Vybrané referencie

SPLITSYSTEM s.r.o.

Pri rozbehu podnikania som dopredu vedel, že byrokraciu a časovú náročnosť spojenú so založením s.r.o. zverím profesionálnej spoločnosti, ktorá sa postará o všetko potrebné a usporený čas investujem radšej do samotného podnikania. Po dôkladnom prieskume konkurencie som sa rozhodol pre spoločnosť M2B.sk Presvedčili ma hlavne kompletným a pre mňa bezstarostným servisom a garanciou, že moja nová s.r.o. bude zapísaná do registra do 21 pracovných dní. Taká maličkosť ako je poskytnutie podkladov v digitálnej forme na USB kľúči je už len čerešničkou na torte jej perfektných služieb.

Oto Zinser - konateľ spoločnosti

Family Group s.r.o.

Pri zakladani s.r.o. som vyuzil sluzby M2B a.s.,nakolko okrem bezneho zalozenia s.r.o. ponukaju vyhody virtualneho sidla,pravne a uctovne poradenstvo, co som potreboval.Profesionalny pristup, moderne a krasne kancelarie a meetingove miestnosti na pracovne stretnutia.Komplexne riesenia na jednom mieste- len odporucam.

Michal Domin - konateľ spoločnosti

AQUAENERGY, s.r.o.

So službami spoločnosti M2B a.s. som bol spokojný, všetko prebehlo tak ako som si želal, dokázali mi zabezpečiť a sprostredkovať kúpu staršej spoločnosti podľa mojich kritérií. Len som podpísal pripravené dokumenty a o nič sa ďalej nestaral. Služby tejto firmy odporúčam.

Tomáš Novosad, MBA - konateľ spoločnosti

Gold Invest Slovakia a.s.

Nakoľko naša nová spoločnosť mala obchodvať s investičným zlatom, s potenciálnym vstupom investorov v strednodobom horizonte, rozhodli sme sa po porade s odborníkmi z M2B a.s. pre založenie akciovej spoločnosti. Celý proces bol hladký, v podstate sme len dodali údaje a podpísali nimi pripravené dokumenty. Ich služby môžem len odporučit.

Ing. Juraj Polák, obchodný riaditeľ a člen predstavenstva

Saymore Communications, s.r.o.

Pre služby M2B a.s. som sa rozhodol na základe referencií a urobil som správne. Vyjadrujem maximálnu spokojnosť. Máte moje odporúčanie.

Mgr. Michal Holčík - konateľ spoločnosti Mgr. Michal Holčík - konateľ spoločnosti