Vybrané referencie

JANSU s. r. o.

Prístup M2B a.s. hodnotím profesionálne, reagovali promptne, na základe mojej žiadosti bez dlhších čakaní zabezpečili aj potvrdenia o nedoplatkoch od daňového úradu, sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne“

Klient od nás kupoval spoločnosť s históriou JANSU s.r.o. , momentálne už podniká pod svojim novým obchodným menom TEU sped, s.r.o.

Tomás Hulan - konateľ spoločnosti

DreamTime s.r.o.

Spoločnosť DreamTime s.r.o. sa mi podarilo vďaka kolektívu M2B a.s. rýchlo a výhodne predať, bol som s odvedenou prácou spokojný“, Mgr. Tamas Balla, bývalý konateľ a majiteľ obchodnej spoločnosti DreamTime s.r.o., emailový kontakt na predávajúceho: tome@dreamtime.eu

Tamas Balla - konateľ spoločnosti

BARNI SLOVAKIA s.r.o.

Dobry den prajem! Dakujem za vsetko a som velmi spokojny! Pekny den! S pozdravom. Domonkos.

Barnabáš Domonkos - konateľ spoločnosti

LifeCycling s. r. o.

Pri našom prvom stretnutí začiatkom tohto roku, som Vás oslovil o pomoc pri založení našej spoločnosti, a zároveň som Vás zatiahol do oblasti pre Vás neznámej, profesionálnej cyklistiky. Nakoľko sme potrebovali maximálne profesionálny a bezproblémový prístup pri zakladaní spoločnosti, to čo sme očakávali sme našli. Chcel by som poďakovať celému Vášmu kolektívu za služby, ktoré ste nám poskytli a pevne dúfam, že v budúcnosti ich budeme naďalej využívať. Naše poďakovanie patri hlavne p. Kollárovej za jej ochotu a profesionálny prístup! Musím Vám poďakovať aj v mene profesionálneho cyklistického teamu "KATUSHA" a hlavne v mene p. Brutta!!

Nakoľko odporúčam využiť Vaše služby všetkým potencionálnym klientom, teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Rastislav Zoller - konateľ spoločnosti

LUSAKA s.r.o.

Nakoľko podnikám v medzinárodnom obchode s autami a nemám veľa času rozhodol som sa kúpiť od Vás rovno ready made spoločnosť registrovanú k dph. Bol som spokojný, a tak využívam i vaše služby vedenia účtovníctva. Aktuálne mi predávate spoločnosť v českej republike, kde mi zabezpečujete i sídlo ako i vedenie účtovníctva. Všetko čo potrebujem, na jednom mieste, odporúčam Vás ďalej mojim obchodným partnerom.

Gergely Sándor Gergelyfi - konateľ spoločnosti

HYDRO - TATRY s.r.o.

Vďaka spoločnosti M2B a.s. sme dokázali zohnať staršiu spoločnosť už registrovanú k DPH a mohli realizovať náš projekt v oblasti cestovného ruchu. Všetko bolo vyníkajúco pripravené a zorganizované. Ďakujem

Erik Žofaj, člen predstavenstva EDYMAX HOLDING a.s., www.edymax.com

K2K s.r.o.

So všetkými službami založenia spoločnosti som bol absolútne spokojný, môžem len odporučiť.

Michal Kočar - konateľ spoločnosti

TEBIO s.r.o.

„So službami M2B a.s. som bol nadmieru spokojný, komplexne sa postarali o kúpu staršej spoločnosti“, Ing. Bednarčák, konateľ odkúpenej spoločnosti,"

Ing. Bednarčák - konateľ spoločnosti

Sky Carpet Slovakia s.r.o.

Nakoľko som bol s kúpou spoločnosti od Vás spokojný, rozhodol som sa využiť i vaše služby vedenia účtovníctva. Celá komunikácia je na vysokej úrovni, v podstate len Vám odovzdám doklady a podpíšem vami pripravené priznania a výkazy. Vaše služby v oblasti vedenia účtovníctva a predaja spoločností môžem len odporučiť všetkým klientom, ktorý potrebujú komunikovať v nemčine za slovenské ceny.

Wolfram Schmidt - konateľ spoločnosti

kraft holding s.r.o.

Spoluprácu s M2Business hodnotím na veľmi vysokej úrovni. Zakladali sme dve spoločnosti a môžem povedať, že z hľadiska administrácie a riadenia celého procesu ako aj komunikácie s našou stranou ste preukázali konštruktívny prístup a boli ste vo všetkých ohľadoch veľmi nápomocní. Postarali ste sa o komplet balík a takto ste nám ušetrili veľa námahy a času. Do budúcna určite počítame s vašimi službami a taktiež vás srdečne odporúčime každému, kto hľadá kvalitné služby a ústretovosť. Môžem konštatovať, že som bol príjemne prekvapený so starostlivosťou o zákazníka. V našej branži sa snažíme robiť to isté a dať nášmu zákazníkovi nielen kvalitné služby, ale aj akúsi pridanú hodnotu. S vašim prístupom som sa v tomto smere absolútne stotožnil.

Ing. Daniel Mičic - konateľ spoločnosti

High Impex Spedition & Logistik s.r.o.k s.r.o.

Nakoľko úspešne podnikáme v špedícii v Maďarsku, logickým krokom bolo rozšírenie do ďaľších krajín. Na základe možnosti komunikovať I v maďarčine a nemčine a referencií od partnerov, sme sa rozhodli pre spoločnosť M2B a.s. Keďže sme nemali čas chodiť po úradoch, rozhodli sme sa pre kúpu ready made spoločnosti, rovno registrovanej k DPH, nakoľko platcovstvo DPH je v našom odvetví podmienkou. Všetko prebehlo tak ako bolo dohodnuté. Aktuálny využívame i služby virtuálneho sídla ako i komplexné vedenie účtovníctva a právneho a daňového poradenstva. Firmu ďalej odporúčam svojim známym.

Anett Szabina Lenner

Best Art, s.r.o.

Spoločnosť M2B a.s. mi odporučil brat, ktorý využil ich služby pri založení a virtuálnom sídle dvoch spoločností a som mu za to povďačný. Založenie spoločnosti bolo bezproblémové. Následne sme nadviazali i spoluprácu v oblasti vedenia účtovníctva a som s ich službami veľmi spokojný. Môžem ich len odporučiť.

Martin Kočnár - konateľ spoločnosti

AQUAENERGY, s.r.o.

So službami spoločnosti M2B a.s. som bol spokojný, všetko prebehlo tak ako som si želal, dokázali mi zabezpečiť a sprostredkovať kúpu staršej spoločnosti podľa mojich kritérií. Len som podpísal pripravené dokumenty a o nič sa ďalej nestaral. Služby tejto firmy odporúčam.

Tomáš Novosad, MBA - konateľ spoločnosti