Vybrané referencie

Horizon Engineering s. r. o.

Spoločnosť M2 Business SK môžeme kedykoľvek odporučiť ďalej na základe viacnásobnej výbornej skúsenosti pri zakladaní firmy a servisu k nej. Spolupracovníci sú kompetentní, flexibilní a ochotní splniť každé prianie zákazníkov. Pri zakladaní navyše nedochádza k procesným ani formálnym chybám a to za priaznivých cenových podmienok a vo veľmi krátkej lehote. Veľmi atraktívna je aj ponuka virtuálneho sídla.

Adam Malik - konateľ spoločnosti

CLEMENCE, s.r.o.

Dobrý deň pani Gálová,

chcem sa Vám touto cestou ešte raz poďakovať za zdarnú kúpu ready made firmy CLEMENCE s.r.o. od Vašej spoločnosti M2 Business SK. Takýto proces som absolvoval prvýkrát v živote a priznám sa, že som mal z toho na začiatku zvláštne pocity s otáznikmi z nepoznaného.

Váš osobný prístup, ako aj prístup Vašej spoločnosti bol profesionálny. Môžem len konštatovať, že ak v budúcnosti budem potrebovať obdobnú pomoc pri zakladaní spoločnosti, určite sa obrátim na Vás a Vašu spoločnosť.

Vaše služby môžem aj iným len odporúčať.

Ing. Vladimír Kiseľa - konateľ spoločnosti

Dajana reality s.r.o.

Potrebovala som uskutočniť nejaké organizačné zmeny v našej spoločnosti a zapísať ich do OR SR. Spoločnosť M2B som si našla na nete práve cez takéto kladné referencie, aké dnes poskytujem ja. Hneď po prvom osobnom stretnutí som sa utvrdila v tom, že som vybrala dobre. Jednanie bolo príjemné, pritom vecné a rýchle, rovnako aj príprava všetkých potrebných dokumentov pre naše potreby.Všetko bolo zabezpečené spoľahlivo a načas tak, ako sme to požadovali. Vyjadrujem týmto našu spokojnosť a ďakujem celej firme za spoluprácu.

Úprimne doporučujem túto spoločnosť pri riešení svojich záležitostí aj ďaľším klientom.

Ing. Jana Vargová- konateľ spoločnosti

PERITUS s.r.o.

O pomoc pri likvidácii mojej firmy som sa obrátila na spoločnosť M2B. Spolupráca s nimi bola veľmi dobrá, oceňujem ich profesionalitu, odbornosť a zodpovednosť pri riešení môjho problému. Poradenstvom a prípravou všetkých dokladov mi pomohli zvládnuť celý proces likvidácie bez problémov a zbytočných prieťahov. So službami spoločnosti M2B som bola veľmi spokojná a môžem ich doporuciť ďaľšim záujemcom.

Marianna Polednova, bývalá konateľka spoločnosti.

BYSPOL s.r.o.

Z dôvodu zavedenia daňových licencií som sa rozhodol moju spoločnosť zrušiť. Hľadal som na internete ponuky a najviac sa mi pozdávala ponuka na webstránke M2B.sk . Po prvých mailových kontaktoch som zistil, že som sa rozhodol správne a preto som zveril zrušenie spoločnosti M2B a.s.. Prístup spoločnosti k danému problému bol veľmi korektný a perfektný. Z uvedeného dôvodu sa vám chcem za celkovú doterajšiu spoluprácu  poďakovať. Odviedli ste vynikajúcu, 100% spoluprácu. Vrelo odporúčam spoločnosť M2B (m2b a.s.) všetkým, ktorí budú v takom postavení ako ja - danej problematike som sa absolutne nerozumel ale mohol som sa úplne spoľahnúť na ich perfektnú prácu. Ďakujem 

Pavol Polakovič, bývalý konateľ vymazanej spoločnosti

ALECHIA s. r. o.

So spoluprácou s M2 Business SK s. r. o. som bola veľmi spokojná a určite odporúčam aj ostatným klientom, budúcim klientom ... Mohla som sa venovať otvoreniu kaviarne a nemusela som sa starať o záležitosti vybavovania na úradoch. Ešte raz ďakujem a určite odporúčam.

Gabriela Išuninová - konateľ spoločnosti

WAYOUT labs s. r. o.

Ďakujem spoločnosti M2B a.s. za rýchle a bezproblémové poskytnutie služieb. Vaše služby hodnotím veľmi profesionálne a odporúčam ďalej. 

Ing. Ľuboš Černý - konateľ spoločnosti

Don Corleone s. r. o.

V prvom rade sa chcem za celkovú doterajšiu spoluprácu s M2 Business s.r.o. poďakovať. Odviedli fantastickú, promptnú a viac ako 100% spoluprácu.

Absolútne spolahlivé, flexibilné osoby, ktoré veľmi dobre vedia čo robia a nemajú problém Vám plnohodnotne pomôcť.

Je mi ľúto, že rovnako kvalitných ľudí je na Slovensku veľmi málo.

Každopádne odporúčam m2b a.s..

Lukáš Sedláček - konateľ spoločnosti

4procurement s. r. o.

Chcela by som poďakovať spoločnosti M2 Business SK s.r.o., ktorá nám pomáhala pri kúpe spoločnosti. Vyjadrujeme vďaku za ochotu, profesionálny a veľmi príjemný prístup. Služby M2 Business určite odporúčam a v prípade potreby ich využijeme aj v budúcnosti.

Irena Chylová - konateľ spoločnosti

BB Cars s.r.o.

S vašimi službami pri zápise zmien som bola spokojná a ďalej Vás odporúčam.

Michala Herchelová, bývalá konateľka a spoločníčka

RANK s. r. o.

Rýchle vybavenie, profesionálny prístup a veľmi príjemní ľudia. S predajom spoločnosti som bol nadštandardne spokojný. Určite odporúčam a rád sa v budúcnosti znovu obrátim na Vaše služby.

Ing. Roman Sandtner, bývalý konateľ a majiteľ

IT-CASS s.r.o.,www.it-cass.com

K procesu zakladania našej spoločnosti aspolupráci ako takej, nemám najmenších výhrad. Vysvetlenie postupu, reakčné doby na otázky a moje požiadavky v podstate okamžite, škoda, že takýto prístup nie je samozrejmosťou vždy a všade.

Ing. Juraj Vrbenský - konateľ spoločnosti

JADRO.SK s. r. o., www.lacna-tlac.sk

Ďakujem za výborne odvedenú prácu pri zakladaní mojej s.r.o.. Taktiež za trpezlivosť a návrh individuálneho riešenia pri dokumentoch spojených so sídlom spoločnosti. S vašimi službami som bol veľmi spokojný a ďalej ich odporúčam.

Jaroslav Šleboda - konateľ spoločnosti

Lyja s. r. o.

So službami pri založení spoločnosti som bol veľmi spokojný. Priateľský prístup, ochota a príjemné prostredie. Môžem len odporučiť.

Bc. Ján Matula - konateľ spoločnosti

ENVI-PUR.SK s.r.o.

Velmi děkuji za zajištění všech náležitostí nutných k provedení změny sídla naší dceřinné společnosti ENVI-PUR.SK s.r.o., stejně tak děkuji za provedení dalších požadovaných změn. Oceňuji vstřícný a profesionální přístup k řešení našich potřeb a těším se na případnou další spolupráci.

Milan Drda - konateľ spoločnosti

E-SPACE, s.r.o.

Naše společnost využila nabídky společnosti M2B a.s. na zápis požadovaných změn v Obchodním rejstříku. Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem a rychlostí k jaké došlo k vyřízení celé záležitosti. Můžeme jen doporučit.

Ing. Jiří Pokorný - konateľ spoločnosti

ITsfera s. r.o.

Ďakujem spoločnosti M2 Business s. r. o. za bezproblémový, promptný a profesionálny prístup a pomoc, a to opakovane. Využívaním ich služieb som získal viac času na svojich zákazníkov mojej spoločnosti www.itsfera.sk

Ing. Ján Zifčák, bývalý konateľ

Pro on Software s. r. o.

Po výbornej skúsenosti so založením našej, ale aj firiem našich známych, sme sa pri zmene adresy spoločnosti opäť obrátili na M2 Business SK s. r. o.

Ing. Peter Ondráš - konateľ spoločnosti

Hotovo s. r. o.

Služby M2B.sk som využil  viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť.

Férovosť a priateľský prístup zanechajú vo vás výborný dojem. Pre mňa osobne je M2B vzorom a motiváciou profesionálneho a čestného podnikania s dôrazom na spokojnosť zákazníka.

Dušan Horník - konateľ spoločnosti

POBOXON s. r. p. CZ firma

Nakoľko už viacero obchodných partnerov od Vás kupovalo slovenské ako i české firmy, využil som ich i ja. Všetko prebehlo ako som bol informovaný. Prepis firmy do dvoch týždňov a do mesiaca mala fima i DPH ako bolo deklarované. Využívam i služby sídla ako i vedenia účtovníctva a som spokojný.

Juraj Ferenczi - konateľ spoločnosti