkúpenej spoločnosti,"

Ing. Bednarčák - konateľ spoločnosti

Sky Carpet Slovakia s.r.o.

Nakoľko som bol s kúpou spoločnosti od Vás spokojný, rozhodol som sa využiť i vaše služby vedenia účtovníctva. Celá komunikácia je na vysokej úrovni, v podstate len Vám odovzdám doklady a podpíšem vami pripravené priznania a výkazy. Vaše služby v oblasti vedenia účtovníctva a predaja spoločností môžem len odporučiť všetkým klientom, ktorý potrebujú komunikovať v nemčine za slovenské ceny.

Wolfram Schmidt - konateľ spoločnosti

kraft holding s.r.o.

Spoluprácu s M2Business hodnotím na veľmi vysokej úrovni. Zakladali sme dve spoločnosti a môžem povedať, že z hľadiska administrácie a riadenia celého procesu ako aj komunikácie s našou stranou ste preukázali konštruktívny prístup a boli ste vo všetkých ohľadoch veľmi nápomocní. Postarali ste sa o komplet balík a takto ste nám ušetrili veľa námahy a času. Do budúcna určite počítame s vašimi službami a taktiež vás srdečne odporúčime každému, kto hľadá kvalitné služby a ústretovosť. Môžem konštatovať, že som bol príjemne prekvapený so starostlivosťou o zákazníka. V našej branži sa snažíme robiť to isté a dať nášmu zákazníkovi nielen kvalitné služby, ale aj akúsi pridanú hodnotu. S vašim prístupom som sa v tomto smere absolútne stotožnil.

Ing. Daniel Mičic - konateľ spoločnosti

High Impex Spedition & Logistik s.r.o.k s.r.o.

Nakoľko úspešne podnikáme v špedícii v Maďarsku, logickým krokom bolo rozšírenie do ďaľších krajín. Na základe možnosti komunikovať I v maďarčine a nemčine a referencií od partnerov, sme sa rozhodli pre spoločnosť M2B a.s. Keďže sme nemali čas chodiť po úradoch, rozhodli sme sa pre kúpu ready made spoločnosti, rovno registrovanej k DPH, nakoľko platcovstvo DPH je v našom odvetví podmienkou. Všetko prebehlo tak ako bolo dohodnuté. Aktuálny využívame i služby virtuálneho sídla ako i komplexné vedenie účtovníctva a právneho a daňového poradenstva. Firmu ďalej odporúčam svojim známym.

Anett Szabina Lenner

Best Art, s.r.o.

Spoločnosť M2B a.s. mi odporučil brat, ktorý využil ich služby pri založení a virtuálnom sídle dvoch spoločností a som mu za to povďačný. Založenie spoločnosti bolo bezproblémové. Následne sme nadviazali i spoluprácu v oblasti vedenia účtovníctva a som s ich službami veľmi spokojný. Môžem ich len odporučiť.

Martin Kočnár - konateľ spoločnosti

AQUAENERGY, s.r.o.

So službami spoločnosti M2B a.s. som bol spokojný, všetko prebehlo tak ako som si želal, dokázali mi zabezpečiť a sprostredkovať kúpu staršej spoločnosti podľa mojich kritérií. Len som podpísal pripravené dokumenty a o nič sa ďalej nestaral. Služby tejto firmy odporúčam.

Tomáš Novosad, MBA - konateľ spoločnosti