Vybrané referencie

Pekáreň St. Germain s. r. o.

S M2B opakovane spolupracujeme posledné 2 roky,

či pri zmenách v registroch alebo registráciách nových

spoločností. Spolupráca je vždy profesionálna, rýchla,

bezproblémová.

Ako vracajúci sa zákazník vieme firmu vrelo odporučiť.

Miro Masiarčin - konateľ spoločnosti

Coexdra s.r.o.

So žiadosťou o výmazanie spoločnosti z OR som sa obrátil podľa referencií na internete na M2B.sk 

Ukazalo sa, že to bolo správne rozhodnutie. Celý proces prebehol rýchlo, korektne a správne, za čo sa im chcem aj touto formou ešte raz poďakovať.

Exkonateľ Coexdra s.r.o.

Slovenská komora daňových poradcov

Mimoriadne nás teší, že naše referencie môžeme rozšíriť o Komoru daňových poradcov. Na jej pôde JUDr. Marônek prednášal 23.09.2015 na tému: Právne aspekty likvidácie spoločnosti.

Komora daňových poradcov

Adverti, s.r.o.

Od dodávateľov vyžadujem kvalitu a profesionálny prístup preto využívam služby M2B a.s. Využili sme ich služby viackrát a vždy sme boli spokojní. Môžem len odporučiť.

Mgr. Patrik Mareček - konateľ spoločnosti Mgr. Patrik Mareček - konateľ spoločnosti

Jellou, s. r. o.

V spolupráci so spoločnosťou M2B prebehlo založenie našej spoločnosti a doplnenie predmetu činnosti bez problémov. Oceňujeme najmä profesionálny a flexibilný prístup a komunikáciu za čo ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tomáš Polakovič - konateľ spoločnosti

BeiMia s. r. o.

Vzhľadom k tomu, že som mala skoro nefunkčnú s.r.o. a chcela som sa vyhnúť plateniu daňovej licencie, využila som možnosť spolupráce so spoločnosťou M2B, ku ktorej som sa dostala prostredníctvom portálu Podnikam.sk. Služby boli skutočne na profesionálnej úrovni, veľmi promptne všetky činnosti boli zahájené, spolupráca bola úžasná, všetko mi vysvetlili, pripravili potrebné dokumenty, usmernili - celá komunikácia sa diala prostredníctvom emailov a pošty, nemusela som vôbec nikde cestovať, žiadať, vypisovat formuláre - čo mi ušetrilo veľa drahocenného času a nervov, keďže nemám veľmi skúsenosti s takouto činnosťou. Určite by likvidácia neprebehla tak ľahko a rýchlo, nebyť pomoci profesionálov z M2B.sk a ich ochotného prístupu a vysokej profesionality. Odporúčam všetkým využiť služby spoločnosti v tejto ale aj ostatných oblastiach. 

Ing. Beata Mikulášová Luptáková, bývalá konateľka

DELOP real s. r . o.

Firmu M2B a.s. som si vybrala na základe predchádzajúcich referencií a bolo to správne rozhodnutie. Poskytnuté služby boli bezproblémové a všetko prebehlo presne ako mi bolo na začiatku spolupráce deklarované. 

Denisa Rathouská - konateľ spoločnosti Denisa Rathouská - konateľ spoločnosti

ALLIANT, s. r. o.

So službou som bol veľmi spokojný. Odporučili mi ako jedným návrhom urobiť viacero zmien za rovnakú cenu. Môžem doporučiť!

Ing. Ľubomír Kollarik - konateľ spoločnosti

APK Consulting, s.r.o.

So službami spoločnosti M2 Business SK som bol spokojný.

Spoločnosť sprostredkovala odpredaj mojej s.r.o. Novému majiteľovi. Všetko prebehlo veľmi rýchlo a z jednania zamestnancov som cítil skúsenosti a profesionalitu. Služby spoločnosti M2 Business odporúčam aj iným ľuďom.

Andrej Pavlík - bývalý konateľ

CENTRUM DOPRAVY, s. r. o. „v likvidácii“

Obrátil som sa na spoločnosť M2B a.s., pretože som potreboval ukončiť podnikanie. Všetko (vrátane poradenstva s účtovníctvom) prebehlo bez problémov a firma bola zrušená rýchlejšie ako som očakával. Služby tejto spoločnosti môžem len odporučiť.

Daniel Marko - bývalý konateľ

Travel4ever s.r.o.

So službami spoločnosti M2 Business SK s.r.o. sme boli veľmi spokojní a môžeme ich doporučiť ! Úkony spojené s ukončením podnikania (Travel4ever s.r.o.) a jej výmazom z OR boli vykonané profesionálne, komunikácia bola výborná.

Ďakujeme.

Judita Balážová, z účtovnej kancelárie BKI SK s.r.o.

VA OENO s. r. o.

Potreboval som predať našu firmu. Keďže som s tým nemal žiadne skúsenosti, hľadal som niekoho, kto je na to odborne zdatný. Na internete som našiel spoločnosť M2B a.s. a po prečítaní jej referencií som ju oslovil. Bol som milo prekvapený, ako rýchlo, jednoducho a bez zbytočných prieťahov zorganizovali predaj našej s.r.o.. Chcel by som sa hlavne poďakovať za ich profesionálny a zároveň milý prístup. Po mojich len pozitívnych skúsenostiach sa teším na našu prípadnú ďalšiu spoluprácu a vrelo odporúčam služby poskytované na webstránke www.M2B.sk 

Ing. Slavomír Soják, bývalý konateľ

Trojlístok, s. r. o.

So službami m2b a.s. som bol spokojny. Jednanie bolo korektné a všetko prebehlo tak, ako bolo vopred dohodnuté.

Ďakujem za rýchle a profesionálne zabezpečenie založenia spoločnosti Trojlístok, s.r.o.

Ing. Štefan Jankovič - konateľ spoločnosti

HABSBURG s.r.o.

K predaju nepotrebnej spoločnosti sme využili služby spoločnosti M2B.sk, ktorá zabezpečila sprostredkovanie predaja obchodného podielu s kompletným servisom podľa dohody. Vysoká miera profesionality, flexibility a ústretovosti zabezpečila bezproblémový prevod obchodného podielu. V prípade potreby by som v budúcnosti neváhal opäť osloviť rovnakú spoločnosť

Filip Bobrík, Bývalý konateľ

EKO Tree Slovakia s. r. o.

Na spoločnosť M2 Business SK som sa obrátila so žiadosťou o výmaz spoločnosti z obchodného registra. Všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni a bez prieťahov, za čo patrí vďaka. Okrem profesionálnej a kvalitnej práce musím vyzdvihnúť aj veľmi príjemný a priateľský prístup. Služby M2 Business SK môžem vrelo odporúčať, pretože pre nich je spokojný klient na prvom mieste. Ich služby ďalej odporúčam

Mgr. Marta Olajcová, bývalá konateľka

HERBEX spol. s r. o.

Služby M2B a.s. využívame dlhodobo v Slovenskej republike ako aj v zahraničí. Využívame i účtovné poradenstvo ich maďarského partnera. Služby www.M2B.sk môžem len odporučiť.

Daniel Škodáček, konateľ

LEGAPO s. r. o.

Pri predaji našej s.r.o. sme boli spokojní vo všetkom a so všetkými vašimi službami. I napriek väčšej vzdialenosti, ktorá obmedzovala osobný kontakt predaj firmy prebehol k našej absolútnej spokojnosti. Ďakujeme. Sluzby M2 BUSINESS SK možem len odporučiť.

Peter Turčok, bývalý konateľ

Webnotion s.r.o.

Vďaka M2B a.s. sme mohli v relatívne krátkej dobe realizovať naše podnikateľské aktivity. Behom jedného týždňa nám spoločnosť pripravila všetky potrebné dokumenty a zmluvy týkajúce sa odkúpenia ready-made spočnosti s.r.o., z našej strany stačilo dokumenty podpísať. Služby M2B a.s. by som odporučil všetkým, ktorý jednoducho potrebujú založiť / odkúpiť spoločnosť bez zbytočných starostí.

Jakub Moravčík - konateľ spoločnosti

ALDAS-ALFA s.r.o.

Potreboval som vyriešiť predaj našej s.r.o., ktorá už dlhšiu dobu nevykazovala žiadnu činnosť. A mal som veľké šťastie, že som na internete našiel spoločnosť M2 Business SK, ktorá promptne a s vysokou profesionalitou vyriešila predaj našej s.r.o. Osobitne chcem poďakovať p. JUDr. Marônekovi za ozaj profesionálny a milý prístup pri riešení celej veci.

Túto spoločnosť dopručujem všetkým, čo potrebujú pomôcť bez stresu a zbytočných požiadaviek vyriešiť ich aktuálny dopyt.

Ešte raz veľmi ďakujem.

Ing. Marián Michálek - konateľ spoločnosti

KROZUZ s.r.o. v likvidacii

Firmu M2B som našla vdaka internetu. Velmi mi pomohli s problemom platenia licencie nefukcnej spolocnosti. Vstup do likvidacie prebehol v poriadku a nemusela som nikde cestovat. Sluzby tejto firmy este urcite vyuzijem a vrelo ju odporucam.

Zuzana Obrzud, bývalá konateľka