Vybrané referencie

NIKOZA s. r. o.

S kúpou ready made spoločnosti od M2B a.s.  som bol spokojný, zápis zmien pri prepise spoločnosti prebehol hladko a bez komplikácií. Z našej strany neboli potrebné žiadne úkony okrem podpisu nimi pripravených dokumentov. Služby spoločnosti M2B a.s. odporúčam.

Ing. Slavomír Pirk - konateľ spoločnosti

GREEN VIEW s. r. o.

So službami M2 Business SK sme boli veľmi spokojní. Stretli sme sa s ochotou a profesionálnym prístupom pri zakladaní spoločnosti, ako i s ústretovosťou pri riešení problémov.

Pavol Pavlík - konateľ spoločnosti

PR Design s.r.o.

So službami M2 Business SK som bola veľmi spokojná. Milý prístup a rýchle riešenie problémov.

Mgr. Petra Vajsová - konateľ spoločnosti

Money Holding s.r.o.

So službami spoločnosti M2B a.s. sme boli maximálne spokojní. Zápis zmien pri prepise spoločnosti na nás prebehol hladko, bez potreby výkonu akýchkoľvek úkonov z našej strany okrem podpisu nimi pripravených dokumentov. Všetky formality a komplexné právne úkony súvisiace so zmenou spoločnosti na Money Holding s. r. o. vykonali pracovníci spoločnosti M2B a.s. Služby spoločnosti M2B a.s. môžem len odporúčať. Ďakujem

Money Holding s.r.o.

N-Group s.r.o.

Spoločnosť M2 Business som prvý krát oslovil v roku 2009 keď mi zakladali prvú s.r.o , od tej doby pravidelne využívam ich služby a poradenstvo , sú flexibilní a prispôsobiví aj vo veciach ktoré sú pre nich nové a ich služby môžem len a len odporučiť všetkým záujemcom o ich služby . Ďakujem za rýchle riešenie mojich problémov a za ústretový prístup týmu.

Naša spoločnosť zabezpečuje dovoz vozidiel z EU a nákladnú autodopravu do Ruskej federácie a Kazachstanu

Peter Novotný - konateľ spoločnosti

MICROLAN, s. r. o.

Chcel by som poďakovať spoločnosti M2B a.s., za profesionálny prístup a hladkú likvidáciu našej spoločnosti. Spoločnosť MICROLAN, s. r. o. vstúpila do likvidácie na jeseň 2012 a začiaktom apríla nasledujúceho roka ju OS Trenčín s definitívnou platnosťou vymazal z Obchodného registra. Služby M2B a.s. môžem vrelo odporučiť všetkým, čo si netrúfnu uskutočniť likvidáciu vlastnými silami.

Ing. Jozef Ďurina - konateľ spoločnosti

KANGAL s.r.o.

S kúpou ready made firmy od M2B a.s. som bola spokojná, všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni, tak ako som si predstavovala.

Naša spoločnosť sa bude zaoberať výstavbou mostov..

Paulína Chmelíková - konateľ spoločnosti

eM Finance s. r. o.

So službami, ktoré poskytuje spoločnosť M2B a.s. som bola maximálne spokojná. Využila som ich služby pri zakladaní mojej spoločnosti, ktorá sa venuje vedeniu účtovníctva. Od prvého kontaktu až po odovzdanie dokumentov všetko prebehlo hladko, bez stresu a hlavne rýchlo. O nič som sa nemusela starať, všetko za mňa vybavila spoločnosť M2B a.s., len som prišla na prvé stretnutie, podpísala som dokumenty a pri ďalšom stretnutí som si dokumenty vyzdvihla a spoločnosť už bola založená. Veľkou výhodou je aj platba za založenie s.r.o., ktorá sa realizuje až po zápise spoločnosti v obchodnom registri. Spoločnosť M2B a.s. môžem len odporučiť ako profesionálneho, spoľahlivého a odborného partnera.

Lenka Majerčinová - konateľ spoločnosti

IN - STAV SK, spol. s r. o.

Bol som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom aj komunikáciou p. Mizeráka aj p. Kollárovej, ktorá mi pripravovala všetky potrebné dokumenty na vznik „sro“, aj následný zápis do OR SR. Bol dodržaný termín, ktorý bol uvedený v zmluve, vznik „sro“ prebehol bez najmenších komplikácií.

Ján Ondriga - konateľ spoločnosti

Pre život, s. r. o.

Rýchle vybavenie, profesionálny prístup a služby, minimálne nároky na voľný čas, príjemné prostredie.

Imrich Šikora - konateľ spoločnosti

KLOTTON, s. r. o.

So založením mojej spoločnosti zaoberajúcej sa kontextovou reklamou v systéme Google, Etarget, Public relations – PR články som bol maximálne spokojný, hlavne s profesionálnym a osobným prístupom.

Ernest Klotton - konateľ spoločnosti

inmidi spol. s r. o.

Vašu spoločnosť sme si vybrali na základe referencií od známych, ktorí mali tiež založenú s.r.o. prostredníctvom Vašej spoločnosti. So službami sme boli hlavne spokojní, nakoľko nám boli poskytnuté odborné rady, ktoré nám ušetrili predovšetkým čas a finančné prostriedky pri prípadných chybách pri prvom založení s.r.o. a promptnosť pri aplikovaní našich požadovaných zmien. Vaše služby by som preto odporučila aj ďalej.

Martina Popperová - konateľ spoločnosti

Ing. Monika Jakubeczová, podnikateľka

Pri prvej mojej s.r.o.-čke som všetko vybavovala sama. Pre mňa to bol proces otravný, zdĺhavý a finančne náročnejší, keďže mi z OR vrátili návrh na doplnenie. Pri zakladaní druhej "eseróčky" som sa už obrátila na profesionálov a bola som veľmi spokojná. Spolupráca so spoločnosťou M2B a.s., ktorú mi tiež odporučil spokojný zákazník, bola plynulá, rýchla a skvelá. Ušetrila som hlavne čas a tým aj peniaze. Vďaka profesionálnej spolupráci bolo naše pracovné spojenie krátke, čo hodnotím ako veľké pozitívum. Bližšie sme sa ani nespoznali, pričom aj tá krátka doba, kým sme spolu rokovali stačila na to, aby som zistila, že ľudia v M2B sú sympatickí a profesionálni. Ich služby viem len odporúčať.

Ing. Monika Jakubeczová - konateľ spoločnosti

GPCREDIT s. r. o.

Spoločnosť GPCREDIT s. r. o. bola spokojná s profesionálnym prístupom M2 Business SK s. r. o., promptné vybavenie, bezproblémové. Budeme doporučovať ďalej.

Emília Bučeková - konateľ spoločnosti

PHASE, s.r.o.

Spoločnosť M2B a.s. som si vybral na základe referencií, ktoré uvadzajú na svojej stránke. Keďže si zakladám na profesionalite a perfektnom prístupe k zákazníkovi, oslovil som túto firmu. Som rád, že som túto firmu oslovil, nakoľko splnili všetky moje očakávania. Doporučujem túto firmu, nemusíte mať žiadne obavy.

Martin Duras - konateľ spoločnosti

DURBI s. r. o.

So službami spoločnosti M2B a.s. pri založení mojej spoločnosti som bol nadmieru spokojný. Pri mojom pracovnom vyťažení mi nesmierne vyhovavalo, že som iba podpísal pripravené papiere a nemusel som všetko vbavovať ja. Príjemná bola aj platba až po zapísaní mojej spoločnosti a následnom obdržaní dokumentov. Je to spoločnosť, ktorá je naozaj spoľahlivá, M2B a.s. vrelo odporúčam.

Ján Durbák - konateľ spoločnosti

LOCOTEC s. r. o.

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za bezproblémový, promptný a profesionálny prístup a pomoc. Využívaním ich služieb som získal viac času na svojich zákazníkov.

konateľ spoločnosti LOCOTEC s. r. o.

JANSU s. r. o.

Prístup M2B a.s. hodnotím profesionálne, reagovali promptne, na základe mojej žiadosti bez dlhších čakaní zabezpečili aj potvrdenia o nedoplatkoch od daňového úradu, sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne“

Klient od nás kupoval spoločnosť s históriou JANSU s.r.o. , momentálne už podniká pod svojim novým obchodným menom TEU sped, s.r.o.

Tomás Hulan - konateľ spoločnosti

DreamTime s.r.o.

Spoločnosť DreamTime s.r.o. sa mi podarilo vďaka kolektívu M2B a.s. rýchlo a výhodne predať, bol som s odvedenou prácou spokojný“, Mgr. Tamas Balla, bývalý konateľ a majiteľ obchodnej spoločnosti DreamTime s.r.o., emailový kontakt na predávajúceho: tome@dreamtime.eu

Tamas Balla - konateľ spoločnosti

BARNI SLOVAKIA s.r.o.

Dobry den prajem! Dakujem za vsetko a som velmi spokojny! Pekny den! S pozdravom. Domonkos.

Barnabáš Domonkos - konateľ spoločnosti