Vybrané referencie

Hotovo s. r. o.

Služby M2B.sk som využil  viackrát a môžem túto firmu vrelo odporučiť.

Férovosť a priateľský prístup zanechajú vo vás výborný dojem. Pre mňa osobne je M2B vzorom a motiváciou profesionálneho a čestného podnikania s dôrazom na spokojnosť zákazníka.

Dušan Horník - konateľ spoločnosti

POBOXON s. r. p. CZ firma

Nakoľko už viacero obchodných partnerov od Vás kupovalo slovenské ako i české firmy, využil som ich i ja. Všetko prebehlo ako som bol informovaný. Prepis firmy do dvoch týždňov a do mesiaca mala fima i DPH ako bolo deklarované. Využívam i služby sídla ako i vedenia účtovníctva a som spokojný.

Juraj Ferenczi - konateľ spoločnosti

Lucky people s. r. o.

Spoločnosť Lucky people s. r. o. sa mi podarilo vďaka M2 Business SK s. r. o. rýchlo založiť a bol som s ich prácou veľmi spokojný, ušetrilo mi to veľa času stráveného vybavovaním papierov. Svoj čas som mohol efektívnejšie využiť na organizovanie eventov a kultúrnych podujatí. Ďakujem.

Ing. Peter Hrkotáč - konateľ spoločnosti

TEXOL Slovakia s. r. o.

Po kúpe readymade spoločnosti, kde všetko prebehlo ako bolo deklarované, sme sa rozhodli aj pre vedenie účtovníctva vo vašej spoločnosti M2 Business s.r.o. Využívame vaše služby dva roky a spolupráca je bezproblémová. Sme veľmi spokojní a odporúčame Vás našim partnerom uvažujúcim nad podnikaním v SR.

Peter Landyš - konateľ spoločnosti

REXTRUCKS s.r.o.

When I was starting my business in Slovakia I chose company M2B a.s. and everything was cleared. For my accounting I prefer your company, too. I am satisfied because I am travelling lot of time and I need to manage it from foreign countries. M2B.sk provide it without problems so I recommend this company for all services.

Roman Rexbjörk, director

MADEIRA s. r. o.

Po kúpe readymade spoločnosti cez spoločnosť M2 Business SK s. r. o. využívame účtovný servis vo vašej spoločnosti. Sme spokojní a ceníme si aj rady ktoré nám poskytujete v daňovej a účtovnej oblasti. Vaše účtovné služby odporúčam všetkým záujemcom.

Peter Pánis - konateľ spoločnosti

ZONUS s. r. o.

Jsme velice spokojní s vašima službama, vždy je všechno načas udeláno momentálne nemáme žádne připomínky k vaši prací. Bez vašich služeb v účetnictví bychom těžko překonávali naše obchodní problémy. Jsme rádi, že se na vás můžeme spolehnout.

Ing. Richard Petřík - konateľ spoločnosti

DreamsGo, s. r. o.

Predaj DreamsGo, s. r. o. prebehol podľa mojich predstáv. Všetko na čom sme sa dohodli, aj platilo a plnilo sa. M2 Business budem odporúčať aj známym.

Matej Földeš, bývalý konateľ a majiteľ spoločnosti DreamsGo, s. r. o.

MET s. r. o.

Obchod vo veci predaja mojej spoločnosti MET s. r. o. prebehol bez problémov.

Služby boli poskytnuté na profesionálnej úrovni a som rád, že som túto záležitosť zveril teamu M2 Business s. r. o.

Ján Gavorník, bývalý konateľ a spolumajiteľ spoločnosti MET s. r. o.

PB-PETEX s. r. o.

Som spokojný, pri predaji mojej firmy sme doriešili účtovné aj právne veci. Služby M2B a.s. odporúčam ďalej.

Peter Bilka, bývalý konateľ a majiteľ spoločnosti PB-PETEX s. r. o.

ENERGOPOL s. r. o.

Predaj mojej firmy ENERGOPOL s. r. o. prebehol rýchlo a korektne. Služby M2 Business budem využívať i naďalej.

Mgr. Martin Dančo, bývalý konateľ a majiteľ spoločnosti

Johan Enviro s. r. o.

Naša spoločnosť Johan ENVIRO s.r.o. využíva služby virtuálnej kancelárie M2B a vďaka bezproblémovému priebehu poskytovania tejto služby sa rozhodla pre spoluprácu i v oblasti vedenia účtovníctva. Naša spolupráca trvá už viac ako sedem rokov a je úspešná. Ďakujeme

Patrícia Kolárová - konateľ spoločnosti

KENSO s. r. o.

So službami spoločnosťou M2 business SK s.r.o. som bol veľmi spokojný. Bol som veľmi milo prekvapený ako rýchlo boli podklady na odkúpenie firmy pripravené a úkon zrealizovaný. Túto spoločnosť môžem len vrelo odporúčať. Naša spoločnosť KENSO s.r.o. sa momentálne zaoberá predajom plastových okien, dverí a bezpečnostných dverí.

Miroslav Mikloš - konateľ spoločnosti

Zlaté Sporenie a.s.

V minulosti sme pri iných projektoch využili vaše služby a vždy sme boli veľmi spokojní. Tak tomu bolo i v prípade založenia akciovej spoločnosti Zlaté Sporenie a.s., ktorá sa zaoberá pravidelným sporením v zlatých minciach a tehličkách.

Ing. Slavomír Fogaš, predseda predstavenstva

K&T Welding, s.r.o.

Napriek drobnému neopodstatnenému zdržaniu spôsobenému živnostenským úradom bola firma založená načas a boli som spokojní.

konatelia K&T Welding, s.r.o.

IT Solar s. r. o.

Založenie firmy prebehlo podľa mojich predstáv. V prípade potreby vaše služby opätovne využijem a ďalej odporúčam.

Igor Tomiš - konateľ spoločnosti Igor Tomiš  - konateľ spoločnosti

Home Automation Systems s.r.o

Oceňujem promptnosť a efektívnosť v poskytovaní služieb spoločnosti M2B. Naša firma sa zaoberá inteligentými riešeniami systémov v dome, tak aby poskytovali komfort, bezpečnosť a šetrenie energie. Inteligentné systémy sú dnes už dostupné pre každého a poskytujú kontrolu nad vašim domom, aj keď sa v ňom práve nenachádzate. Nestrácate čas riešením rutinných situácií a môžete sa venovať činnostiam, ktoré sú pre vás dôležitejšie. Túto skúsenosť máme aj so spoločnosťou M2B, vďaka ktorej sme sa mohli venovať našim aktivitám, o zmeny v našej spoločnosti sa postarali rýchlo a bez problémov. Vyzdvihujem komunikáciu a jasnú prezentáciu všetkých prevádzaných formalít. Vrelo doporučujem.

Ing. arch. Daniela Huertas - konateľ spoločnosti

Decostone s.r.o.

For our business activities, we needed a Slovak company with a VAT registration. We did not have enough time, so we decided to buy a ready made company from M2 Business. Everything went as agreed, so we can only recommend their services. We also ordered accounting services and the service of virtual office.

Julija Kulagina, director

Prowigo s.r.o.

Založenie spoločnosti Prowigo s. r. o. prebehlo hladko a s proaktívnym prístupom. Spoločnosť M2 Business SK s. r. o. hodnotím veľmi profesionálne.

Richard Krupa - konateľ spoločnosti

TOMADO s.r.o.

Vaše služby som využil už v roku 2011 pri zakladaní spoločnosti ROMERI s.r.o. Ako vtedy, tak i teraz som bol s priebehom založenia mojej s.r.o. absolútne spokojný. Vaše služby ďalej odporúčam a prípade potreby v budúcnosti opäť využijem.

Roman Minarech - konateľ spoločnosti